Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

Λοιπόν..............

Τα αποτελέσματα έχουν τυπωθεί και βρίσκονται στα παρακάτω γραφεία

Πάτα τηλ. 2105236047

Τσεκούρα τηλ. 2105232952

Παπανότη τηλ. 2105226481

και όχι μόνο!

Δεν ανακοινώθηκαν γιατί υπάρχουν κάποια λάθη στα μόρια συναδέλφων. Υπάρχει συνάδελφος που αντί για 7 μόρια έχει 43 και πήρε αγροτικό.

Όποιος κατάφερε και πήρε τηλέφωνο ή πήγε από το υπουργείο φαντάζομαι πως ενημερώθηκε.

Είναι 60 σελίδες και δυστυχώς δεν μου τις έδωσε γιατί κάποιοι καλοθελητές ενημέρωσαν πως το "βύσμα" θα τις ανακοινώσει όπως και την προηγούμενη φορά.

Όσοι μου έστειλαν π.μ. τα ονοματεπώνυμα ή τις επιλογές τους ενημερώθηκαν τηλεφωνικά ή με π.μ.

Τα αποτελέσματα πιθανόν να ανακοινωθούν αύριο ή το αργότερο την Δευτέρα.

Έχουν μείνει περίπου 100 αζήτητα και θα βγει άμεσα προκήρυξη γι αυτά.

Οι κληρώσεις (αρκετές) θα γίνουν σύντομα ώστε να μπορέσουν όσοι δεν πήραν αγροτικό να δηλώσουν και πάλι.

Μετά τις κληρώσεις και τα τελικά αποτελέσματα θα δημοσιευθούν και τα αποτελέσματα των πλοίων.

Όσοι τελικά κατάφεραν και πήραν αγροτικό σε Κ.Υ. ή Π.Ι. θα αποκλειστούν από τα πλοία.

Πριν το Πάσχα η επόμενη προκήρυξη.

ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΑΠΟΣΤΑΛΟΥΝ;;;ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Last Reply
Λοιπόν..............

Τα αποτελέσματα έχουν τυπωθεί και βρίσκονται στα παρακάτω γραφεία

Πάτα τηλ. 2105236047

Τσεκούρα τηλ. 2105232952

Παπανότη τηλ. 2105226481

και όχι μόνο!

Δεν ανακοινώθηκαν γιατί υπάρχουν κάποια λάθη στα μόρια συναδέλφων. Υπάρχει συνάδελφος που αντί για 7 μόρια έχει 43 και πήρε αγροτικό.

Όποιος κατάφερε και πήρε τηλέφωνο ή πήγε από το υπουργείο φαντάζομαι πως ενημερώθηκε.

Είναι 60 σελίδες και δυστυχώς δεν μου τις έδωσε γιατί κάποιοι καλοθελητές ενημέρωσαν πως το "βύσμα" θα τις ανακοινώσει όπως και την προηγούμενη φορά.

Όσοι μου έστειλαν π.μ. τα ονοματεπώνυμα ή τις επιλογές τους ενημερώθηκαν τηλεφωνικά ή με π.μ.

Τα αποτελέσματα πιθανόν να ανακοινωθούν αύριο ή το αργότερο την Δευτέρα.

Έχουν μείνει περίπου 100 αζήτητα και θα βγει άμεσα προκήρυξη γι αυτά.

Οι κληρώσεις (αρκετές) θα γίνουν σύντομα ώστε να μπορέσουν όσοι δεν πήραν αγροτικό να δηλώσουν και πάλι.

Μετά τις κληρώσεις και τα τελικά αποτελέσματα θα δημοσιευθούν και τα αποτελέσματα των πλοίων.

Όσοι τελικά κατάφεραν και πήραν αγροτικό σε Κ.Υ. ή Π.Ι. θα αποκλειστούν από τα πλοία.

Πριν το Πάσχα η επόμενη προκήρυξη.

δηλαδη περιπου 1500 ατομα για 100 η θα βαλουν κ οσα αδειασουν μεχρι την επομενη ?

greg το έγραψα...μόνο τα αζήτητα. Μετά η επόμενη προκήρυξη με άλλα αγροτικά.

Κάθε μήνα πλέον προκήρυξη.

Δεν ξέρω πότε θα αποσταλούν οι διορισμοί.

Ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον βαφτίσαμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παπανότη τηλ. 2105226481

χιχι εγω το διασκεδαζω παντως....

