Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Last Reply

Η αλήθεια είναι πως δεν συνηθίζεται να εργάζεται κανείς τέτοια ώρα στο υπουργείο, οπότε είναι αδύνατο να τα δημοσίευαν στις 11 το βράδυ. :lol: :lol: :lol:

Αν δεν σου κάνει κόπο ξαναδές κατά τις 5 το πρωί μήπως και εμφανιστούν. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικα εμαθε κανεις ποτε θα ερθουν οι διορισμοι?!Κατι ακουσα για Μεγαλη Παρασκευη...

Πριν η μετά τον επιτάφιο; :P :P :P

Στους μισους πριν , και στους αλλους μισους μετα...

ΧΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά Τάσο εκεί που το είχα πάρει απόφαση ότι δεν προλαβαίνω την επόμενη προκύρηξη λόγω στρατού(σ.σ. απολύομαι 7 Μαϊου),τώρα με αυτή την παρατεταμένη(αλλά και συνήθη) κωλυσιεργία τους και αναλογιζόμενος το γεγονός ότι ακόμη δεν έγιναν οι κληρώσεις αλλά και το ότι μεσολαβούν και οι γιορτές του Πάσχα(κάτι μου λέει πως για άλλη μία φορά θα προτιμήσουν το κατσικάκι παρά την δουλειά...),είμαι σχεδόν πεπεισμένος πια,πως όχι μόνο την προλαβαίνω αλλά θα περιμένω κιόλας...χαχα...καταραμένο ελληνικό δημόσιο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μακάρι, αν και με την τυχών δημοσίευση την εβδομάδα αυτή ή ακόμα και την επόμενη της προκήρυξης δυστυχώς δεν θα προλάβεις.

Υ.Γ. Οι κληρώσεις έγιναν την Δευτέρα 7 Απριλίου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά Τάσο εκεί που το είχα πάρει απόφαση ότι δεν προλαβαίνω την επόμενη προκύρηξη λόγω στρατού(σ.σ. απολύομαι 7 Μαϊου),τώρα με αυτή την παρατεταμένη(αλλά και συνήθη) κωλυσιεργία τους και αναλογιζόμενος το γεγονός ότι ακόμη δεν έγιναν οι κληρώσεις αλλά και το ότι μεσολαβούν και οι γιορτές του Πάσχα(κάτι μου λέει πως για άλλη μία φορά θα προτιμήσουν το κατσικάκι παρά την δουλειά...),είμαι σχεδόν πεπεισμένος πια,πως όχι μόνο την προλαβαίνω αλλά θα περιμένω κιόλας...χαχα...καταραμένο ελληνικό δημόσιο...

10 Ευρώ ότι θα προλάβει !!!!!! emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ας προλάβει και ας χάσω τα 10 ευρώ. Κοίταξε μόνο μην πάρει την θέση την δική σου. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ας προλάβει και ας χάσω τα 10 ευρώ. Κοίταξε μόνο μην πάρει την θέση την δική σου. :lol: :lol: :lol:

Λίγο δύσκολο να μου την πάρει τώρα πια!! Ξέχασες που τα λέγαμε για το άγονο?

Ου γαρ έρχεται μόνον Τασουλη..! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αμάν....στο νησί; Συγχαρητήρια.....eclipsee_gold_cup.gif

υ.γ. και σου ζητώ συγγνώμη που δεν απάντησα, αλλά μέχρι να απαντήσω σε όλα..είχαν δημοσιευτεί!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αμάν....στο νησί; Συγχαρητήρια.....eclipsee_gold_cup.gif

υ.γ. και σου ζητώ συγγνώμη που δεν απάντησα, αλλά μέχρι να απαντήσω σε όλα..είχαν δημοσιευτεί!

χαχαχα καμία σχέση με νησί. Ότι ναναι!! Δε σου έχω στείλει ποτέ πμ. :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικα εμαθε κανεις ποτε θα ερθουν οι διορισμοι?!Κατι ακουσα για Μεγαλη Παρασκευη...

Μέγα Σάββατο! Γιατί δε ρωτάς τον 'γνωστό-άγνωστο' του υπουργείου? :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ουστ βρε ανώμαλη. Μας τα έπρηξες. Ασχολήσου με τίποτα άλλο. Σε έχει βαρέσει η .....στο κεφάλι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ουστ βρε ανώμαλη. Μας τα έπρηξες. Ασχολήσου με τίποτα άλλο. Σε έχει βαρέσει η .....στο κεφάλι.

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ. ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΤΑΣΟΥΛΗ.... ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτοί που έχουν τρόπους έχουν και απορίες και τις εκφράζουν όμορφα εδώ μέσα.

Οι ανώμαλοι σαν εσένα απλά είναι κολλημένα άτομα που όταν δεν ξέρουν πως να αντιμετωπίσουν την αδιαφορία κάποιου γράφουν post σαν τα δικά σου.

Και μην περιμένεις να ξαναασχοληθώ με post σου....είσαι τόσο γελοία που δεν θα χαλάσω την διάθεσή μου με μαλακίες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτοί που έχουν τρόπους έχουν και απορίες και τις εκφράζουν όμορφα εδώ μέσα.

Οι ανώμαλοι σαν εσένα απλά είναι κολλημένα άτομα που όταν δεν ξέρουν πως να αντιμετωπίσουν την αδιαφορία κάποιου γράφουν post σαν τα δικά σου.

Και μην περιμένεις να ξαναασχοληθώ με post σου....είσαι τόσο γελοία που δεν θα χαλάσω την διάθεσή μου με μαλακίες!

[/quote]ΤΑΣΟΥΛΗ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?? ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά εεεεεεεδώ υπάρχει ένας έεερωτααααααας μεγαααααάλος κι εσύ μιλάς για κάτι αγροοτικά μικράαααα!!!!!

cuore.gif

Μια απορία παιδιά.Οι διορισμοί αγροτικών πότε θα έρθουν?Θέλω να μάθω και ο τασούλης δε μου λέει επειδή έχει πρόβλημα με τις γυναίκες μάλλον. :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.