Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

εδω κολλαει το γνωστο σποτ του υπουργειου τουρισμου-->live your myth in greece :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Last Reply
Ο υφυπουργός τουρισμού είπε ξεκάθαρα (το ξεκάθαρα το εκλαμβάνει ο καθένας με τον δικό του τρόπο) :

OΛΑ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΘΑ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΘΜΟ ΤΟΥΣ.

Ο Θεός και η ψυχή του αν ήξερε τι εννοούσε.

Και για 1200 διορισμένους μέσα στο 2007 είπε προχθές στη Βουλή και όταν του υπενθύμισα πως στο συρτάρι του έχει κάτι υπόλοιπες θέσεις ξεχασμένες μου είπε πως είναι θέμα ημερών.

Την Πυθία την καταλαβαίνω......τους τουρίστες εκεί μέσα όχι.

Thanks a lot though

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η μαρτυρία του Τάσου έρχεται να επιβεβαιώσει αυτό που μυριζόμαστε και σε αυτή την προκήρυξη,το μαγείρεμα δηλαδή,το αλατοπίπερο των αποτελεσμάτων,που διαδραματίζεται μάλλον αυτή τη βδομάδα και μπορεί να είναι η αιτία να μην πιάσουν αγροτικό αρκετοί συνάδελφοι που το δικαιούνται.Αντί λοιπόν να νοιαζόμαστε μόνο για την ημερομηνία έκδοσης των αποτελεσμάτων,ας προσευχόμαστε να μην μας ''κάψει'' κάνα βύσμα και αν έχουμε την παραμικρή αμφιβολία μετά την έκδοση,να βρούμε το κουράγιο να ψάξουμε από ποιον και γιατί το χάσαμε,στα δικαιολογητικά που καταθέσαμε.Ο φόβος φυλάει τα έρμα και όχι τα φεκ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαι ας πάμε και παρακάτω. Πόσοι από εσάς δώσατε αυτοπροσώπως τα δικαιολογητικά στο υυκκά; Aρκετοί!

Πες τε μου τώρα πως δεν είδατε, δεν ακούσατε να πρωτοκολλούν αίτηση χωρίς να είναι περασμένες οι 2 προτιμήσεις;

Kάποιοι αυτά τα κενά τα συμπλήρωσαν μέχρι την 12η Μαρτίου. Άλλοι πάλι τα συμπλήρωσαν εχθές....σήμερα...αύριο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαι ας πάμε και παρακάτω. Πόσοι από εσάς δώσατε αυτοπροσώπως τα δικαιολογητικά στο υυκκά; Aρκετοί!

Πες τε μου τώρα πως δεν είδατε, δεν ακούσατε να πρωτοκολλούν αίτηση χωρίς να είναι περασμένες οι 2 προτιμήσεις;

Kάποιοι αυτά τα κενά τα συμπλήρωσαν μέχρι την 12η Μαρτίου. Άλλοι πάλι τα συμπλήρωσαν εχθές....σήμερα...αύριο.

Τάσο,άσε να καταλάβω εγώ πουστιά και θα τους κάνω άνω-κάτω!Το κελί 33 θα τραγουδάνε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;

Ξέρεις το λαμόγιο ο Κοκκινάκης να σε προτείνει αγροτικό γιατί δεν ήθελε να πιέσει την ηγεσία να απαντήσει σε αναφορά που έκανα στο υπουργείο;

Μα έχω απαλλαγή και δεν με ενδιαφέρει να κάνω 6 μήνες αγροτικό να του λες. Αν θες γίνεται να σου λέει. Ευτυχώς υπάρχουν και τα κινητά και ηχογραφείς την συνομιλία για να αποδείξεις πως δεν είσαι ελέφαντας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απο τα αποτελεσματα θα φανει ποιος ειχε βυσμα κ ποιος οχι.αν δουμε να παιρνει καποιος αγροτικο με λιγα μορια επειδη ηταν υπερβολικα τυχερος κ δε δηλωσε κανεις αλλος στο ιδιο μερος με αυτον τοτε θα ξερουμε οτι βρωμαει η υποθεση

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απο τα αποτελεσματα θα φανει ποιος ειχε βυσμα κ ποιος οχι.αν δουμε να παιρνει καποιος αγροτικο με λιγα μορια επειδη ηταν υπερβολικα τυχερος κ δε δηλωσε κανεις αλλος στο ιδιο μερος με αυτον τοτε θα ξερουμε οτι βρωμαει η υποθεση
εδώ είσαι λίγο έως πολύ λάθος. (δεν σε πάω κόντρα, μην μου στεναχωρηθείς πάλι συχνοουρίτσα) emrose

Υπάρχει η περίπτωση να μην δήλωσε κανείς το συγκεκριμένο αγροτικό ή αυτοί που δήλωσαν να είχαν πάρα πολύ λίγα μόρια.

