Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

Δηλαδη αυτοι ξερουν οτι εγω πηρα σημερα το χαρτι ε?
Νίκη μου τώρα που το έκανα και παράθεση το post σου θα το δουν την Παρασκευή στο υπουργείο σίγουρα. Αν δεν πας μέχρι την άλλη Παρασκευή να αναλάβεις καθήκοντα θα λάβεις π.μ. από τον υπάλληλο του υπουργείου που θα σου λέει....Νiki_79 ανακαλείται ο διορισμός σου. :P

και οχι μονο , θα πρεπει να περασει μια μερα απο το υυκα να κανει θεληματα σε οσους κουρασε να τις στειλουν τσαμπα τον διορισμο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Last Reply

εμενα χτες μου ηρθε κανονικα ο διορισμος και πηγα κατευθειαν και ανελαβα λογω αγονου για να δηλωσω το ειδικο κομματι.Οταν πηγα εκει υπηρχε ατομο στο οποιο δεν ειχε ερθει ο διορισμος αλλα ειχα φερει αντιγραφο κομματι της αποφασης το οποιο του ειχαν δωσει απο το υπουργειο οπως μου ειπε.στο νοσοκομειο δεν ειχε παει η αποφαση διορισμου,μ'αποτελεσμα να κρατησουν την δικια μου,την πρωτοκολλησαν για να την εχουν για τους αλλους μεχρι να τους ερθει και αυτους απο το υπουργειο.

αυτο που μας ειπε ο διοικητης ηταν οτι υπαρχει ελλειψη στα Π.Ι απο γιατρους οποτε μπορει κατα την διαρκεια του τριμηνου να μας στειλουν καποιες φορες και στα Π.Ι

ΑΥΤΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδη αυτοι ξερουν οτι εγω πηρα σημερα το χαρτι ε?
Νίκη μου τώρα που το έκανα και παράθεση το post σου θα το δουν την Παρασκευή στο υπουργείο σίγουρα. Αν δεν πας μέχρι την άλλη Παρασκευή να αναλάβεις καθήκοντα θα λάβεις π.μ. από τον υπάλληλο του υπουργείου που θα σου λέει....Νiki_79 ανακαλείται ο διορισμός σου. :P

Χιχιχιχιχιχι emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμενα χτες μου ηρθε κανονικα ο διορισμος και πηγα κατευθειαν και ανελαβα λογω αγονου για να δηλωσω το ειδικο κομματι.Οταν πηγα εκει υπηρχε ατομο στο οποιο δεν ειχε ερθει ο διορισμος αλλα ειχα φερει αντιγραφο κομματι της αποφασης το οποιο του ειχαν δωσει απο το υπουργειο οπως μου ειπε.στο νοσοκομειο δεν ειχε παει η αποφαση διορισμου,μ'αποτελεσμα να κρατησουν την δικια μου,την πρωτοκολλησαν για να την εχουν για τους αλλους μεχρι να τους ερθει και αυτους απο το υπουργειο.

αυτο που μας ειπε ο διοικητης ηταν οτι υπαρχει ελλειψη στα Π.Ι απο γιατρους οποτε μπορει κατα την διαρκεια του τριμηνου να μας στειλουν καποιες φορες και στα Π.Ι

ΑΥΤΑ

Kοίταξε την τελευταία σελίδα της προκήρυξης τι γράφει.....

"Οι γιατροί που θα διοριστούν στα Κ. Υ. θα καλύπτουν τις ανάγκες τους καθώς και των Π.Ι. της περιοχής ευθύνης τους."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μολις τσακωθηκα με εναν χωριαταρο ο οποιος ηθελε να του γραψω φαρμακα πρωτομαγιατικα....

Την παλευει ο κοσμος?

(Εντελως ασχετο POST αλλα με πνιγει το δικιο)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμενα χτες μου ηρθε κανονικα ο διορισμος και πηγα κατευθειαν και ανελαβα λογω αγονου για να δηλωσω το ειδικο κομματι.Οταν πηγα εκει υπηρχε ατομο στο οποιο δεν ειχε ερθει ο διορισμος αλλα ειχα φερει αντιγραφο κομματι της αποφασης το οποιο του ειχαν δωσει απο το υπουργειο οπως μου ειπε.στο νοσοκομειο δεν ειχε παει η αποφαση διορισμου,μ'αποτελεσμα να κρατησουν την δικια μου,την πρωτοκολλησαν για να την εχουν για τους αλλους μεχρι να τους ερθει και αυτους απο το υπουργειο.

