Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

ετσι εε.ολο,χαχα με τον τασουλη εισαι,κακο κοριτσι
ρε μην μας μαρτυράς.....

Να πως βγαίνουν οι βρώμες!

Σιγά μην χαραμίσω το θεϊκό κορμί μου για διακοπές στη Γαύδο.

docev μεγάλο σπίτι να νοικιάσεις να χαρεί που θα την πάω διακοπές στη Γαύδο.

sorry για το emofftopic αλλά πλέον δεν έχει νόημα το topic.

Πάει αυτή η προκήρυξη......σύντομα η επόμενη!

Υ.Γ. greg μην τυχών και ρωτήσεις πότε θα είναι η επόμενη (το βλέπω, έτοιμος να το γράψεις είσαι)

γιατι ρε γκαντεμη,να μην ελπιζω γι αυριο?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Last Reply

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ...ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ REGISTER.ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΩΝΙΩΔΩΣ,ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Υ.Γ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΤΑΣΟ ΠΟΥ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΟΧΥΡΟΜΕΝΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ!!!

THANKS ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ...ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ REGISTER.ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΩΝΙΩΔΩΣ,ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Υ.Γ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΤΑΣΟ ΠΟΥ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΟΧΥΡΟΜΕΝΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ!!!

THANKS ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ!

Την αλλάζω με μία στην κόλαση. Θέλω να είμαι με τον greg παρέα.

Υ.Γ.greg σου εύχομαι......να πάρεις το αγροτικό......και την επομένη να ανοίξουν 10 θέσεις εκεί που δήλωσες! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ...ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ REGISTER.ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΩΝΙΩΔΩΣ,ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Υ.Γ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΤΑΣΟ ΠΟΥ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΟΧΥΡΟΜΕΝΗ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ!!!

THANKS ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ!

Την αλλάζω με μία στην κόλαση. Θέλω να είμαι με τον greg παρέα.

Υ.Γ.greg σου εύχομαι......να πάρεις το αγροτικό......και την επομένη να ανοίξουν 10 θέσεις εκεί που δήλωσες! :P

τασο ερχεσαι δευτερος,διοτι απ την κολαση γυρισα πριν 2 χρονια.ο παραδεισος με τρομαζει.τι εγινε θα παει κανεις απ το υπουργειο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μώλις πέρασα από το "λατρεμένο" ΥΥΚΑ.Τίποτα δεν υπάρχει κολλημένο πουθενά σχετικά με αγροτικά!!!

Θα περιμένουμε μέχρι αύριο να δούμε!!!!!

Άντε ,καλή επιτυχία σε όλους!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πλάκα κάνεις! Πήγες ξημερώματα στο μπουρδέλο και δεν είχε πρόγραμμα;

Όχι δεν κάνω πλάκα.Ήμουν έξω για μία μπύρα μετά την δουλειά και είπα να περάσω πρίν έρθω σπίτι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι που ο πούστης δεν μπορούσε να πάει μέχρι την άλλη είσοδο να δει αν αναρτήθηκαν τα αποτελέσματα. "ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΠΟΣΤΟ ΜΟΥ". Ρε ουστ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπά και στην μικρή είσοδο μόνο τα αποτελέσματα από τις ειδικότητες ήταν αναρτημένα.Τίποτα άλλο.Από όσο μπορούσα να δώ τουλάχειστον.Σε 6 ώρες και κάτι θα ξέρουμε!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά εσύ περίμενε 8 το πρωί να τρέξουν να πάνε να τα αναρτήσουν. Αν δεις μποτιλιάρισμα από την ομόνοια μέχρι την αριστοτέλους είναι οι υπάλληλοι από το μπουρδέλο που τρέχουν να τα τοιχοκολλήσουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τασο εσυ παντως μεχρι χτες ελεγες οτι θα βγουν το πασχα τα αποτελεσματα και οτι εχουν τελειωσει την μοριοδοτηση,τι εγινε τελικα?ειχες καποια πληροφορηση επιπλεον?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eίπα ότι θα βγουν σίγουρα μέχρι το Πάσχα, ότι από το υπουργείο λένε γι αυτή ή την άλλη εβδομάδα και για να μην πω πάλι ότι θα βγουν έτσι νωρίς είπα ότι θα βγουν 14-18 του μήνα.