Την πουστιά την κάνουν χωρίς να αφήνουν δακτυλικά αποτυπώματα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε τασο το ιδιο λεμε :P αλλα δε καταλαβαινομαστε

αυτους ακριβως που ανεφερες θα πρεπει να υποψιαστει καποιος για βυσμα :rolleyes:

εννοειται οτι θα γινουν ολα αθορυβα κ δε θα μπορουμε να αποδειξουμε τιποτα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν θα διαφωνήσω με σένα! Είναι άνισος ο αγώνας! :P Θα με ξενυχτήσεις και το πρωί θα πάω πτώμα στα πτώματα! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν θα διαφωνήσω με σένα! Είναι άνισος ο αγώνας! :P Θα με ξενυχτήσεις και το πρωί θα πάω πτώμα στα πτώματα! :D

Τάσο,ιατροδικαστής είσαι?Τους έχουμε στο χέρι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραιο μαγειρειο το υπ.υγειας! Παει το αλισβερισι συνεφο! ραβασακια σε μορφη pdf,αλλαζουν χερια ! Μπαστακες εχουν στησει πανηγυρι και φυλουν καραουλια...Και εγω ο κατεστραμενος μεχρι το Βορειο Πολο εφτασα για να παρω κανα μεροκαματο...

Παω να ριξω κανα υπνο τωρα, τον υπνο του δικαιου...,καμοια φορα καλα ειναι να κανεις και δημοσια αυτοκριτικη! Δε βλαπτει... να εισπραττεις τη χλευη των διαδικτυακων ΄΄φιλων΄΄ωστε να βλεπεις τα γεγονοτα πιο στωικα, ισως και πιο ψυχραιμα. Το καραβι βουλιαζει μαγκες! τρεξτε να σωθητε...

Καληνυκτα σας με τις υγειες μου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραιο μαγειρειο το υπ.υγειας! Παει το αλισβερισι συνεφο! ραβασακια σε μορφη pdf,αλλαζουν χερια ! Μπαστακες εχουν στησει πανηγυρι και φυλουν καραουλια...Και εγω ο κατεστραμενος μεχρι το Βορειο Πολο εφτασα για να παρω κανα μεροκαματο...

Παω να ριξω κανα υπνο τωρα, τον υπνο του δικαιου...,καμοια φορα καλα ειναι να κανεις και δημοσια αυτοκριτικη! Δε βλαπτει... να εισπραττεις τη χλευη των διαδικτυακων ΄΄φιλων΄΄ωστε να βλεπεις τα γεγονοτα πιο στωικα, ισως και πιο ψυχραιμα. Το καραβι βουλιαζει μαγκες! τρεξτε να σωθητε...

Καληνυκτα σας με τις υγειες μου...

Καλά τα λες αλλά πρόσεχε μη ξεχάσεις τα ελληνικά εκεί πάνω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κι από πριν λήξει η προθεσμία μη σου πω!

εγώ όταν δήλωνα γι'αγροτικό πηγαινοέρχονταν στους ορόφους του υπουργείου οι συνάδελφοι με τις αιτήσεις στο χέρι.γιατί άραγε?το πρωτόκολλο στο ισόγειο δεν είναι?που ζείτε οι υπόλοιποι?

βρείτε μέσον.

συγνωμη βρε νικη μου,απλα με οσα γραφεις μου γεννηθηκε η εξης απορια:ησουν και εσυ στους οροφους του υπουργειου???????αλλιως πώς τους ειδες ολους αυτους τους κακους συναδελφους?

δε λεω οτι ζω σε αγγελικα πλασμενο κοσμο.φυσικα και γινονται παρανομιες (και) στο...λατρεμενο ΥΥΚΑ αλλα αμαν πια με την κινδυνολογια για τη δημιουργια εντυπωσεων.

ο,τι ειναι να γινει θα γινει. και επισης ο,τι γινοταν θα συνεχισει να γινεται.τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο.στο ελλαδισταν παντα θα υπαρχουν αυτοι που πανε με το σταυρο στο χερι (και καλως ή κακως ανηκω και εγω σε αυτους, αλλιως δε θα περιμενα εναμιση χρονο τωρα για το ρημαδι το αγροτικο) και παντα θα υπαρχουν και τα βυσματα.απλα ευχομαι οι τελευταιοι να συνεχισουν να αποτελουν τη συντριπτικη μειοψηφια....ή μηπως ειναι πλειοψηφια και εγω κοιμαμαι τον υπνο του δικαιου?????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε λεω οτι ζω σε αγγελικα πλασμενο κοσμο.φυσικα και γινονται παρανομιες (και) στο...λατρεμενο ΥΥΚΑ αλλα αμαν πια με την κινδυνολογια για τη δημιουργια εντυπωσεων.

ο,τι ειναι να γινει θα γινει. και επισης ο,τι γινοταν θα συνεχισει να γινεται.τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο.στο ελλαδισταν παντα θα υπαρχουν αυτοι που πανε με το σταυρο στο χερι (και καλως ή κακως ανηκω και εγω σε αυτους, αλλιως δε θα περιμενα εναμιση χρονο τωρα για το ρημαδι το αγροτικο) και παντα θα υπαρχουν και τα βυσματα.απλα ευχομαι οι τελευταιοι να συνεχισουν να αποτελουν τη συντριπτικη μειοψηφια....ή μηπως ειναι πλειοψηφια και εγω κοιμαμαι τον υπνο του δικαιου?????

