Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Last Reply
Τι εννοεις "περιπτωση"?Ξερεις κατι και δε μας το λες? emconfused

εννοώ ότι στην προκήρυξη του αυγούστου τα αποτελέσματα έκαναν σχεδον μισό χρόνο να βγουν οπότε λογικό είναι κάποιοι να αρνήθηκαν.αμέσως το μυαλό σου στο πονηρό!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδιά, κάποιος που μπορεί να έρθει σε επαφή με το υπουργείο, ας ρωτήσει αν πρέπει όσοι πήραν αγροτικό να επιβεβαιώσουν ότι το αποδέχονται με κάποιο τρόπο. Προσπαθώ απεγνωσμένα να βγάλω γραμμή αλλά τίποτα !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επειδη η σελιδα του υπουργειου δεν μου ανοιγει με τιποτα μπορει να δει καποιος αν υπαρχει η προκηρυξη με τα αζητητα?

ρε παιδιά, κάποιος που μπορεί να έρθει σε επαφή με το υπουργείο, ας ρωτήσει αν πρέπει όσοι πήραν αγροτικό να επιβεβαιώσουν ότι το αποδέχονται με κάποιο τρόπο. Προσπαθώ απεγνωσμένα να βγάλω γραμμή αλλά τίποτα !

μα γιατι να ενημερωσεις το υυκα?στο σπιτι ερχεται ο διορισμος με τον ταχυδρομο,κ αφου το παραλαβεις πας στο νοσοκομειο που πρεπει, μεσα σε 10 η 15 μερες διορια εχεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδιά, κάποιος που μπορεί να έρθει σε επαφή με το υπουργείο, ας ρωτήσει αν πρέπει όσοι πήραν αγροτικό να επιβεβαιώσουν ότι το αποδέχονται με κάποιο τρόπο. Προσπαθώ απεγνωσμένα να βγάλω γραμμή αλλά τίποτα !

μιλησα με το υπουργειο και δε χρειαζεται να κανεις τιποτα.μονο οποιος δεν αποδεχεται το διορισμο στελνει δηλωση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επειδη η σελιδα του υπουργειου δεν μου ανοιγει με τιποτα μπορει να δει καποιος αν υπαρχει η προκηρυξη με τα αζητητα?

δεν έχει βγεί απολύτως τπτ greg μην αγχώνεσαι, μάλλον ολα μαζί θα βγούν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδιά, κάποιος που μπορεί να έρθει σε επαφή με το υπουργείο, ας ρωτήσει αν πρέπει όσοι πήραν αγροτικό να επιβεβαιώσουν ότι το αποδέχονται με κάποιο τρόπο. Προσπαθώ απεγνωσμένα να βγάλω γραμμή αλλά τίποτα !

Βρε carter sorry αλλά θα στο πω πιο απλά. Εφόσον έκανες αίτηση για την προκήρυξη αυτονόητο είναι να μην χρειάζεται να κάνεις αίτηση αποδοχής. Εκτός αν σου το δώσαν με το ζόρι. Αν το αρνηθείς όμως ενώ έκανες αίτηση συμμετοχής στην προκήρυξη, θα πρέπει να κάνεις αίτηση εντός 10 ημερών από την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων για να μπορέσει το υπουργείο να ενημερώσει τον επόμενο για τον διορισμό του.

Πιστεύω να έγινα κατανοητός.

ρε παιδιά, κάποιος που μπορεί να έρθει σε επαφή με το υπουργείο, ας ρωτήσει αν πρέπει όσοι πήραν αγροτικό να επιβεβαιώσουν ότι το αποδέχονται με κάποιο τρόπο. Προσπαθώ απεγνωσμένα να βγάλω γραμμή αλλά τίποτα !

μιλησα με το υπουργειο και δε χρειαζεται να κανεις τιποτα.μονο οποιος δεν αποδεχεται το διορισμο στελνει δηλωση.

σωστός

δεν έχει βγεί απολύτως τπτ greg μην αγχώνεσαι, μάλλον ολα μαζί θα βγούν
ακόμα πιο σωστός
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδια μεσα στο ανησυχια σας μην λετε κουλα....

