Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Last Reply
Δεν τα έχω με τους συναδέλφους, αλλά δεν είναι και πολύ φυσιολογικό να τελειώνουν πχ 600 γιατροί στην Ελλάδα και 1200 πχ στη Ρουμανία... Πόσο μάλιστα όταν μιλάμε για παιδιά που πήγαν με απολυτήριο λυκείου 10 αλλά με μπαμπά βουλευτή. Και πάλι δεν τους βάζω όλους στην ίδια μοίρα όσοι πήγαν Ρουμανία αλλά πίστεψέ με είναι πολλοί συνάδελφοί μας της κατηγορίας αυτής.

χριστινακι κανεις ενα λαθος κοριτσι μου γιατι μαλλον δεν εισαι ενημερωμενη καλα....για να σε γραψουν σε ενα πανεπηστημιο στη βουλγαρία ή στη ρουμανια σου ζηταν αναλογα με την σχολη που θελεις καποια βαθμολογια δηλ. αν θελεις ιατρικη σου λεν πρεπει να εχεις βιολογια φυσικη χημεια (αν θυμαμαι καλα) τουλαχιστον το 60%(ή 80%δεν θυμαμαι μετα απο τοσα χρονια) της κλιμακας του αριστα δηλ 20 ειναι το αριστα στην ελλαδα πρεπει να εχεις 12.

καλο ειναι λοιπον οταν θελουμε να σχολιασουμε κατι να εχουμε γνωση των πραγματων....

δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση για ακομη μια φορα αλλα καλο ειναι να βγαλετε αυτην την καραμελα απο το στόμα...

κ γω συμγωνω μαζι σας με την αυτοματη αναγνωριση 1-01-07 γιατι ειναι αδικο για μας που τελειωσαμε με εξετασεις...θα επρεπε κανονικα να ισχυει για οσους τελειωνουν μετα απο την ενταξη κ ακομη καλυτερα για αυτους που εκαναν εγγραφη στις χωρες αυτες μετα της 01-01-2007

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί όχι?Με -2 μόρια χάνουν τα αγροτικά οι 200 Ιταλοί απο τους 3000! :splats:

Αμαν βρε πουλάκι μου.!Το γράφεις, το ξαναγράφεις ..λύσσαξες μ'αυτούς τους Ιταλούς! Έλληνες είμαστε!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οσοι στελνουν τα χαρτια με courier,ποτε παιρνουν αριθμο πρωτοκολλου? Τη στιγμη που φτανουν τα χαρτια ή μετα τη ληξη της προθεσμιας?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν τα έχω με τους συναδέλφους, αλλά δεν είναι και πολύ φυσιολογικό να τελειώνουν πχ 600 γιατροί στην Ελλάδα και 1200 πχ στη Ρουμανία... Πόσο μάλιστα όταν μιλάμε για παιδιά που πήγαν με απολυτήριο λυκείου 10 αλλά με μπαμπά βουλευτή. Και πάλι δεν τους βάζω όλους στην ίδια μοίρα όσοι πήγαν Ρουμανία αλλά πίστεψέ με είναι πολλοί συνάδελφοί μας της κατηγορίας αυτής.

χριστινακι κανεις ενα λαθος κοριτσι μου γιατι μαλλον δεν εισαι ενημερωμενη καλα....για να σε γραψουν σε ενα πανεπηστημιο στη βουλγαρία ή στη ρουμανια σου ζηταν αναλογα με την σχολη που θελεις καποια βαθμολογια δηλ. αν θελεις ιατρικη σου λεν πρεπει να εχεις βιολογια φυσικη χημεια (αν θυμαμαι καλα) τουλαχιστον το 60%(ή 80%δεν θυμαμαι μετα απο τοσα χρονια) της κλιμακας του αριστα δηλ 20 ειναι το αριστα στην ελλαδα πρεπει να εχεις 12.

καλο ειναι λοιπον οταν θελουμε να σχολιασουμε κατι να εχουμε γνωση των πραγματων....

δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση για ακομη μια φορα αλλα καλο ειναι να βγαλετε αυτην την καραμελα απο το στόμα...

