Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

......................................................... :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

τι σημαινει αυτο???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Last Reply

τίποτα...απλά ρώτησα, γιατί θα ανέβω αύριο!

Λοιπόν...κάτι ρώτησες

σε προηγουμενες προκυρηξεις στα δικαιολογητικα ηθελαν και βεβαιωση για το ετος εγγραφης στη σχολη,εγω ειχα παρει μαλιστα.σε αυτην ομως δεν την ανεφεραν στα δικαιολογητικα και ασφαλως δεν την εδωσα.τι σημαινει αυτο???

σημαίνει πως δεν την θέλαν, αυτό και μόνο

όλα ok για σένα μην ανησυχείς!

Ή σε άλλο forum το διάβασες, που δεν νομίζω ή κάνεις κάποιο λάθος.

κολοκυθάκι σε ποια σελίδα είναι αυτό που λες;

σελίδα 3

ΚΥΡΙΑΚΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΑΖΗΤΗΤΟ 0 ΑΖΗΤΗΤΟ ΑΖΗΤΗΤΟ 0 ΑΖΗΤΗΤΟ 23/7/2004 ΚΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α ΘΕΣΗ Ν.ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΖΗΤΗΤΟ 0 ΑΖΗΤΗΤΟ ΑΖΗΤΗΤΟ 0 ΑΖΗΤΗΤΟ 25/7/2005 ΚΥ ΚΑΡΠΑΘΟΥ Α ΘΕΣΗ Ν. ΔΩΔ/ΝΗΣΟΥ

Δεν συμπλήρωσαν επιλογή, ή μάλλον καλύτερα δήλωσαν αζήτητο. Δηλαδή αν μείνει κάποια θέση άδεια=αζήτητη να πάνε αυτές.

Πιθανόν έγινε κλήρωση μεταξύ των αζήτητων και πήραν τις 2 αυτές θέσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τίποτα...απλά ρώτησα, γιατί θα ανέβω αύριο!

Λοιπόν...κάτι ρώτησες

σε προηγουμενες προκυρηξεις στα δικαιολογητικα ηθελαν και βεβαιωση για το ετος εγγραφης στη σχολη,εγω ειχα παρει μαλιστα.σε αυτην ομως δεν την ανεφεραν στα δικαιολογητικα και ασφαλως δεν την εδωσα.τι σημαινει αυτο???

σημαίνει πως δεν την θέλαν, αυτό και μόνο

όλα ok για σένα μην ανησυχείς!

Ή σε άλλο forum το διάβασες, που δεν νομίζω ή κάνεις κάποιο λάθος.

κολοκυθάκι σε ποια σελίδα είναι αυτό που λες;

σελίδα 3

ΚΥΡΙΑΚΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΑΖΗΤΗΤΟ 0 ΑΖΗΤΗΤΟ ΑΖΗΤΗΤΟ 0 ΑΖΗΤΗΤΟ 23/7/2004 ΚΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α ΘΕΣΗ Ν.ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΖΗΤΗΤΟ 0 ΑΖΗΤΗΤΟ ΑΖΗΤΗΤΟ 0 ΑΖΗΤΗΤΟ 25/7/2005 ΚΥ ΚΑΡΠΑΘΟΥ Α ΘΕΣΗ Ν. ΔΩΔ/ΝΗΣΟΥ

Δεν συμπλήρωσαν επιλογή, ή μάλλον καλύτερα δήλωσαν αζήτητο. Δηλαδή αν μείνει κάποια θέση άδεια=αζήτητη να πάνε αυτές.

Πιθανόν έγινε κλήρωση μεταξύ των αζήτητων και πήραν τις 2 αυτές θέσεις.

εμένα μου είπαν ότι καταργήθηκε η επιλογή αζήτητο.στο λέω επειδή σκόπευα να το βάλω κι εγώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με πιάνεις αδιάβαστο

δεν το γνωρίζω, αν και το είχα ακούσει και από άλλους.

από ότι βλέπεις ζει και βασιλεύει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά, για το πιστοποιητικό εγγραφής στον Ιατρικό Σύλλογο, ποιον από τους 2 συλλόγους εννοούμε ? Τον αντίστοιχο της περιοχής του αγροτικού ή των Αθηνών (του τόπου κατοικίας δηλαδή) ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά (και αγαπητοί συνάδελφοι βεβαίως!) σας ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες και τις απόψεις σας για το αν πρέπει να κατεβώ Αθήνα για να παραστώ στην, περίεργη αλήθεια, κλήρωση που θα κρίνει αν θα πάρω την Α' ή την Β' θέση του Κ.Ι. Μ. Παναγιάς!

Καθώς διάβαζα τα διάφορα posts σας, τα συναισθήματά μου μέσα σε δευτερόλεπτα εναλλάσσονταν από το "εντάξει, χαλλλλαρά, θα κάτσω Θεσσαλονίκη το πρωί της Δευτέρας και απλά θα μπω στο διαδίκτυο το απόγευμα για να δω ποια θέση πήρα" μέχρι το "αμάν, γρήγορα να βρώ πτήση την Δευτέρα το πρωί -έχει κάτι πρωινές 7 και 8- για Αθήνα γιατί καίγομαι!".