αν δεν αποδεχθεις το διορισμο τοτε το υπουργειο δεν το μαθαινει παραμονο ενα μηνα μετα μετην ακολουθη διαδικασια

η θεση σου παραμενει κενη στο νοσοκομειο που κανεις το τριμηνο και ανηκεις και μετα αυτο αυτο ενημερωνει το υπουργειο.ολος αυτος ο κυκλος παιρνει ενα μηνα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδια μεσα στο ανησυχια σας μην λετε κουλα....

αν δεν αποδεχθεις το διορισμο τοτε το υπουργειο δεν το μαθαινει παραμονο ενα μηνα μετα μετην ακολουθη διαδικασια

η θεση σου παραμενει κενη στο νοσοκομειο που κανεις το τριμηνο και ανηκεις και μετα αυτο αυτο ενημερωνει το υπουργειο.ολος αυτος ο κυκλος παιρνει ενα μηνα

τι εννοεις φιλε?εχουμε μπερδευτει... :wacko:πρεπει δλδ να δηλωσουμε οτι αποδεχομαστε το διορισμο η οχι?γιατι δε μας λεει ενας παλαιοτερος υπευθυνα.βοηθεια βρε παιδια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειναι δυνατον 1100 ατομα να παμε στο υπουργειο και να λεμε αν αποδεχομαστε ή οχι την θεση?

μην λετε χαζα.τα ακουν οι παλιοι και γελανε

πρωτη φορα παντως βλεπω τοσο χαμο και μετα τα αποτελεσματα :cool10:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδια μεσα στο ανησυχια σας μην λετε κουλα....

αν δεν αποδεχθεις το διορισμο τοτε το υπουργειο δεν το μαθαινει παραμονο ενα μηνα μετα μετην ακολουθη διαδικασια

η θεση σου παραμενει κενη στο νοσοκομειο που κανεις το τριμηνο και ανηκεις και μετα αυτο αυτο ενημερωνει το υπουργειο.ολος αυτος ο κυκλος παιρνει ενα μηνα

τι εννοεις φιλε?εχουμε μπερδευτει... :wacko:πρεπει δλδ να δηλωσουμε οτι αποδεχομαστε το διορισμο η οχι?γιατι δε μας λεει ενας παλαιοτερος υπευθυνα.βοηθεια βρε παιδια

Πήρα κ εγώ τηλέφωνο στο υπουργείο σήμερα κ μου είπαν οτι δεν χρειάζεται να κάνουμε τπτ για να αποδεχτούμε το διορισμό.Θα περιμένουμε απλώς να έρθει συστημένος με το ταχυδρομίο :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΑΑΑΑ ΞΈΧΑΣΑ.....ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΝ ΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟΔΟΧΗΣ ΤΟΥ ΠΤΥΧΙΟΥ ΤΟΥΣ......

ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΓΙΟΚΚΚΚΚΚΚ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Βρε άιντε καλή θητεία......όλο την καταστροφή φέρνετε! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τασο εισαι ο Θεος μου!

embye

Tάσο να στείλω κι εγώ αίτηση αποδοχής του διορισμού μου?Μην γίνει καμμία στραβή λέω και δεν μπορείς να ρθεις στο νησί το καλοκαίρι........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απο δευτερα που εγιναν οι κληρωσεις σημερα πεμπτη και ακομα στο site του υπουργειου δεν εχουν βγει τα αποτελεσματα.δε συμμετειχα σε κληρωση απλα μου κανει εντυπωση και επισης μηπως σημαινει κατι αλλο αυτο???

tasostheodoridis ποιο ειναι το αλλο φορουμ???????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απο δευτερα που εγιναν οι κληρωσεις σημερα πεμπτη και ακομα στο site του υπουργειου δεν εχουν βγει τα αποτελεσματα.δε συμμετειχα σε κληρωση απλα μου κανει εντυπωση και επισης μηπως σημαινει κατι αλλο αυτο???

tasostheodoridis ποιο ειναι το αλλο φορουμ???????

Σαν τι να σημαινει;Τι θελει να πει ο ποιητης; :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνήθως ανακοινώνουν τη λεγόμενη "συμπληρωματική κατάσταση κληρώσεων-διορθώσεων". Αυτές οι διορθώσεις γίνονται κυρίως βάσει των ενστάσεων. Η προθεσμία για κατάθεση των ενστάσεων νομίζω πως λήγει τη Δευτέρα. Οπότε...τα αποτελέσματα των κληρώσεων θα τα δούμε μάλλον μετά τη Δευτέρα. :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.