κ γω συμγωνω μαζι σας με την αυτοματη αναγνωριση 1-01-07 γιατι ειναι αδικο για μας που τελειωσαμε με εξετασεις...θα επρεπε κανονικα να ισχυει για οσους τελειωνουν μετα απο την ενταξη κ ακομη καλυτερα για αυτους που εκαναν εγγραφη στις χωρες αυτες μετα της 01-01-2007

Ο Μπαμπινιώτης του forum ας μη το σχολιασει ok "πανεπιστήμιο''

Οσοι στελνουν τα χαρτια με curier,ποτε παιρνουν αριθμο πρωτοκολλου? Τη στιγμη που φτανουν τα χαρτια ή μετα τη ληξη της προθεσμιας?

Την στιγμη που καταθετουν τα χαρτια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οσοι στελνουν τα χαρτια με curier,ποτε παιρνουν αριθμο πρωτοκολλου? Τη στιγμη που φτανουν τα χαρτια ή μετα τη ληξη της προθεσμιας?

Την στιγμη που καταθετουν τα χαρτια

emshocking

Εγω,τωρα,αν μαστιγωσω τον courier θα εχω αδικο? emwhip

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ti σχεση εχει ο αριθμος πρωτοκολλου?
Μα δεν μου φερνουν αλλη αποδειξη οτι κατατεθηκαν τα χαρτια μου! Μου ειπαν πως ειναι ο μονος σιγουρος τροπος να ξερω οτι τα χαρτια μου παραδοθηκαν! Οι διαβεβαιωσεις απο το τηλεφωνο δεν ειναι αρκετες..
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα το 90% τα εστειλε ταχυδρομικως.αν το εστειλες συστημενο εχεις την αποδειξη οτι τα εστειλες κ αυτοι για καποιο λογο δεν τα πηραν.εισαι καλλυμεν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα το 90% τα εστειλε ταχυδρομικως.αν το εστειλες συστημενο εχεις την αποδειξη οτι τα εστειλες κ αυτοι για καποιο λογο δεν τα πηραν.εισαι καλλυμεν

Μπορουσα να τα στειλω μεσω ΕΛΤΑ? Δηλαδη και πληρωσα τα κερατα μου και χασανε τα χαρτια μου? embomb

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορουσα να τα στειλω μεσω ΕΛΤΑ? Δηλαδη και πληρωσα τα κερατα μου και χασανε τα χαρτια μου? embomb

Σου είπαν οτι χάθηκαν τα χαρτιά σου?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορουσα να τα στειλω μεσω ΕΛΤΑ? Δηλαδη και πληρωσα τα κερατα μου και χασανε τα χαρτια μου? embomb

Σου είπαν οτι χάθηκαν τα χαρτιά σου?

Τα εστειλα την προηγουμενη Τριτη. Εσυ τι θα καταλαβαινες?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορουσα να τα στειλω μεσω ΕΛΤΑ? Δηλαδη και πληρωσα τα κερατα μου και χασανε τα χαρτια μου? embomb

Σου είπαν οτι χάθηκαν τα χαρτιά σου?

Τα εστειλα την προηγουμενη Τριτη. Εσυ τι θα καταλαβαινες?

Πρώτα απ'όλα ψυχραιμία. Απτο courier έχεις το αποδεικτικό αποστολής, σωστά? Την επόμενη μέρα μπορείς να πάρεις τηλέφωνο με τον κωδικό σου στη μεταφορική για να επιβεβαιώσεις ότι το παρέδωσαν. Στη συνέχεια, 1-2 εβδομάδες μετά την λήξη της προθεσμίας, παίρνεις τηλ στο υπουργείο στο πρωτόκολλο και ρωτάς τον αριθμό σου για είσαι 100% βέβαιη. Σήμερα μπορεί να μην έχουν πρωτοκολλήσει ακόμα τις αιτήσεις που φτάνουν ταχυδρομικώς γιατί είναι και πάρα πολλές.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρώτα απ'όλα ψυχραιμία. Απτο courier έχεις το αποδεικτικό αποστολής, σωστά? Την επόμενη μέρα μπορείς να πάρεις τηλέφωνο με τον κωδικό σου στη μεταφορική για να επιβεβαιώσεις ότι το παρέδωσαν. Στη συνέχεια, 1-2 εβδομάδες μετά την λήξη της προθεσμίας, παίρνεις τηλ στο υπουργείο στο πρωτόκολλο και ρωτάς τον αριθμό σου για είσαι 100% βέβαιη. Σήμερα μπορεί να μην έχουν πρωτοκολλήσει ακόμα τις αιτήσεις που φτάνουν ταχυδρομικώς γιατί είναι και πάρα πολλές.

