Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Last Reply
:anavwfwties: Καλησπέρα σε όλους.Οι διορισμοί έχουν φτάσει σε αρκετούς συναδέλφους όπως και σε εμένα.Γνωρίζει κάποιος πόσες μέρες έχουμε περιθώριο να παρουσιαστούμε; Ευχαριστώ!!!
Γίαννημ για δες καλύτερα τον διορισμό σου. Κάπου εκεί ανάμεσα στις πολλές λέξεις γράφει και ένα νούμερο, 10 νομίζω.

εγω ξερω και καποιους που πηγαν και διοριστηκαν κιολας :antegeia:
παρέα πήγαν μήπως; :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:anavwfwties: Καλησπέρα σε όλους.Οι διορισμοί έχουν φτάσει σε αρκετούς συναδέλφους όπως και σε εμένα.Γνωρίζει κάποιος πόσες μέρες έχουμε περιθώριο να παρουσιαστούμε; Ευχαριστώ!!!
Γίαννημ για δες καλύτερα τον διορισμό σου. Κάπου εκεί ανάμεσα στις πολλές λέξεις γράφει και ένα νούμερο, 10 νομίζω.
εγω ξερω και καποιους που πηγαν και διοριστηκαν κιολας :antegeia:
παρέα πήγαν μήπως; :rolleyes:
Οκ! το δίκιο δικό σου,το γράφει ανάμεσα στα πολλά,10 εργάσιμες.Ευχαριστώ πάντως!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν μου λέτε

Είμαι Κοζάνη και η λήξη της προθεσμίας λήγει 7 Μαϊου στις 14:00 το μεσημέρι, εάν πάω στις 10:30 το πρωί της ίδιας μέρας και στείλο τον φάκελο με τα χαρτιά μου στο Υπουργείο με κούριερ (acs, πόρτα πόρτα κλπ.) είμαι έγκυρος έτσι;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν μου λέτε

Είμαι Κοζάνη και η λήξη της προθεσμίας λήγει 7 Μαϊου στις 14:00 το μεσημέρι, εάν πάω στις 10:30 το πρωί της ίδιας μέρας και στείλο τον φάκελο με τα χαρτιά μου στο Υπουργείο με κούριερ (acs, πόρτα πόρτα κλπ.) είμαι έγκυρος έτσι;;;

Χαλάρωσε. Εγώ πάντα τελευταία μέρα τα έστελνα και ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν μου λέτε

Είμαι Κοζάνη και η λήξη της προθεσμίας λήγει 7 Μαϊου στις 14:00 το μεσημέρι, εάν πάω στις 10:30 το πρωί της ίδιας μέρας και στείλο τον φάκελο με τα χαρτιά μου στο Υπουργείο με κούριερ (acs, πόρτα πόρτα κλπ.) είμαι έγκυρος έτσι;;;

Μπορείς να τα στείλεις με κούριερ και το απόγευμα της Τετάρτης και θα είσαι εγκυρότατος.

Κοζάνη; :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια καλησπερα και χρονια πολλα!

Μου ηρθε ο διορισμος σημερα το μεσημερι!

Θα ειμαι στο νοσοκομειο την Τριτη το πρωι..

Ηλιθια ερωτηση :Πως ξερουν ποτε ακριβως μας ηρθε το χαρτι ωστε να υπολογισουν αν ειμαστε μεσα στις 10 μερες της προθεσμιας? emcanadian

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μην αγχωνεστε πια τοσο πολυ με τους διορισμους σας!

χαλαρωστε και απολαυστε το αγροτικουλι σας!

τυχερουλια!!!

τι σας περιμενει?-τι σας περιμενει?

και να ξερατε....!!!

emkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μην αγχωνεστε πια τοσο πολυ με τους διορισμους σας!

χαλαρωστε και απολαυστε το αγροτικουλι σας!

τυχερουλια!!!

τι σας περιμενει?-τι σας περιμενει?

και να ξερατε....!!!

emkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkiss

αυτο τωρα γιατι δεν μου ακουγεται εμενα και πολυ καλο..... emconfused
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια καλησπερα και χρονια πολλα!

Μου ηρθε ο διορισμος σημερα το μεσημερι!

Θα ειμαι στο νοσοκομειο την Τριτη το πρωι..

Ηλιθια ερωτηση :Πως ξερουν ποτε ακριβως μας ηρθε το χαρτι ωστε να υπολογισουν αν ειμαστε μεσα στις 10 μερες της προθεσμιας? emcanadian

Το ίδιο χαρτί που παρέλαβες εσύ παρέλαβε και το νοσοκομείο. Εάν δεν πας σε 10-15 ημέρες το πολύ θα σου ζητήσουν όταν πας να τους πας το απόκομα της παραλαβής του συστημένου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Που μας εχει καταντησει το ΥΥΚΑ...

Να πεταμε απο τη χαρα μας που θα δουλεψουμε σαν γιατροι 9 μηνες........

9 ΜΗΝΕΣ!!!!!!!!!!(στην καλυτερη ,γιατι αν εχεις κανει και μερος ειδικοτητας τοτε 6 μηνακια μονο....)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και που να δεις συνάδελφε να κλαίνε κοπέλες 30 ετών έξω από το γραφείο της κα Παπανότη επειδή κέρδισαν στην κλήρωση τη θέση για αγροτικό 6 μηνών.

Όπως το είπες.....ΚΑΤΑΝΤΙΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Που μας εχει καταντησει το ΥΥΚΑ...

Να πεταμε απο τη χαρα μας που θα δουλεψουμε σαν γιατροι 9 μηνες........