Α!Ευχαριστω "Τασο-αθανατε απαντητη" που επιτελους πηρα 1 απαντηση...

Σας αφηνω τωρα να ξαναφαγωθειτε ελευθερα!!!

Παντως,τουλαχιστον βρε παιδια, ο Τασος ειναι ο μονος που τα βγαζει στη φορα εδω μεσα...(και βαζω και τον εαυτο μου στο συνολο!)

Και επειδη βλεπω πολυ κοσμο μαζεμενο-ΧΑΙΡΕΤΩ ΣΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-4-08 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΟΝ ΙΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΑ

ΜΕ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ 5 ΜΟΡΙΑΚΙΩΝ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χιχι...παλι εγω ειμαι λαθος..?

Παπανώτη δεν ειναι?

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-4-08 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΟΝ ΙΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΑ

ΜΕ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ 5 ΜΟΡΙΑΚΙΩΝ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι εγινε ρε παιδια θα ανακοινωσει κανεις ποτε τις λιστες?

ΑΜΠΕ ΤΑΣΣΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΛΙΣΤΕΣ

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?
όχι!

ΤΙ ΘΑ ΠΙ ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.....

ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ Θ΄ΛΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν..............

Τα αποτελέσματα έχουν τυπωθεί και βρίσκονται στα παρακάτω γραφεία

Πάτα τηλ. 2105236047

Τσεκούρα τηλ. 2105232952

Παπανότη τηλ. 2105226481

και όχι μόνο!

Δεν ανακοινώθηκαν γιατί υπάρχουν κάποια λάθη στα μόρια συναδέλφων. Υπάρχει συνάδελφος που αντί για 7 μόρια έχει 43 και πήρε αγροτικό.

Όποιος κατάφερε και πήρε τηλέφωνο ή πήγε από το υπουργείο φαντάζομαι πως ενημερώθηκε.

Είναι 60 σελίδες και δυστυχώς δεν μου τις έδωσε γιατί κάποιοι καλοθελητές ενημέρωσαν πως το "βύσμα" θα τις ανακοινώσει όπως και την προηγούμενη φορά.

Όσοι μου έστειλαν π.μ. τα ονοματεπώνυμα ή τις επιλογές τους ενημερώθηκαν τηλεφωνικά ή με π.μ.

Τα αποτελέσματα πιθανόν να ανακοινωθούν αύριο ή το αργότερο την Δευτέρα.

Έχουν μείνει περίπου 100 αζήτητα και θα βγει άμεσα προκήρυξη γι αυτά.

Οι κληρώσεις (αρκετές) θα γίνουν σύντομα ώστε να μπορέσουν όσοι δεν πήραν αγροτικό να δηλώσουν και πάλι.

Μετά τις κληρώσεις και τα τελικά αποτελέσματα θα δημοσιευθούν και τα αποτελέσματα των πλοίων.

Όσοι τελικά κατάφεραν και πήραν αγροτικό σε Κ.Υ. ή Π.Ι. θα αποκλειστούν από τα πλοία.

Πριν το Πάσχα η επόμενη προκήρυξη.

τι αλλο να γραψεις για να πιστεψει η ασπιρινη
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα. Πέρασα στις 5 από το υπουργείο, δεν υπήρχε βέβαια τίποτα αναρτημένο, αλλά ένας φύλακας μου είπε ότι του είπε μια κυρία(!!η υπεύθυνη μάλλον) ότι αύριο στις 2μιση θα αναρτηθούν στο υπουργείο (για να μην πέρνουμε πάλι τηλέφωνα όλη μέρα κ τους πρήζουμε προφανώς...) κ στις 5 περίπου θα τα περάσουν στο ίντερνετ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χιχι...παλι εγω ειμαι λαθος..?

Παπανώτη δεν ειναι?

ΣΑΒΒΑΤΟ 5-4-08 ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΟΝ ΙΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝΤΑ

ΜΕ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ 5 ΜΟΡΙΑΚΙΩΝ!!!

οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

τι εγινε ρε παιδια θα ανακοινωσει κανεις ποτε τις λιστες?
το υπουργείο αύριο ή την Δευτέρα!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελα ρε Τασο...ειπες και τα αγροτικα?

ΑΡΧΗΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!

Ρε συ!Βαλε στις εκλογες...εχει κι ο Συλλογος τον Ιουνιο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελα ρε Τασο...ειπες και τα αγροτικα?

ΑΡΧΗΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!