Το ότι έλεγα από την ημερομηνία δημοσίευσης σε ένα μήνα αποτελέσματα και μερικοί απλά κοροϊδεύαν φαντάζομαι δεν θα το παρατήρησες.

Περισσότερες πληροφορίες στην Αριστοτέλους κι εδώ www.mohaw.gr.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτήσω κάτι παιδιά; Υπάρχει περίπτωση να δημοσιευτούν τα αποτελέσματα και στο γμ; Γιατί ακόμα και να τα δημοσιεύσει το υπουργείο θα είναι πολύ δύσκολο να μπούμε στην ιστοσελίδα του.... Έχει ξανασυμβεί στο παρελθόν. Επίσης, μίλησε κανείς σήμερα μαζί τους; Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτήσω κάτι παιδιά; Υπάρχει περίπτωση να δημοσιευτούν τα αποτελέσματα και στο γμ; Γιατί ακόμα και να τα δημοσιεύσει το υπουργείο θα είναι πολύ δύσκολο να μπούμε στην ιστοσελίδα του.... Έχει ξανασυμβεί στο παρελθόν. Επίσης, μίλησε κανείς σήμερα μαζί τους; Ευχαριστώ!!!

Μιλησα εγω προ λιγου και μου ειπαν οτι μαλλον τα αποτελεσματα θα αναρτηθουν αυριο στο υπουργειο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτήσω κάτι παιδιά; Υπάρχει περίπτωση να δημοσιευτούν τα αποτελέσματα και στο γμ; Γιατί ακόμα και να τα δημοσιεύσει το υπουργείο θα είναι πολύ δύσκολο να μπούμε στην ιστοσελίδα του.... Έχει ξανασυμβεί στο παρελθόν. Επίσης, μίλησε κανείς σήμερα μαζί τους; Ευχαριστώ!!!

Μιλησα εγω προ λιγου και μου ειπαν οτι μαλλον τα αποτελεσματα θα αναρτηθουν αυριο στο υπουργειο.

ΟΚ θενξ!!!

Να ρωτήσω κάτι παιδιά; Υπάρχει περίπτωση να δημοσιευτούν τα αποτελέσματα και στο γμ; Γιατί ακόμα και να τα δημοσιεύσει το υπουργείο θα είναι πολύ δύσκολο να μπούμε στην ιστοσελίδα του.... Έχει ξανασυμβεί στο παρελθόν. Επίσης, μίλησε κανείς σήμερα μαζί τους; Ευχαριστώ!!!

Μιλησα εγω προ λιγου και μου ειπαν οτι μαλλον τα αποτελεσματα θα αναρτηθουν αυριο στο υπουργειο.

ΟΚ θενξ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημερα!εμαθα απο μια γνωστη μου οτι πηρε το αγροτικο!τι εγινε ρε παιδια ποτε βγηκαν τα αποτελεσματα??? η' καλυτερα για ποιους βγηκαν τα αποτελεαματα? εμεις οι θνητοι ποτε??? embombembomb

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω δεν ειδα τιποτα τοιχοκολημενο , ακομα , μολις περασα απο υυκα.

αρα οσοι μιλανε μιλανε εκ....βυσματος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα αγροτικα θα ανακοινωθουν σημερα το απογευμα αλλα μπορει οποιος θελει να παρει τηλ2105232952

και θα του πουν απο το τηλ αν το πηρε η' οχι.Για οσους δεν θα παρουν οπως πχ εγω το υπουργειο λεει "μην στεναχωριεστε θα ξαναβγει πολυ συντομα νεα προκυρηξη"!!καλη επιτυχια :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω δεν ειδα τιποτα τοιχοκολημενο , ακομα , μολις περασα απο υυκα.

αρα οσοι μιλανε μιλανε εκ....βυσματος.

