Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

Παιδιά, μήπως έχει κάποιος τη λίστα με τις διορθώσεις -κληρώσεις να την ανεβάσει στο rapid share? προσπαθώ εδώ και ώρες αλλά το site του υπουργείου δεν ανοίγει με τίποτα. emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Last Reply

2418587808_c0ce502253_o.jpg

2418588056_982ed97f7f_o.jpg

2417771645_1d78c85eb3_o.jpg

2417771949_e301c3b921_o.jpg

2418588950_71cbb5cf14_o.jpg

2418589320_a2725f998a_o.jpg

Καλή θητεία σε όσους κληρώθηκαν και καλή επιτυχία στους υπόλοιπους στις επόμενες προκηρύξεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαζί με τις νέες θέσεις στην επόμενη προκήρυξη, αύριο ή πιθανότερα την άλλη εβδομάδα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαζί με τις νέες θέσεις στην επόμενη προκήρυξη, αύριο ή πιθανότερα την άλλη εβδομάδα.

ελπιζω να δωσουν μεγαλο περιθωριο για τις αιτήσεις γιατι εχουμε και μερη στα οποία θέλουμε να πάμε πασχαλιάτικα.μην γυρίσουμε με το αρνί στο στόμα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν λες 6-7 εργάσιμες τι εννοείς;

Ας πούμε ότι βγάζουν τη νέα προκήρυξη τη Δευτέρα 21/4

Λογικά οι προκηρύξεις λήγουν Παρασκευή κάθε φορά (νομίζω);;;

Εάν κάνω λάθος συγγνώμη αλλά νομίζω λήγουν Παρασκευή κάθε φορά.

Άρα θα λήξει την Παρασκευή 2 Μαϊου (μέχρι να περάσουν οι 6-7 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ);

Είναι και το τετραήμερο της Πρωτομαγιάς όμως.

Ποια ημερομηνία λήξης θεωρείται πιο πιθανή;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για όνομα του Θεού........

Λογικά οι προκηρύξεις λήγουν Παρασκευή; Η 12η Μαρτίου Παρασκευή ήταν ή Τετάρτη;

Πότε θα βγει, πόσες μέρες θα διαρκέσει η κατάθεση δικαιολογητικών, πόσα αγροτικά θα έχει, γιατί έτσι γιατί αλλιώς.

Είτε βγει αύριο είτε την άλλη εβδομάδα έχει τόσο μεγάλη διαφορά; Είτε δώσουν προθεσμία 3 ημέρες είτε 10 έχει διαφορά;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για όνομα του Θεού........

Λογικά οι προκηρύξεις λήγουν Παρασκευή; Η 12η Μαρτίου Παρασκευή ήταν ή Τετάρτη;

Πότε θα βγει, πόσες μέρες θα διαρκέσει η κατάθεση δικαιολογητικών, πόσα αγροτικά θα έχει, γιατί έτσι γιατί αλλιώς.

Είτε βγει αύριο είτε την άλλη εβδομάδα έχει τόσο μεγάλη διαφορά; Είτε δώσουν προθεσμία 3 ημέρες είτε 10 έχει διαφορά;

Και αν το πάσχα βρέχει τι θα γίνει τάσος?Να βγάλω ομπρέλα?Αρνί να φάμε η όχι και δε δηλώσουμε?Οι διορισμοί της απο 3-3 πότε έρχονται?30 είπες η 1?θέλω να πάω να μαζέψω και λουλούδια!Να πάω η όχι?Πρέπει να πάρω να πώ οτι αποδέχομαι κάτι?Να πάρω για χαβαλέ στο υπουργείο να μάθω κανα κουτσομπολιό η όχι? :splats::splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν ξερω τί παιζει ακριβως

αλλα γινεστε πραγματικα γελοιοι.

τα διαβαζετε αυτα που γραφετε?

συνελθετε λιγο!ειναι δυνατον να περιστρεφεται ο κομος σας γυρω απο τον εναν και τον αλλον?!

ελεος! emeleos

ριχνετε παρα πολυ το επιπεδο και δεν το αξιζουν ολοι οι υπολοιποι που διαβαζουν το φορουμ για συγκεκριμενους και σοβαρους λογους :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν ξερω τί παιζει ακριβως

αλλα γινεστε πραγματικα γελοιοι.

τα διαβαζετε αυτα που γραφετε?