Ρε συ!Βαλε στις εκλογες...εχει κι ο Συλλογος τον Ιουνιο...

Να τον χαίρεστε τον σύλλογο που μόνο για την συνδρομή είναι.

Καλησπέρα. Πέρασα στις 5 από το υπουργείο, δεν υπήρχε βέβαια τίποτα αναρτημένο, αλλά ένας φύλακας μου είπε ότι του είπε μια κυρία(!!η υπεύθυνη μάλλον) ότι αύριο στις 2μιση θα αναρτηθούν στο υπουργείο (για να μην πέρνουμε πάλι τηλέφωνα όλη μέρα κ τους πρήζουμε προφανώς...) κ στις 5 περίπου θα τα περάσουν στο ίντερνετ!
Ακριβώς έτσι είναι.....εκτός και αν καθυστερήσουν μία μέρα για να διορθώσουν την λίστα.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βαλε αλλου υποψηφιοτητα...βαλε οπου να'ναι

Εχει κι εναν αλλο Συλλογο στις 06-04...εκλογες...

μη χασεις τοσες ψηφους...κριμα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελα ρε Τασο...ειπες και τα αγροτικα?

ΑΡΧΗΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!

Ρε συ!Βαλε στις εκλογες...εχει κι ο Συλλογος τον Ιουνιο...

Να τον χαίρεστε τον σύλλογο που μόνο για την συνδρομή είναι.

Καλησπέρα. Πέρασα στις 5 από το υπουργείο, δεν υπήρχε βέβαια τίποτα αναρτημένο, αλλά ένας φύλακας μου είπε ότι του είπε μια κυρία(!!η υπεύθυνη μάλλον) ότι αύριο στις 2μιση θα αναρτηθούν στο υπουργείο (για να μην πέρνουμε πάλι τηλέφωνα όλη μέρα κ τους πρήζουμε προφανώς...) κ στις 5 περίπου θα τα περάσουν στο ίντερνετ!
Ακριβώς έτσι είναι.....εκτός και αν καθυστερήσουν μία μέρα για να διορθώσουν την λίστα.

εσυ δηλ δε μπορεις να μας πεις κατι παραπανω???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι παραπάνω; Είδα την λίστα. Έχουν κάνει και μία με αλφαβητική σειρά για πιο γρήγορη τηλεφωνική εξυπηρέτηση :D

Λες να την είχα και να μην την εμφάνιζα; Δεν θα το έκανα αφήνοντας σε αγωνία τόσους συναδέλφους. Όσους ήξερα και όσοι μου έδωσαν στοιχεία ενημερώθηκαν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχ ακαρδε κ εγω περιμενα να ανακοινωσεις εσυ τα αποτελεσματα.μας αφησες στην αγωνια μας :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχ ακαρδε κ εγω περιμενα να ανακοινωσεις εσυ τα αποτελεσματα.μας αφησες στην αγωνια μας :P
1000 ονόματα διάβασα......suxnouria δεν βρήκα.

Ρε μπας και δεν δήλωσες και μας δουλεύεις; :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχ ακαρδε κ εγω περιμενα να ανακοινωσεις εσυ τα αποτελεσματα.μας αφησες στην αγωνια μας :P
1000 ονόματα διάβασα......suxnouria δεν βρήκα.

Ρε μπας και δεν δήλωσες και μας δουλεύεις; :anavwfwties:

θα μου φαινοταν περιεργο να βρεις αγροτικο με ονομα ενδιαφερομενου suxnouria :lol::P

δηλωσα κ μαλιστα θα το παρω.εχω 3 μορια εχω ελπιδες :splats::splaaaats:emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Δεν ανακοινώθηκαν γιατί υπάρχουν κάποια λάθη στα μόρια συναδέλφων. Υπάρχει συνάδελφος που αντί για 7 μόρια έχει 43 και πήρε αγροτικό."

και μετα απο αυτην την δηλωση εγω εχω την απορια και φανταζομαι και αλλοι συναδελφοι.... πως μπορουνε αυτοι που εχουν ηδη μαθει τ αποτελεσματα να ειναι σιγουροι οτι εχουν παρει η οχι αγροτικο.... Αφου απο τις μαρτυριες υπαρχουν λαθη στα μορια....

Το πιο ωραιο ειναι ατομα που κανουν παρτι σημερα emband επειδη πιστευουν οτι εχουν παρει αγροτικο αυριο να βρεθουν προ εκπληξεως..... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ προσωπικά πέρασα από εκεί, και για καλή μου τύχη να πώ, μου απάντησαν! Δυστυχώς δεν ήταν αυτό που ήθελα να ακούσω...αναμονή για την επόμενη προκήρυξη!