Πολλά βύσματα έχουν τη λίστα με τα αγροτικά.Ας τη δώσουν ως βύσματα που είναι και όχι να παίζουν με την αγωνία των άλλων.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω δεν ειδα τιποτα τοιχοκολημενο , ακομα , μολις περασα απο υυκα.

αρα οσοι μιλανε μιλανε εκ....βυσματος.

Άμα μπεις μέσα και ρωτήσεις δε σου λένε?

Εγώ γραμμή δεν πιάνω με τίποτα.. Άρα να στειλω κανέναν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πήρα τηλέφωνο πριν 5 λεπτά. Μου είπαν οτι τα αποτελέσματα ακόμη δεν είναι έτοιμα προς ανάρτηση, ότι μάλλον θα αναρτηθούν αύριο, κι ότι τα αποτελέσματα που λένε δια τηλεφώνου ισχύουν με...μάντεψε τι... ω, ναι!..με κάθε επιφύλαξη! emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΛΕΟΣ!!ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ.ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΜΟΥ. ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΒΓΗΚΕ Η ΛΙΣΤΑ. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΝΑΡΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΤΥΠΟΥΣΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΧΑΖΟ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.

ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 50 ΧΤΥΠΗΣΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ, ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΣΤΙΣ 7-8 ΚΥΡΙΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ:"ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ?¨". ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΥΡΙΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ:"Ή ΣΗΜΕΡΑ Ή ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΒΓΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ."!!!!!

ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΜΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!!ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ!ΡΩΤΑΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΣΗΜΕΡΑ-ΑΥΡΙΟ.ΩΡΑΙΑ ΛΕΩ, ΜΗΠΩΣ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ:"Ε!!ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ!Η ΚΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!!!"".

ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ,ΟΧΙ ΟΛΟΙ-ΤΡΑΝΗ ΕΞΑΙΡΕΣΗ Η ΚΑ ΤΣΑΟΥΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ-, ΜΑΣ ΥΠΟΤΙΜΑΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ.

ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΣΤΟΝ 2ο ΟΡΟΦΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΕΦΤΙΛΑ.

ΟΥΤΕ Η ΜΙΣΗ ΟΥΤΕ Η ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ 4 ΜΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ!ΕΙΝΑΙ Η ΞΕΦΤΙΛΑ ΝΑ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΥΡΙΕΣ.ΝΤΡΟΠΗ. ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΑ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΕ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΟΥ!!!!ΟΧΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΛΕΟΣ!!ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ.ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΜΟΥ. ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΒΓΗΚΕ Η ΛΙΣΤΑ. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΝΑΡΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΤΥΠΟΥΣΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΧΑΖΟ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.

ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 50 ΧΤΥΠΗΣΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ, ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΣΤΙΣ 7-8 ΚΥΡΙΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ:"ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ?¨". ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΥΡΙΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ:"Ή ΣΗΜΕΡΑ Ή ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΒΓΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ."!!!!!

ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΜΟΥ ΑΝΕΒΗΚΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!!ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ!ΡΩΤΑΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΣΗΜΕΡΑ-ΑΥΡΙΟ.ΩΡΑΙΑ ΛΕΩ, ΜΗΠΩΣ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ:"Ε!!ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΤΑ ΤΕΛΙΚΑ!Η ΚΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!!!"".

ΜΕ ΠΙΑΣΑΝΕ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ,ΟΧΙ ΟΛΟΙ-ΤΡΑΝΗ ΕΞΑΙΡΕΣΗ Η ΚΑ ΤΣΑΟΥΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ-, ΜΑΣ ΥΠΟΤΙΜΑΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ.

ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΣΤΟΝ 2ο ΟΡΟΦΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΕΦΤΙΛΑ.

ΟΥΤΕ Η ΜΙΣΗ ΟΥΤΕ Η ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ 4 ΜΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ!ΕΙΝΑΙ Η ΞΕΦΤΙΛΑ ΝΑ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΥΡΙΕΣ.ΝΤΡΟΠΗ. ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΑ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΕ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΟΥ!!!!ΟΧΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.