Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Last Reply
πειτε ρε παιδια που δηλωσατε.εγω εγραψε.μονο λογια κ προτασεις κανετε μερικοι

Φιλε greq33 θα μπορουσες να μας βοηθησεις λιγο περισσοτερο αν μας ελεγες και τα μορια σου? Δηλωσαμε και πολλοι αλλοι τους ιδιους νομους και με την πληροφορια που μας εδωσες μας χαλασες τη διαθεση.. Εκανες την κινηση κανε την ολοκληρωμενη. Ευχαριστω εκ των προτερων.

Φιλε greg33 θα μπορουσες να μας βοηθησεις λιγο περισσοτερο αν μας ελεγες και τα μορια σου? Δηλωσαμε και πολλοι αλλοι τους ιδιους νομους και με την πληροφορια που μας εδωσες μας χαλασες τη διαθεση.. Εκανες την κινηση κανε την ολοκληρωμενη. Ευχαριστω εκ των προτερων.

Φιλε greg33 θα μπορουσες να μας βοηθησεις λιγο περισσοτερο αν μας ελεγες και τα μορια σου? Δηλωσαμε και πολλοι αλλοι τους ιδιους νομους και με την πληροφορια που μας εδωσες μας χαλασες τη διαθεση.. Εκανες την κινηση κανε την ολοκληρωμενη. Ευχαριστω εκ των προτερων.

το εγραψα,7μορια κιλκις κ πελλα

πειτε ρε παιδια που δηλωσατε.εγω εγραψε.μονο λογια κ προτασεις κανετε μερικοι

Φιλε greq33 θα μπορουσες να μας βοηθησεις λιγο περισσοτερο αν μας ελεγες και τα μορια σου? Δηλωσαμε και πολλοι αλλοι τους ιδιους νομους και με την πληροφορια που μας εδωσες μας χαλασες τη διαθεση.. Εκανες την κινηση κανε την ολοκληρωμενη. Ευχαριστω εκ των προτερων.

Φιλε greg33 θα μπορουσες να μας βοηθησεις λιγο περισσοτερο αν μας ελεγες και τα μορια σου? Δηλωσαμε και πολλοι αλλοι τους ιδιους νομους και με την πληροφορια που μας εδωσες μας χαλασες τη διαθεση.. Εκανες την κινηση κανε την ολοκληρωμενη. Ευχαριστω εκ των προτερων.

Φιλε greg33 θα μπορουσες να μας βοηθησεις λιγο περισσοτερο αν μας ελεγες και τα μορια σου? Δηλωσαμε και πολλοι αλλοι τους ιδιους νομους και με την πληροφορια που μας εδωσες μας χαλασες τη διαθεση.. Εκανες την κινηση κανε την ολοκληρωμενη. Ευχαριστω εκ των προτερων.

εσυ κ οι πολλοι αλλοι ποσα μορια εχετε κ που δηλωσατε

13 μορια σε Κιλκις και Πελλα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μαντεψε μαντεψε....

μαντεψα μαντεψα δωστου χαιρετισματα....

η φιλη μου η λαρισαια τι κανει? την βλεπεις? ή (απ οτι εμαθα παντρευτηκες) της εχεις γυρισει την πλατη?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα ειναι σε χαιρετα , ναι την αποκατεστησα , τοσα χρονια την ειχα αστεφανωτη τι να εκανα?

θα του δωσω χαιρετηματα μολις τον δω τον δημητρη.

Δηλαδή είμαστε σίγουροι δεν δήλωσες Τρίκαλα ΑΕΛ1964;

περιμενεις απο εδω να σου πουν αληθεια τι δηλωσε ο καθε ενας αιντε αιντε....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα ειναι σε χαιρετα , ναι την αποκατεστησα , τοσα χρονια την ειχα αστεφανωτη τι να εκανα?

θα του δωσω χαιρετηματα μολις τον δω τον δημητρη.