Απο την προηγουμενη εβδομαδα δεν πρωτοκολλησαν τις αιτησεις?Δεν ξερω... Το γαμωτο ειναι οτι πληρωσα 5πλασια τιμη(απο οτι θα πληρωνα στα ΕΛΤΑ) για να μη γινει λαθος! Δυο εβδομαδες μετα? Μα δεν θα εχουν βγει,ηδη,τα αποτελεσματα? Πρωτα θα βγουν τα αποτελεσματα και μετα θα βγαλω ακρη!! ΕΛΛΑΔΑΡΑ!!!! emgreece

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οσοι στελνουν τα χαρτια με curier,ποτε παιρνουν αριθμο πρωτοκολλου? Τη στιγμη που φτανουν τα χαρτια ή μετα τη ληξη της προθεσμιας?

Την στιγμη που καταθετουν τα χαρτια

emshocking

Εγω,τωρα,αν μαστιγωσω τον courier θα εχω αδικο? emwhip

για να σου φερουν αρ.πρωτοκολλου πρεπει να τους το ζητησεις εσυ....κ οπως καταλαβαινεις θα πληρωσεις τα διπλα γιατι σε χρεωνουν δυο φορες!μπορουσες να τα στειλεις μεσω ΕΛΤΑ συστημμένο απλα οι περισσοτεροι προτειμουν κουριερ για να μην περιμενουν στις ουρες (που παντα υπαρχουν) ή για να μπορουν να τα στειλουν οποιαδηποτε ωρα της ημερας αφου τα ταχ/μεια δουλευουν ως της 2.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύ καλά είμαι ενημερωμένη my friend και αν και δεν ήθελα να έρθω σε αντιπαράθεση με τα παιδιά από τις συγκεκριμένες χώρες γιατί τελικά όλοι συνάδελφοι είμαστε, επειδή δεν είναι και τόσο καραμέλα όσο θέλετε να το εμφανίζετε, να σε ενημερώσω ότι πολλούς συμμαθητές είχα και πολλούς συγγενείς που βγάλανε απολυτήριο με το ζόρι και όχι μόνο αυτό, αλλά και στο Πανεπιστήμιο που σπούδασαν με παράδοση λευκής κόλλας, αποκτούσαν προβιβάσιμο βαθμό. Και αυτό γιατί οι γονείς τους σε περίοδο εξεταστικής ανέβαιναν για οικονομική υποστήριξη.... Φυσικά και υπήρχαν και παιδιά που απλά είχαν μία αποτυχία στις πανελλήνιες και έβγαλαν τη σχολή με την αξία τους και μπράβο τους. Απλά δεν είναι μόνο αυτοί και είναι κομματάκι άδικο για όλους τους υπόλοιπους : παιδιά που σπούδασαν Ελλάδα και παιδιά που σπούδασαν έξω αλλά με κόπο. Δε χρειάζεται λοιπόν να κρυβόμαστε πίσω από καραμέλες και άλλα ζαχαρωτά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύ καλά είμαι ενημερωμένη my friend και αν και δεν ήθελα να έρθω σε αντιπαράθεση με τα παιδιά από τις συγκεκριμένες χώρες γιατί τελικά όλοι συνάδελφοι είμαστε, επειδή δεν είναι και τόσο καραμέλα όσο θέλετε να το εμφανίζετε, να σε ενημερώσω ότι πολλούς συμμαθητές είχα και πολλούς συγγενείς που βγάλανε απολυτήριο με το ζόρι και όχι μόνο αυτό, αλλά και στο Πανεπιστήμιο που σπούδασαν με παράδοση λευκής κόλλας, αποκτούσαν προβιβάσιμο βαθμό. Και αυτό γιατί οι γονείς τους σε περίοδο εξεταστικής ανέβαιναν για οικονομική υποστήριξη.... Φυσικά και υπήρχαν και παιδιά που απλά είχαν μία αποτυχία στις πανελλήνιες και έβγαλαν τη σχολή με την αξία τους και μπράβο τους. Απλά δεν είναι μόνο αυτοί και είναι κομματάκι άδικο για όλους τους υπόλοιπους : παιδιά που σπούδασαν Ελλάδα και παιδιά που σπούδασαν έξω αλλά με κόπο. Δε χρειάζεται λοιπόν να κρυβόμαστε πίσω από καραμέλες και άλλα ζαχαρωτά.