Καλή επιτυχία σε όλους!

είσαι βύσμα.....ή μάλλον πολύ πιο έξυπνος από πολλούς που απλά ξέρουν να κατηγορούν.

Αν είχα ή αν "ήμουν βύσμα" φίλε μου Τάσο θα το είχα πάρει το αγροτικό εδώ και 1,5 χρόνο που περιμένω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ προσωπικά πέρασα από εκεί, και για καλή μου τύχη να πώ, μου απάντησαν! Δυστυχώς δεν ήταν αυτό που ήθελα να ακούσω...αναμονή για την επόμενη προκήρυξη!

Καλή επιτυχία σε όλους!

είσαι βύσμα.....ή μάλλον πολύ πιο έξυπνος από πολλούς που απλά ξέρουν να κατηγορούν.

Αν είχα ή αν "ήμουν βύσμα" φίλε μου Τάσο θα το είχα πάρει το αγροτικό εδώ και 1,5 χρόνο που περιμένω!

Πιστεύω πως με την απάντησή μου σε σένα απάντησα έμμεσα σε κάποιους που λένε πως δεν μπορεί κανείς να μάθει τα αποτελέσματα εάν δεν είναι βύσμα.

Η αλήθεια είναι ότι επί εποχής "Κοκκινάκη" παίχτηκαν αρκετά προσωπικά παιχνίδια του προϊσταμένου της υπηρεσίας.

Τον μεθεπόμενο μήνα σου εύχομαι να είσαι πιο τυχερός ή ακόμα και στα "αζήτητα" αν δηλώσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πηγα στο ΥΥΚΑ,κατα τις 10 και μιση και μου ειπε ο θυρωρος οτι θα αναρτηθουν αυριο στις 2:30 και μετα απο λιγη ωρα θα μπουν και στο site.Ταδε εφη θυρωρος..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα τα διόρθωσε μάλλον ο θυρωρός. Βύσμα έχεις κι εσύ τον θυρωρό φαντάζομαι. Εγώ τον Μιχάλη που έχει το καφέ απέναντι έχω. Κάθε πρωί με τους καφέδες μου λέει και τα νέα του υυκκα. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ προσωπικά πέρασα από εκεί, και για καλή μου τύχη να πώ, μου απάντησαν! Δυστυχώς δεν ήταν αυτό που ήθελα να ακούσω...αναμονή για την επόμενη προκήρυξη!

Καλή επιτυχία σε όλους!

είσαι βύσμα.....ή μάλλον πολύ πιο έξυπνος από πολλούς που απλά ξέρουν να κατηγορούν.

Αν είχα ή αν "ήμουν βύσμα" φίλε μου Τάσο θα το είχα πάρει το αγροτικό εδώ και 1,5 χρόνο που περιμένω!

Πιστεύω πως με την απάντησή μου σε σένα απάντησα έμμεσα σε κάποιους που λένε πως δεν μπορεί κανείς να μάθει τα αποτελέσματα εάν δεν είναι βύσμα.

Η αλήθεια είναι ότι επί εποχής "Κοκκινάκη" παίχτηκαν αρκετά προσωπικά παιχνίδια του προϊσταμένου της υπηρεσίας.

Τον μεθεπόμενο μήνα σου εύχομαι να είσαι πιο τυχερός ή ακόμα και στα "αζήτητα" αν δηλώσεις.

Φίλε μου Τάσο κατάλαβα σε ποιούς πήγαινε η απάντηση που έδωσες!

Απλά δεν θέλω να δημιουργούνται λάθος εντυπώσεις (ο,τι είμαι ή έχω βύσμα)!

Anyway, σε ευχαριστώ για τις ευχές σου και εύχομαι σε όλους του συναδέλφους καλή επιτυχία!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκεψου που ξεπεσαμε...στηριζομαστε στα λογια του ΘΥΡΩΡΟΥ!!!!

Θα τα διόρθωσε μάλλον ο θυρωρός. Βύσμα έχεις κι εσύ τον θυρωρό φαντάζομαι. Εγώ τον Μιχάλη που έχει το καφέ απέναντι έχω. Κάθε πρωί με τους καφέδες μου λέει και τα νέα του υυκκα. :P

Σου λεει και τον καφε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.