1. Λατρεμένο είναι μόνο το Αττικό. Εκτός αν έχω χάσει επεισόδεια emsos

2. Να έρθεις στην ακολουθία του επιταφίου να κρατάς το σταυρό.

3. Συγγνώμη που θα στο πω, αλλά δεν κοιμάσαι τον ύπνο του δικαίου....απλά δεν μπορείς να φανταστείς!

Και για να μην παραπονιέσαι..... emroseemroseemroseemroseemroseemroseemroseemroseemroseemroseemrose (από τον κήπο μου)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε λεω οτι ζω σε αγγελικα πλασμενο κοσμο.φυσικα και γινονται παρανομιες (και) στο...λατρεμενο ΥΥΚΑ αλλα αμαν πια με την κινδυνολογια για τη δημιουργια εντυπωσεων.

ο,τι ειναι να γινει θα γινει. και επισης ο,τι γινοταν θα συνεχισει να γινεται.τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο.στο ελλαδισταν παντα θα υπαρχουν αυτοι που πανε με το σταυρο στο χερι (και καλως ή κακως ανηκω και εγω σε αυτους, αλλιως δε θα περιμενα εναμιση χρονο τωρα για το ρημαδι το αγροτικο) και παντα θα υπαρχουν και τα βυσματα.απλα ευχομαι οι τελευταιοι να συνεχισουν να αποτελουν τη συντριπτικη μειοψηφια....ή μηπως ειναι πλειοψηφια και εγω κοιμαμαι τον υπνο του δικαιου?????

1. Λατρεμένο είναι μόνο το Αττικό. Εκτός αν έχω χάσει επεισόδεια emsos

2. Να έρθεις στην ακολουθία του επιταφίου να κρατάς το σταυρό.

3. Συγγνώμη που θα στο πω, αλλά δεν κοιμάσαι τον ύπνο του δικαίου....απλά δεν μπορείς να φανταστείς!

Και για να μην παραπονιέσαι..... emroseemroseemroseemroseemroseemroseemroseemroseemroseemroseemrose (από τον κήπο μου)

a)δεν εχεις χασει κανενα επεισοδιο απο την πολυταραχη (μπουχαχαχα) ζωη μου....ξερεις εσυ!!!!!

β)εχεις χιουμορ!οποτε ο,τι και να λες με αφοπλιζεις!

γ)ΞΥΠΝΑ ε..β..να!αχχχχχχ και μου το ελεγε η μαμα μου να μην κοιμαμαι...

παντως καπου εκει στον υπνο μου-ονειρα μου , καπου καποιος καποτε μου σφυριξε και την ταριφα της λαμογιας.τα παιδια κανουν και εκπτωση στην ταριφα αν συμπληρωσουν και τις 2 επιλογες αντι της μιας.....αλλα παλι εγω κοιμομουν οποτε μην τα παιρνετε και τοις μετρητοις τα υπονοομενα μου περι διευκολυνσης των παιδιων του ΥΥΚΑ προς τους ταλαιπωρους φτωχους πλην τιμιους αγροτικους.ειπαμε, εγω κοιμαμαι.... :wacko:

πλακα πλακα ομως θα σας καληνυχτισω γιατι οντως θελω να παω για νανι.

και αυριο μερα ειναι.

ειπαμε, μη χανομαστε βρε παιδια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σήμερα δεν πήρε κάνεις τηλέφωνο να μας πει τι του είπαν???

Πηρα πριν 5 λεπτα τηλ. στο ΥΥΚΑ και μου ειπαν οτι τα αποτελεσματα για τα χερσαια αγροτικα βγαινουν αυριο και για τα πλοια την επομενη εβδομαδα.Καλα αποτελεσματα σε ολους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν βγουν αυριο θα ειναι πραγματι συγκλονιστικο :rolleyes:

ελπιζω μονο να μην εχουν γινει λαθη...

τασοοοοοοοοοοοοο!!!εσυ τι ξερεις?(θα απαντησει το βραδακι αυτος,δουλευει τωρα :) )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν με αφήνατε. Δεν ξέρω κανενός τα αποτελέσματα. Είμαι εφημερία και δεν μπορώ να πάω στο υπουργείο.

Απλά ξέρω πως αύριο θα βγουν. Έχουν υπογράψει και θα τα δημοσιεύσουν αύριο στην ιστοσελίδα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:rolleyes: Κανένας υποκλοπέας να μας τα δημοσιεύσει πιο νωρίς?!!

emroseemrose

δε μπορει.αυτη τη στιγμη εχει εφημερια :P μη με παρεξηγεις τασο emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συχνοουρίτσα κι εγώ σ΄αγαπάω.

Μην τρομάξεις αύριο με τα αποτελέσματα και τις κληρώσεις.

Πολλές κληρώσεις λέμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συχνοουρίτσα κι εγώ σ΄αγαπάω.

Μην τρομάξεις αύριο με τα αποτελέσματα και τις κληρώσεις.

Πολλές κληρώσεις λέμε!

υποθέτω ότι θα κληρωθούν κατά τις 9 το βράδυ μαζί με τα νούμερα του τζόκερ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.