Η οικονομικη υποστηριξη οπως ξερεις υπαρχει παντου κ εξω κ εδω το γεγονος με τα πληρωμενα πτυχια απο το απθ ηταν αν θυμαμαι καλα πριν ενα δυο χρονια κ δεν μιλαμε για 5-10 ατομα αλλα ήταν λπανω απο 100 κ φανταζομαι αυτο δεν συνέβει μονο στο απθ αλλα κ στις υπολοιπες σχολες απλα καποια δημοσιευονται κ αλλα οχι..

τελως παντως ο καθενας μπορει να εχει την αποψη του...να σαι σιγουρη πως παντου κ σε ολα τα θεματα υπαρχουν οι μεν κ οι δε...

εγω απλα σου ειπα να σταματησετε αυτο το με ''10'' απολυτηριο μπηκαν στις σχολες κτλ...

τουλαχιστον οι περισσοτεροι πηγαν κ τελειωσαν εκει αλλοι με περισσοτερες δυσκολιες κ αλλοι με λιγοτερες...υπηρχαν κ καποιοι που μεσα σε ενα εξαμηνο επερναν μεταγραφες για διαφορους λογους!!!

το θεμα μας δεν νομιζω να ειναι αυτο οσο κ να μαλωνουμε μεταξυ μας για το αν εσεις αξιζετε περισσοτερο ή λιγοτερο δεν λυνει κανενα προβλημα...

τα προβληματα μας αυτην την στιγμη ειναι αλλα οπως οι αναμονες, η τεραστια καθυστερηση των αγροτικων κ πανω σε αυτα πρεπει να εστιασουμε κ οχι να επαναλαμβανουμε non stop τα ιδια κ τα ιδια

Οσοι στελνουν τα χαρτια με curier,ποτε παιρνουν αριθμο πρωτοκολλου? Τη στιγμη που φτανουν τα χαρτια ή μετα τη ληξη της προθεσμιας?

Την στιγμη που καταθετουν τα χαρτια

emshocking

Εγω,τωρα,αν μαστιγωσω τον courier θα εχω αδικο? emwhip

για να σου φερουν αρ.πρωτοκολλου πρεπει να τους το ζητησεις εσυ....κ οπως καταλαβαινεις θα πληρωσεις τα διπλα γιατι σε χρεωνουν δυο φορες!μπορουσες να τα στειλεις μεσω ΕΛΤΑ συστημμένο απλα οι περισσοτεροι προτειμουν κουριερ για να μην περιμενουν στις ουρες (που παντα υπαρχουν) ή για να μπορουν να τα στειλουν οποιαδηποτε ωρα της ημερας αφου τα ταχ/μεια δουλευουν ως της 2.

δεν μπορει να μην εχουν γραψει πανω στην αποδειξη ημερομηνια αλλα κ ετσι να ειναι πηγαινε στο κουριερ που τα εστειλες κ ζητησε να ψαξουν τα χαρτια τους (γιατι κρατανε κ οι ιδιοι) θυμησε τους ποια μερα τα εστειλες κ ας σου περασουν την ημερομηνια κ στη δικη σου αποδειξη δνε νομιζω να μη το κανουν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και εξω και στην ελλαδα πολλα τουβλα πηραν πτυχιο.στο ετος μου παντως εδω ελλαδα ξερω περιπτωσεις τετοιων αρκετες..τεσπα παιδια το ποιος πηρε το πτυχιο απο την πισω πορτα και ποιος οχι θα ΦΑΝΕΙ οταν θα βγουμε ολοι μας στο επαγγελμα.κακα τα ψεματα οσες πλατες και να εχει ο ''ασχετος χασαπης'' δεν αρκει,οταν θα σκοτωνει κοσμο η θα παιρνει κοσμο στο λαιμο του εεε θα φανει...το θεμα ειναι μην κανει κανας τετοιος κακο σε δικο μας ανθρωπο,γιατι ετσι που γιναμε.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαιρετώ όλους τους φίλτατους νέους συναδέρφους. Είμαι γενικός γιατρός και περίμενα αυτήν την προκύρηξη απο τον Σεπτέμβριο οπότε και τελείωσα την ειδικότητα. Οφείλω να ομολογήσω πως εδώ και περίπου 2 μήνες παρακολουθώ τις συζητήσεις σας με αρκετό ενδιαφέρον μια και πολλές φορές παρείχαν σωστή πληροφόρηση. Τελικά πήρα την απόφαση να postαρω και το έκανα σήμερα διότι περείμενα να λήξη η προθεσμία κατάθεσης των δικαιολογητικών(σε αντίθετη περίπτωση δεν θα γινόμουν πιστευτός). Πληροφοριακά σας λέω ότι τελείωσα την ειδικότητα στην Αλεξανδρούπολη και μια και κατοικώ εδώ δήλωσα στην περιοχή. Μετά από σκέψη κατέλειξα στην θέση του ΚΥ Σουφλίου(β επιλογή ΠΙ Τυχερού) στον νομό Έβρου. Πληροφοριακά σας λέω επίσης πως στην περιοχή δήλωσαν και άλλοι συναδέρφοι (ΠΙ Φιλύρας νομού Ροδόπης, ΠΙ Φερρών νομού Έβρου, ΠΙ Πέπλου νομού Έβρου, ΚΥ Ιάσμου νομού Ροδόπης και μια φίλη στο ΚΥ Ηγουμενίτσας νομού Θεσπρωτίας). Γενικά να υπολογίζετε περίπου 80-100 γενικούς γιατρούς σ' αυτήν την προκύρηξη.