Δηλαδή είμαστε σίγουροι δεν δήλωσες Τρίκαλα ΑΕΛ1964;

περιμενεις απο εδω να σου πουν αληθεια τι δηλωσε ο καθε ενας αιντε αιντε....

αφου ακομη δεν τον ειδες πως ξερεις οτι με χαιρετα!!!τελος παντων...

Φωτη αφου εληξε η προθεσμια της προκηρυξης δεν υπαρχει λογος καποιος να πει ψεματα για το που δηλωσε...

καλο μεσημερι...ciao

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε morgan απο απλη περιεργεια και μονο (για να διαπιστωσω για μια ακομα φορα την ταση μου να κανω λαθος επιλογες, αχχχ θα πρεπει να το ψαξω αυτο ) ποτε τελειωσες τη σχολη?επειδη εγω τελειωσα τελη του 2006(ορκομωσια 18-12-2006) και υποτιθεται οτι εψαχνα διεξοδικα(τρομαρα μου) σε ολη την ελλαδα για χειρουργικη και τελικα βρηκα ΤΗ νοσοκομειαρα που αποδειχτηκε ανθρακας ο θησαυρος.λοιπον?δηλωσες πριν απο εμενα?

εννοειται οτι μπραβο σου που βρηκες νοσοκομειο και ξεκινας συντομα.αντε με το καλο και στους δυο διορισμους(αγροτικο και χειρουργικη)

μπα μπα μπα τι ακουω!φωτη (και ας μη σε ξερω) παντρευτηκες?εεεε να ζησεις-τε βρε ψυχη.συγχαρητηρια.κριμα μονο που εχασες τα μορια.αδικια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αποτελέσματα μέχρι το Πάσχα!

Άρα, να υποθέσω ότι αυτό -που πρώτος εσύ ανέφερες αν θυμάμαι καλά- για αποτελέσματα σε 10 μέρες, δεν ισχύει πια; Μετά τα μέσα Απρίλη θα ανακοινωθούν;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε morgan απο απλη περιεργεια και μονο (για να διαπιστωσω για μια ακομα φορα την ταση μου να κανω λαθος επιλογες, αχχχ θα πρεπει να το ψαξω αυτο ) ποτε τελειωσες τη σχολη?επειδη εγω τελειωσα τελη του 2006(ορκομωσια 18-12-2006) και υποτιθεται οτι εψαχνα διεξοδικα(τρομαρα μου) σε ολη την ελλαδα για χειρουργικη και τελικα βρηκα ΤΗ νοσοκομειαρα που αποδειχτηκε ανθρακας ο θησαυρος.λοιπον?δηλωσες πριν απο εμενα?

εννοειται οτι μπραβο σου που βρηκες νοσοκομειο και ξεκινας συντομα.αντε με το καλο και στους δυο διορισμους(αγροτικο και χειρουργικη)

μπα μπα μπα τι ακουω!φωτη (και ας μη σε ξερω) παντρευτηκες?εεεε να ζησεις-τε βρε ψυχη.συγχαρητηρια.κριμα μονο που εχασες τα μορια.αδικια!

μαλλον δεν διαβασες σωστα...ειπα οτι δηλωσα γενικη ιατρικη οχι χειρουργικη...κ ανοιγει τοσο νωρις γιατι μετα απο τρελο ψαξιμο (τα ειχα θεσ/κη για 2011 κ στη φλωρινα 2011)για πτολεμαιδα κ κοζανη ειχε αναμονη ως το 2013-2014... με της νεες θεσεις που δοθηκαν το σεπτεμβριο βρηκα θεση 2009 γιατι ηταν 5 κανονικα δωσανε 2 καινουργιες κ στην αναμονη ηταν 6 ατομα αρα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπορει να τελειωσε η διακηρυξη , αλλα οι αλλαγες στα φεκ-ια παιζουν ακομα.

δειτε εδω : νεο φεκ

και ας καλως ορισουμε την διακηρυξη των πλοιων...

διακηρυξη πλοια μαρτιος 2008

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.