αυτο που μας ειπε ο διοικητης ηταν οτι υπαρχει ελλειψη στα Π.Ι απο γιατρους οποτε μπορει κατα την διαρκεια του τριμηνου να μας στειλουν καποιες φορες και στα Π.Ι

ΑΥΤΑ

Kοίταξε την τελευταία σελίδα της προκήρυξης τι γράφει.....

"Οι γιατροί που θα διοριστούν στα Κ. Υ. θα καλύπτουν τις ανάγκες τους καθώς και των Π.Ι. της περιοχής ευθύνης τους."

που να το δω?

αφου μου πηραν τον διορισμο!!αλλα μου εκανε εντυπωση το να γινει αυτο κατα την διαρκεια της τριμηνης

δεν με πειραζει καθολου παντως.

ολα καλα :antegeia:emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε............ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ :anavwfwties: έγραψα να δεις, όχι τελευταία σελίδα του διορισμού. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και που να δεις συνάδελφε να κλαίνε κοπέλες 30 ετών έξω από το γραφείο της κα Παπανότη επειδή κέρδισαν στην κλήρωση τη θέση για αγροτικό 6 μηνών.

Όπως το είπες.....ΚΑΤΑΝΤΙΑ.

ε οχι.κοριτσια θα σας μαλωσω!!!στα 30 κλαιτε για το αγροτικο?εγω σε αυτη την ηλικια θα εκλαιγα αν δεν ειχα αντρα emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γι αυτό έκλαιγε βρε. Πήρε άγονο (πολύ άγονο)....και είναι ήδη 30. Άρα μέχρι τα 30 και 9 μήνες δεν θα έχει άντρα! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα γι αυτό έκλαιγε βρε. Πήρε άγονο (πολύ άγονο)....και είναι ήδη 30. Άρα μέχρι τα 30 και 9 μήνες δεν θα έχει άντρα! :lol:

συμβουλευω την κοπελα να παιρνει τηλ στην πυροσβεστικη ταχα για φωτια μηπως κ γνωρισει κανεναν πυροσβεστη αλλιως εκει πανω μονο βοσκο θα βρει emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup:lol:emclap τους πηραν οι τουριστριες χουχουχου
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια τι γινετε?

ακουω πως σε πολους ηρθε ο διορισμος.

μηπως πρεπει να ανυσηχω που εμενα δεν μου εχει ερθει ακομα??

που μπορω να παρω τηλ. να ρωτησω?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια τι γινετε?

ακουω πως σε πολους ηρθε ο διορισμος.

μηπως πρεπει να ανυσηχω που εμενα δεν μου εχει ερθει ακομα??

που μπορω να παρω τηλ. να ρωτησω?

Παρε ενα τηλεφωνο στο νοσοκομειο για αρχη (αν σου ηρθε , τοτε εχει παει και στο νοσοκομειο )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια τι γινετε?

ακουω πως σε πολους ηρθε ο διορισμος.

μηπως πρεπει να ανυσηχω που εμενα δεν μου εχει ερθει ακομα??

που μπορω να παρω τηλ. να ρωτησω?

Ούτε σε μένα ήρθε τίποτα. Λογικά αν δε βιάζεσαι λόγω αγόνου, δεν υπάρχει ιδιαίτερο πρόβλημα.

Κάνε μια βόλτα απτό γραφείο προσωπικού του νοσοκομείου σου, μπορεί να σε διορίσουν και χωρίς να σου έρθει. Η απόφαση διορισμού δεν είναι ατομική, αλλά κοινή για όλους. Αυτό σημαίνει ότι ακόμα και σε έναν να έχει έρθει στο νοσοκομείο σου, την έχουν πρωτοκολλήσει και ισχύει και για σένα. Καλό ξεκίνημα σε όλους μας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια τι γινετε?

ακουω πως σε πολους ηρθε ο διορισμος.

μηπως πρεπει να ανυσηχω που εμενα δεν μου εχει ερθει ακομα??

που μπορω να παρω τηλ. να ρωτησω?

Ούτε σε μένα ήρθε τίποτα. Λογικά αν δε βιάζεσαι λόγω αγόνου, δεν υπάρχει ιδιαίτερο πρόβλημα.

