Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Last Reply
Γεια σας . Δήλωσα αγροτικό στο νησί που γυρίζεται το LOST.Άγονο δεν είναί;Έτσι μου είπαν.

Μέχρι να πάρεις αποτελέσματα και διορισμό θα έχουν τελειώσει τα γυρίσματα!!!!LAST YEAR. :splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

NO THIS YEAR

τασο πιστευω να σου ελειψα,ποτε θα βγουν τ αποτελεσματα?οεοοοοοοοοοοΑΕΛ εχεις χαιρετισματα απο εναν φιλο.....τον θρασυμβουλαααααααα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μεχρι να ...μαγειρευτουν τα αποτελεσματα!στην υγεια του μαγειρεματος λοιποννν!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αναμένεται τροποποίηση της τροποποίησης του νόμου για τα αγροτικά.......

Πάλι κάτι δεν προέβλεψε ο νομοθέτης......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τροποποιηση εκ των υστερων?δηλαδη? emquestionemconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επιλεκτικη μνημη εχεις αελ1964?γιατι δεν γραφει και το αελ-θρασυβουλος 1-3?????χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!

ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ , ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ , ΝΟΜΙΖΩ ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΗΤΑΝ.

ΔΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΛΙΓΟ...ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΛΥΠΕΣ ΚΟΝΤΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αναμένεται τροποποίηση της τροποποίησης του νόμου για τα αγροτικά.......

Πάλι κάτι δεν προέβλεψε ο νομοθέτης......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε νομιζω να χρειαστει να στειλουμε κανενα συμπληρωματικο χαρτι?αααααααααααααα τα νευρα μου

μετα φταιω εγω που τους βριζω???? :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι, συχνοουρίτσα. Δεν θα χρειαστεί!

Βρίστους τους αλήτες.......

Θωμά είσαι σπίτι.....γιατί σε παίρνω και μιλάει.... emwhistling

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αντε ρε τελειωνετε με τ αποτελεσματα.αντε ΑΡΙΑΝΑΡΑ,σειρα η λαρισα εχει

δε νομιζω να χρειαστει να στειλουμε κανενα συμπληρωματικο χαρτι?αααααααααααααα τα νευρα μου

μετα φταιω εγω που τους βριζω???? :splats:

αυτοι εχουν παθει τετοια ανοσια στα μπινελικια που δεν καταλαβαινουν τιποτα.γουσταρουν που μας εχουν ετσι,διοτι εχουν εξουσια κ οι περισσοτεροι ηταν οι τζανετακοι στα παιδικα τους χρονια,τους ειχαν στη σφαλιαρα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδιά είχα πάρει τηλέφωνο χτες στο υπουργείο: ρωτάω για τα αποτελέσματα αν θα βγουν σε 10 μέρες όπως είπε ο υφυπουργός, κ μου λένε "1100 αιτήσεις κ θα τις περάσουμε σε 10 μέρες;; Τις περνάμε με το χέρι ξέρετε...σε κανένα ενάμισι δυο μήνες..."Οπότε ζήτησα συγνώμη που νόμιζα ότι θα τα περνούσαν σε Η/Υ κ ενόχλησα τόσο νωρίς...... :splaaaats::antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδιά είχα πάρει τηλέφωνο χτες στο υπουργείο: ρωτάω για τα αποτελέσματα αν θα βγουν σε 10 μέρες όπως είπε ο υφυπουργός, κ μου λένε "1100 αιτήσεις κ θα τις περάσουμε σε 10 μέρες;; Τις περνάμε με το χέρι ξέρετε...σε κανένα ενάμισι δυο μήνες..."Οπότε ζήτησα συγνώμη που νόμιζα ότι θα τα περνούσαν σε Η/Υ κ ενόχλησα τόσο νωρίς...... :splaaaats::antegeia:

αυτο ειναι πολυ σημανικο που λες1100.σιγουρα??ιατ καποιοι λεγανε 3000.1100 σημαινει για παρα πολλους αγροτικο παρμενο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.