συνελθετε λιγο!ειναι δυνατον να περιστρεφεται ο κομος σας γυρω απο τον εναν και τον αλλον?!

ελεος! emeleos

ριχνετε παρα πολυ το επιπεδο και δεν το αξιζουν ολοι οι υπολοιποι που διαβαζουν το φορουμ για συγκεκριμενους και σοβαρους λογους :antegeia:

Ποτε θα βγεί η νέα προκήρυξη ξέρεις?Πότε θα βγουν αποτελέσματα?Πότε θα πάνε οι υπάλληλοι διακοπές?Αν μας κάτσει το αρνί?Να βάλουμε το βέγγο να γλύψει λίγο στο υπουργείο?Να πάμε ταβέρνα καλύτερα η σπίτι?Πότε θα βγούν νέες θέσεις?Ποτε θα πάμε χαβάη? ΓΝΩΣΤΕ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ.ΕΙΣΑΙ Ο ΒΕΓΓΟΣ ΜΑΣ...ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.ΞΥΠΝΑΩ ΣΤΙΣ 5 ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΨΕΥΤΙΚΟ ΠΤΥΧΙΟ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΨΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑΤΡΟ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην γίνεσαι τόσο γελοία. Και γράφε με μικρότερα γράμματα.

Επειδή καταλαβαίνω πως θα το συνεχίσεις σε κάθε post μου και θα γαμήσεις όλα τα topic μιας και δεν σε αφορά πλέον τίποτα, πήρες αγροτικό (δεν περιμένεις κανένα διορισμό για ειδικότητα) δεν θα σου κάνω το χατήρι.

Είναι η τελευταία φορά που ποστάρω εις απάντηση δικού σου post και μερικών ομοίων σου "συναδέλφων" για να μην δημιουργήσω μεγαλύτερο πλέον πρόβλημα στο forum.

Όταν θα έχεις εσύ και οι όμοιοι σου λασπολόγοι κάποιο χειροπιαστό στοιχείο (γιατί το μόνο στοιχείο μέχρι σήμερα είναι η ηλιθιότητά σας και τα πολλά σας nickname σε ιατρικά forum) θα χαρώ να ξεμπροστιάσετε τον Θεοδωρίδη. Μέχρι τότε μπορείτε να ποστάρετε ανενόχλητα, δεν πρόκειται να ξανααπαντήσω.

Υ.Γ. Εγώ αν και ποστάρω επώνυμα δεν κατηγόρησα ποτέ κανένα συνάδελφο. Εσείς πίσω από την ανωνυμία σας χαίρεστε με το να λασπολογείτε, το έχετε κάνει επάγγελμα.

Τέτοιους θρασύδειλους χρήστες του διαδυκτίου συναντάς καθημερινά. Απλά εσείς έχετε καταντήσει εμπαθείς και μίζεροι.

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορει καποιος να δηλωσει αγροτικο,ενω κανει μερος ειδικοτητας;Με τη προυποθεση φυσικα οτι οταν του ερθει ο διορισμος,θα εχει απολυθει απο το νοσοκομειο.

Ή πρεπει να ειναι "ανεργος" οταν δηλωνει το αγροτικο; :antegeia:

Δε μου συμβαινει εμενα κατι τετοιο,απλα υπαρχει σαν απορια

Και κατι ακομα...υπαρχει ξεκαθαρη απαντηση σ'αυτο,ή ο καθενας κανει οτι θελει;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για όνομα του Θεού........

Λογικά οι προκηρύξεις λήγουν Παρασκευή; Η 12η Μαρτίου Παρασκευή ήταν ή Τετάρτη;

Πότε θα βγει, πόσες μέρες θα διαρκέσει η κατάθεση δικαιολογητικών, πόσα αγροτικά θα έχει, γιατί έτσι γιατί αλλιώς.

Είτε βγει αύριο είτε την άλλη εβδομάδα έχει τόσο μεγάλη διαφορά; Είτε δώσουν προθεσμία 3 ημέρες είτε 10 έχει διαφορά;

Μη βαράς ρε παλικάρη τάσω. Αμαν πεια. :bloodomen:

Έχει διαφορά. Πώς δεν έχει... Ρωτώ γιατί θέλω να ξέρω εάν θα έχουμε και τον "ανταγωνισμό" των στρατιωτών γιατρών που θα απολυθούν αρχές Μαϊου απ' ότι γνωρίζω. Θέλω να δούμε εάν θα προλάβουνε να δηλώσουνε και αυτοί ή όχι. Εάν λήγει μετά τις 10 Μαϊου η προκήρυξη τότε θα έχουμε κάποιες ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ επιπρόσθετα άτομα που θα διεκδικήσουν τις ίδιες θέσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορει καποιος να δηλωσει αγροτικο,ενω κανει μερος ειδικοτητας;Με τη προυποθεση φυσικα οτι οταν του ερθει ο διορισμος,θα εχει απολυθει απο το νοσοκομειο.