Κάνε μια βόλτα απτό γραφείο προσωπικού του νοσοκομείου σου, μπορεί να σε διορίσουν και χωρίς να σου έρθει. Η απόφαση διορισμού δεν είναι ατομική, αλλά κοινή για όλους. Αυτό σημαίνει ότι ακόμα και σε έναν να έχει έρθει στο νοσοκομείο σου, την έχουν πρωτοκολλήσει και ισχύει και για σένα. Καλό ξεκίνημα σε όλους μας.

Λοιπον, για να ξεκαθαριζουν τα πραγματα...

Εαν σας ηρθε ο διορισμος, ενω η συμβαση του προηγουμενου γιατρου δεν εληξε( και σε οσα νοσοκομεια ακολουθουν το γραμμα του νομου) δεν μπορειτε να διοριστειτε... Δεν μπορουν δυο ατομα να καταλαμβανουν την ιδια θεση στο δημοσιο...( ξερετε, τωρα χαρη στον Αβραμοπουλο ολες οι συμβασεις ειναι δημοσιου δικαιου- χωριο και τριμηνο στο νοσοκομειο) Βεβαια υπαρχουν νοσοκομεια οπου με διαφορα κολπακια κρατουν τους παλιους αγροτικους ενω οι νεοι ξεκινουν τριμηνο... Αν δεν ειστε σε ενα απο αυτα, τοτε παιζει οι διορισμοι σας να αργησουν ωσπου να τελιωσουν οι παλιοι....Αλλα εσεις εχετε καθε δικαιωμα να ΠΡΗΞΕΤΕ τις διευθυνσεις προσωπικου .......

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ:ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΕΣΥ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον, για να ξεκαθαριζουν τα πραγματα...

Εαν σας ηρθε ο διορισμος, ενω η συμβαση του προηγουμενου γιατρου δεν εληξε( και σε οσα νοσοκομεια ακολουθουν το γραμμα του νομου) δεν μπορειτε να διοριστειτε... Δεν μπορουν δυο ατομα να καταλαμβανουν την ιδια θεση στο δημοσιο...( ξερετε, τωρα χαρη στον Αβραμοπουλο ολες οι συμβασεις ειναι δημοσιου δικαιου- χωριο και τριμηνο στο νοσοκομειο) Βεβαια υπαρχουν νοσοκομεια οπου με διαφορα κολπακια κρατουν τους παλιους αγροτικους ενω οι νεοι ξεκινουν τριμηνο... Αν δεν ειστε σε ενα απο αυτα, τοτε παιζει οι διορισμοι σας να αργησουν ωσπου να τελιωσουν οι παλιοι....Αλλα εσεις εχετε καθε δικαιωμα να ΠΡΗΞΕΤΕ τις διευθυνσεις προσωπικου .......

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ:ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΕΣΥ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ!

Έχεις δίκιο, όντως είναι πιθανό να υπάρχει πρόβλημα σ'αυτές τις περιπτώσεις.

Ο λόγος όμως που δεν λάβαμε το διορισμό δεν είναι αυτός, γιατί το δικό μου αγροτικό για παράδειγμα έχει ανοιξει απο το Φεβρουάριο, κι όμως δε μου έστειλαν τίποτα, ενώ σε άλλους που άνοιγε πολύ αργότερα έστειλαν. Μάλλον το υπουργείο είναι αψυχολόγητο.

ΥΓ. Καλά πλέον δε με νοιάζει , αφού ορκίστηκα όπως προείπα. Ας το στείλουν όποτε θέλουν!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πως και δεν μπορει?

εμενα πχ μου εστειλαν τον διορισμο τεταρτη 8:30 πρωι,ενω της αρραβωνιαστικιας μου ηταν ακομη στο ταχυδρομειο,επρεπε να παρουμε τηλ για να μας πουν οτι εχει ερθει ο διορισμος και να παμε να τον παρουμε,οποτε καταλαβαινεις(δεν εχω κανενα γνωστο στο ταχυδρομειο) :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

O ταχυδρόμος χτυπάει δυο φορές! :D

μη σου πω και τρεις φορες!!!

σε εμενα τον παρεδωσε στη μητερα μου χωρις να υπογραψει κανεις!!αθανατα ελληνικα ταχυδρομεια!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν δεν την πιάνει το όριο των 45 ετών, τότε να πάει η ίδια αφού το παρέλαβε. Εκτός και αν φοβήθηκε πως αν δεν υπογράψει δεν θα πας στο αγροτικό. Και είναι η μόνη της ελπίδα να σε ξεφορτωθεί. :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.