Τελικά, αποφάσισα να κάτσω στα αυγά μου :) και να περιμένω από μακρυά το αποτέλεσμα της κλήρωσης, με εμπιστοσύνη μάλιστα σ' αυτούς που θα την διενεργήσουν.

Ειλικρινά σας ευχαριστώ που ασχοληθήκατε, έστω και λίγο, με την περίπτωσή μου και σας εύχομαι καλή συνέχεια σε ό,τι και αν κάνετε.

Συγχαρητήρια σε όσους πήραν αγροτικό και καλή επιτυχία σε όσους θα προσπαθήσουν σε άλλες -ελπίζω σύντομες και τακτές πλέον- προκηρύξεις.

Νεόφυτος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τάσο σίγουρα αυτό σημαίνει;; Γιατί έχουν 0 μόρια; Μήπως είναι γενικοί γιατροί;; Κ εγώ είχα ρωτήσει στο υπουργείο κ μου είχαν πει ότι δε μπορείς να βάλεις αζήτητο και την πάτησα... Μήπως να ρωτήσουμε επίσημα να ξέρουμε για την επόμενη φορά;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά, για το πιστοποιητικό εγγραφής στον Ιατρικό Σύλλογο, ποιον από τους 2 συλλόγους εννοούμε ? Τον αντίστοιχο της περιοχής του αγροτικού ή των Αθηνών (του τόπου κατοικίας δηλαδή) ?
ζήτα από εβδομάδα να στα στείλουνε από τον Ι.Σ.Α. στον ιατρικό σύλλογο που ανήκει το νοσοκομείο που θα κάνεις αγροτικό.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να τον ρωτήσεις δεν παίζει ε? :D

Τάσο σίγουρα αυτό σημαίνει;; Γιατί έχουν 0 μόρια; Μήπως είναι γενικοί γιατροί;; Κ εγώ είχα ρωτήσει στο υπουργείο κ μου είχαν πει ότι δε μπορείς να βάλεις αζήτητο και την πάτησα... Μήπως να ρωτήσουμε επίσημα να ξέρουμε για την επόμενη φορά;
στους γενικούς γράφει γενικός ιατρός και κτήση πτυχίου ειδικότητας

ΕΙΝΑΙ ΑΖΗΤΗΤΟ.

Επίσημη απάντηση την Δευτέρα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν νομιζω οτι εισαι εσυ και επειδη θελω να το δω, υπάρχει κάποιος τρόπος?
γράψε λάθος...."μήπως είχε" ήθελα να πω!

ναι μπορείς να το δεις, πας από το υπουργείο και κάνεις ένσταση!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οκ συγνωμη για την απαντηση μου, ξερεις ισως κάτι που μπορει να με βοηθήσει?

να σε ρωτησω και κατι αλλο τωρα, εγω ειχα τελειωσει με το τελευταίο μαθημα ενα μηνα πριν την ορκωμοσια. με αυτήν την ημερομηνια έχω ενα ακομη μοριο απο συμπληρωμενο διμηνο, μπορω να χρησιμοποιήσω μια τέτοια βεβαίωση για να κάνω ένσταση?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τάσο σίγουρα αυτό σημαίνει;; Γιατί έχουν 0 μόρια; Μήπως είναι γενικοί γιατροί;; Κ εγώ είχα ρωτήσει στο υπουργείο κ μου είχαν πει ότι δε μπορείς να βάλεις αζήτητο και την πάτησα... Μήπως να ρωτήσουμε επίσημα να ξέρουμε για την επόμενη φορά;

Ρώτησα και έμαθα.....001shiny[1].gif από αγροτικολόγο!

Λοιπόν οι δυο συναδέλφισσες είχαν δηλώσει αγροτικό σε άλλη προκήρυξη στην οποία αρνήθηκαν τον διορισμό τους και μηδενίστηκαν τα μόρια τους και τώρα τους έδωσαν όποιο ήθελε το υπουργείο!

οκ συγνωμη για την απαντηση μου, ξερεις ισως κάτι που μπορει να με βοηθήσει?

να σε ρωτησω και κατι αλλο τωρα, εγω ειχα τελειωσει με το τελευταίο μαθημα ενα μηνα πριν την ορκωμοσια. με αυτήν την ημερομηνια έχω ενα ακομη μοριο απο συμπληρωμενο διμηνο, μπορω να χρησιμοποιήσω μια τέτοια βεβαίωση για να κάνω ένσταση?

πρόσεχε βρε, μην τα λες αυτά τα κόλπα σε μένα....είμαι κακός της αλλοδαπής και θα σε καρφώσω! :P

αλήθεια όμως δεν ξέρω, εσείς στην Ελλάδα με μια απλή βεβαίωση δηλώνετε αγροτικό.

εφόσον δεν την κατέθεσες δεν μπορεί τώρα να κάνεις τίποτα! την επόμενη φορά ίσως!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα...greg33

Καλησπέρα...greg33

γεια σου βρατο.

καλησπέρα σας βρε..... emofftopic

κανα νέο;

τον γνωριζω 16 χρονια.ασε τασο με το νεο μ εριξες.αν κ φημιζομαι για το κεφι μου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.