Ή πρεπει να ειναι "ανεργος" οταν δηλωνει το αγροτικο; :antegeia:

Δε μου συμβαινει εμενα κατι τετοιο,απλα υπαρχει σαν απορια

Και κατι ακομα...υπαρχει ξεκαθαρη απαντηση σ'αυτο,ή ο καθενας κανει οτι θελει;

Δυστυχώς, πρέπει να παραιτηθείς. Το ξέρω, είναι παράλογο και απαράδεκτο, δεδομένου ότι κανείς δε σου εξασφαλίζει ότι θα πάρεις αγροτικό αμέσως, άσε που θα περάσουν 2 μήνες μέχρι να διοριστείς, αλλά έτσι είναι (το ρώτησα πολύ πρόσφατα στο υπουργείο).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορει καποιος να δηλωσει αγροτικο,ενω κανει μερος ειδικοτητας;Με τη προυποθεση φυσικα οτι οταν του ερθει ο διορισμος,θα εχει απολυθει απο το νοσοκομειο.

Ή πρεπει να ειναι "ανεργος" οταν δηλωνει το αγροτικο; :antegeia:

Δε μου συμβαινει εμενα κατι τετοιο,απλα υπαρχει σαν απορια

Και κατι ακομα...υπαρχει ξεκαθαρη απαντηση σ'αυτο,ή ο καθενας κανει οτι θελει;

Δυστυχώς, πρέπει να παραιτηθείς. Το ξέρω, είναι παράλογο και απαράδεκτο, δεδομένου ότι κανείς δε σου εξασφαλίζει ότι θα πάρεις αγροτικό αμέσως, άσε που θα περάσουν 2 μήνες μέχρι να διοριστείς, αλλά έτσι είναι (το ρώτησα πολύ πρόσφατα στο υπουργείο).

Σ'ευχαριστω για τη πληροφορια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι διορισμοί θα σταλούν μέχρι το τέλος του μήνα.
Καλησπέρα Τάσο! Υπάρχει περίπτωση να σταλούν και πρίν το Πάσχα???

τασοοοοοοοοοοοοοο τι γινετε ρε παλικαρι με τουσ διορισμους????/μηπωσ μπορεις να μασ πεις αν ο ταχιδρομος το αφηνει στην εισοδο ή εινε συστιμενο??? (μιλαω σοβαρα) αν θελεις απαντησε μας..γιατι υπαρχει ενα προβλημα στην οικοδομη κ πολλες φορες χανονται τα γραμματα...ευχαριστω

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!!!!!!! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι διορισμοί θα σταλούν μέχρι το τέλος του μήνα.
Καλησπέρα Τάσο! Υπάρχει περίπτωση να σταλούν και πρίν το Πάσχα???

τασοοοοοοοοοοοοοο τι γινετε ρε παλικαρι με τουσ διορισμους????/μηπωσ μπορεις να μασ πεις αν ο ταχιδρομος το αφηνει στην εισοδο ή εινε συστιμενο??? (μιλαω σοβαρα) αν θελεις απαντησε μας..γιατι υπαρχει ενα προβλημα στην οικοδομη κ πολλες φορες χανονται τα γραμματα...ευχαριστω

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!!!!!!! emiloveyou

Απολαυστικός όπως πάντα, αλλά το παλικάρι γράφεται με "η".

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μηπως ο albanian ειναι ο φωτης-καλοπαιδι-καλοπαιδι1-αδικημενος-αελ1964? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μηπως ο albanian ειναι ο φωτης-καλοπαιδι-καλοπαιδι1-αδικημενος-αελ1964? :P

ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΙ Ο ΦΩΤΗΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΦΑΤΣΑ ΦΟΡΑ ΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΑΣΟ ΕΙΤΕ ΣΕ ΑΑΝΤΙΜΝΣ-ΜΟΝΤΕΡΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ 10 ΜΠΑΝΤ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.