Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Last Reply
δε λεω οτι ζω σε αγγελικα πλασμενο κοσμο.φυσικα και γινονται παρανομιες (και) στο...λατρεμενο ΥΥΚΑ αλλα αμαν πια με την κινδυνολογια για τη δημιουργια εντυπωσεων.

ο,τι ειναι να γινει θα γινει. και επισης ο,τι γινοταν θα συνεχισει να γινεται.τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο.στο ελλαδισταν παντα θα υπαρχουν αυτοι που πανε με το σταυρο στο χερι (και καλως ή κακως ανηκω και εγω σε αυτους, αλλιως δε θα περιμενα εναμιση χρονο τωρα για το ρημαδι το αγροτικο) και παντα θα υπαρχουν και τα βυσματα.απλα ευχομαι οι τελευταιοι να συνεχισουν να αποτελουν τη συντριπτικη μειοψηφια....ή μηπως ειναι πλειοψηφια και εγω κοιμαμαι τον υπνο του δικαιου?????

1. Λατρεμένο είναι μόνο το Αττικό. Εκτός αν έχω χάσει επεισόδεια emsos

2. Να έρθεις στην ακολουθία του επιταφίου να κρατάς το σταυρό.

3. Συγγνώμη που θα στο πω, αλλά δεν κοιμάσαι τον ύπνο του δικαίου....απλά δεν μπορείς να φανταστείς!

Και για να μην παραπονιέσαι..... emroseemroseemroseemroseemroseemroseemroseemroseemroseemroseemrose (από τον κήπο μου)

a)δεν εχεις χασει κανενα επεισοδιο απο την πολυταραχη (μπουχαχαχα) ζωη μου....ξερεις εσυ!!!!!

β)εχεις χιουμορ!οποτε ο,τι και να λες με αφοπλιζεις!

γ)ΞΥΠΝΑ ε..β..να!αχχχχχχ και μου το ελεγε η μαμα μου να μην κοιμαμαι...

παντως καπου εκει στον υπνο μου-ονειρα μου , καπου καποιος καποτε μου σφυριξε και την ταριφα της λαμογιας.τα παιδια κανουν και εκπτωση στην ταριφα αν συμπληρωσουν και τις 2 επιλογες αντι της μιας.....αλλα παλι εγω κοιμομουν οποτε μην τα παιρνετε και τοις μετρητοις τα υπονοομενα μου περι διευκολυνσης των παιδιων του ΥΥΚΑ προς τους ταλαιπωρους φτωχους πλην τιμιους αγροτικους.ειπαμε, εγω κοιμαμαι.... :wacko:

πλακα πλακα ομως θα σας καληνυχτισω γιατι οντως θελω να παω για νανι.

και αυριο μερα ειναι.

ειπαμε, μη χανομαστε βρε παιδια.

και τι μέρα!eclipsee_gold_cup.gif
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πω ρε βυσμα η φιλεναδα , αντε καλη τυχη σε ολους.

Εκτος απο βυσμα,εχει και καμαρι και το διαλαλει κιολας!! Οπως,καταλαβες θα διοργανωσει και παρτακι,αποψε! Αλιμονο στους υπολοιπους!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συχνοουρίτσα κι εγώ σ΄αγαπάω.

Μην τρομάξεις αύριο με τα αποτελέσματα και τις κληρώσεις.

Πολλές κληρώσεις λέμε!

τι να τρομαξω...μπα.ολο εκπληξεις εχω στη ζωη μου.αλλα απο κληρωσεις δε μου καθεται ποτε,ειμαι γκαντεμω... :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πω ρε βυσμα η φιλεναδα , αντε καλη τυχη σε ολους.

Εκτος απο βυσμα,εχει και καμαρι και το διαλαλει κιολας!! Οπως,καταλαβες θα διοργανωσει και παρτακι,αποψε! Αλλοιμονο στους υπολοιπους!!

Αρκετός κόσμος ξέρει ήδη. Αλοίμονο σε μας!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πω ρε βυσμα η φιλεναδα , αντε καλη τυχη σε ολους.

Εκτος απο βυσμα,εχει και καμαρι και το διαλαλει κιολας!! Οπως,καταλαβες θα διοργανωσει και παρτακι,αποψε! Αλλοιμονο στους υπολοιπους!!

Δεν έχεις κι άδικο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απορια! Της εδωσες και συγχαρητηρια? Γιατι αν το ελεγε σε μενα,θα την εστελνα στο διαολο. Συγνωμη,ειναι και φιλη σου.. Αλλα ολα εχουν τα ορια τους! <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Put the κληρο down slowly!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σκεφτομαι το αυριανο σκηνικο.οσοι δεν ξερουν τα αποτελεσματα απο σημερα θα μπουν στην ιστοσελιδα του υπουργειου

κ η καρδια θα κανει ντουπ ντουπ ενω η σελιδα δε θα ανοιγει γιατι θα γινεται χαμος :P

αγωνιααααααααααα :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν θα χρειαστεί ελπίζω,γιατί καποιο φιλαράκι θα έχει ήδη προνοήσει για εμας τα ταλαίπωρα κ θα έχει δημοσιεύσει τα αποτελέσματα από πριν :rolleyes:

(Τάσο emiloveyou )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν ξερω ρε παιδια αλλα εγω αγχωθηκα ξαφνικα.ποιοι ειναι αυτοι που τα ξερουν?ολα με κολοβυσμα γινονται :(

εσυ τωρα ειναι δυνατον να εισαι τοσο αθωο πλασμα???

τι αγωνια μωρε...μη σκας. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.