9 ΜΗΝΕΣ!!!!!!!!!!(στην καλυτερη ,γιατι αν εχεις κανει και μερος ειδικοτητας τοτε 6 μηνακια μονο....)

χνουτς αμα δεν θες εσυ τους θελω εγω τους 9 μηνες ρε φιλε κανε μου τους πασα?

Και που να δεις συνάδελφε να κλαίνε κοπέλες 30 ετών έξω από το γραφείο της κα Παπανότη επειδή κέρδισαν στην κλήρωση τη θέση για αγροτικό 6 μηνών.

Όπως το είπες.....ΚΑΤΑΝΤΙΑ.

ειναι γνωστο τασο οτι οι γιατρινες ειναι ευαισθητα πλασματακια πριν μπουν στην δουλεια μετα γινονται μουλαρες , και τους χωνουν ολους.

αλλα πες μου οτι εσυ μοιραζες χαρτομαντηλα εξω απο της παπανοτη να με στειλεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειναι γνωστο τασο οτι οι γιατρινες ειναι ευαισθητα πλασματακια πριν μπουν στην δουλεια μετα γινονται μουλαρες , και τους χωνουν ολους.

αλλα πες μου οτι εσυ μοιραζες χαρτομαντηλα εξω απο της παπανοτη να με στειλεις...

emclapemclapemclapemclapemclapemclapemclapemclapemclapemclapemclapemclapemclapemclap

εισαι θεος.....μαζι με Τασο κανετε τρελλο ντουετακι γελιου!!!

emiloveyouemsexwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειναι γνωστο τασο οτι οι γιατρινες ειναι ευαισθητα πλασματακια πριν μπουν στην δουλεια μετα γινονται μουλαρες , και τους χωνουν ολους.

αλλα πες μου οτι εσυ μοιραζες χαρτομαντηλα εξω απο της παπανοτη να με στειλεις...

Εγώ έτυχε να πάω για καφέ στου Μήτσου που βρίσκεται στον ίδιο όροφο και τις είδα.

ειναι γνωστο τασο οτι οι γιατρινες ειναι ευαισθητα πλασματακια πριν μπουν στην δουλεια μετα γινονται μουλαρες , και τους χωνουν ολους.

αλλα πες μου οτι εσυ μοιραζες χαρτομαντηλα εξω απο της παπανοτη να με στειλεις...

emclapemclapemclapemclapemclapemclapemclapemclapemclapemclapemclapemclapemclapemclap

εισαι θεος.....μαζι με Τασο κανετε τρελλο ντουετακι γελιου!!!

emiloveyouemsexwars

το μόνο ντουέτο που έκανα με τον χαλβά ήταν ένα περίπολο στο 424....μετά καταργήθηκε και αυτό.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οχι ντουετακι απλα αλλα τρελο περιπολο δυναμης.

ειδες οτι ειδες δεν τα συμπαρασταθηκες τα κουριτσα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια καλησπερα και χρονια πολλα!

Μου ηρθε ο διορισμος σημερα το μεσημερι!

Θα ειμαι στο νοσοκομειο την Τριτη το πρωι..

Ηλιθια ερωτηση :Πως ξερουν ποτε ακριβως μας ηρθε το χαρτι ωστε να υπολογισουν αν ειμαστε μεσα στις 10 μερες της προθεσμιας? emcanadian

Το ίδιο χαρτί που παρέλαβες εσύ παρέλαβε και το νοσοκομείο. Εάν δεν πας σε 10-15 ημέρες το πολύ θα σου ζητήσουν όταν πας να τους πας το απόκομα της παραλαβής του συστημένου.

Θα παρουσιαστω ακριβως την εβδομη μερα! :)

Δεν πηρα αποκομα του συστημενου εχω μονο τον φακελο!

Ζητανε εκει κανενα αποκομα?

Ωωωωωχ αγχωθηκα τωρα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εάν πας μετά από 20 ημέρες θα σου ζητήσουν να πας απόδειξη-βεβαίωση από το ταχυδρομείο για το πότε το παρέλαβες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια καλησπερα και χρονια πολλα!

Μου ηρθε ο διορισμος σημερα το μεσημερι!

Θα ειμαι στο νοσοκομειο την Τριτη το πρωι..

Ηλιθια ερωτηση :Πως ξερουν ποτε ακριβως μας ηρθε το χαρτι ωστε να υπολογισουν αν ειμαστε μεσα στις 10 μερες της προθεσμιας? emcanadian

Μας παρακολουθουν νικη!Σσσσσσσσσσσσ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εάν πας μετά από 20 ημέρες θα σου ζητήσουν να πας απόδειξη-βεβαίωση από το ταχυδρομείο για το πότε το παρέλαβες.

Ευχαριστω πολυ Τασο :)

Δηλαδη αυτοι ξερουν οτι εγω πηρα σημερα το χαρτι ε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδη αυτοι ξερουν οτι εγω πηρα σημερα το χαρτι ε?

ξερουν τι εφαγες σημερα , ως και τι χρωμα βρακι φορας , ολα τα βλεπουν στο υυκα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup υπερβολες δεν μπορω να ακουω..... emconfused
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδη αυτοι ξερουν οτι εγω πηρα σημερα το χαρτι ε?
Νίκη μου τώρα που το έκανα και παράθεση το post σου θα το δουν την Παρασκευή στο υπουργείο σίγουρα. Αν δεν πας μέχρι την άλλη Παρασκευή να αναλάβεις καθήκοντα θα λάβεις π.μ. από τον υπάλληλο του υπουργείου που θα σου λέει....Νiki_79 ανακαλείται ο διορισμός σου. :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.