Καλή επιτυχία σε όλους σας!!

ΥΓ Από το ΥΚΚΑ μας μετέφεραν ότι είναι λίγοι, δεν λειτουργεί το περίφημο ψηφιακό σύστημα και να μην περιμένουμε αποτελέσματα πριν το καλοκαίρι(ελπίζω κάτι βέβαια να αλλάξει!!!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαιρετώ όλους τους φίλτατους νέους συναδέρφους. Είμαι γενικός γιατρός και περίμενα αυτήν την προκύρηξη απο τον Σεπτέμβριο οπότε και τελείωσα την ειδικότητα. Οφείλω να ομολογήσω πως εδώ και περίπου 2 μήνες παρακολουθώ τις συζητήσεις σας με αρκετό ενδιαφέρον μια και πολλές φορές παρείχαν σωστή πληροφόρηση. Τελικά πήρα την απόφαση να postαρω και το έκανα σήμερα διότι περείμενα να λήξη η προθεσμία κατάθεσης των δικαιολογητικών(σε αντίθετη περίπτωση δεν θα γινόμουν πιστευτός). Πληροφοριακά σας λέω ότι τελείωσα την ειδικότητα στην Αλεξανδρούπολη και μια και κατοικώ εδώ δήλωσα στην περιοχή. Μετά από σκέψη κατέλειξα στην θέση του ΚΥ Σουφλίου(β επιλογή ΠΙ Τυχερού) στον νομό Έβρου. Πληροφοριακά σας λέω επίσης πως στην περιοχή δήλωσαν και άλλοι συναδέρφοι (ΠΙ Φιλύρας νομού Ροδόπης, ΠΙ Φερρών νομού Έβρου, ΠΙ Πέπλου νομού Έβρου, ΚΥ Ιάσμου νομού Ροδόπης και μια φίλη στο ΚΥ Ηγουμενίτσας νομού Θεσπρωτίας). Γενικά να υπολογίζετε περίπου 80-100 γενικούς γιατρούς σ' αυτήν την προκύρηξη.

Καλή επιτυχία σε όλους σας!!

ΥΓ Από το ΥΚΚΑ μας μετέφεραν ότι είναι λίγοι, δεν λειτουργεί το περίφημο ψηφιακό σύστημα και να μην περιμένουμε αποτελέσματα πριν το καλοκαίρι(ελπίζω κάτι βέβαια να αλλάξει!!!!)

Δεν νομιζω πως παιζει ρολο,το ποτε το λες,φιλτατε. Ο καθε συναδελφος δηλωνει οτι θελει ασχετα με το τι γραφεται εδω μεσα.Στο κατω κατω δεν γνωριζομαστε κι απο χθες! Καλη επιτυχια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σαφώς και παίζει ρόλο το timing, διότι νωρίτερα θα αντιμετωπιζόταν με καχυποψία. Πάντως είναι μια πολύ καλή κίνηση του συναδέλφου, έστω και τώρα. Απ'όσο γνωρίζω, μπορώ να επιβεβαιώσω και τα στοιχεία που αναφέρει. Καλή τύχη σε όλους μας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαιρετώ όλους τους φίλτατους νέους συναδέρφους. Είμαι γενικός γιατρός και περίμενα αυτήν την προκύρηξη απο τον Σεπτέμβριο οπότε και τελείωσα την ειδικότητα. Οφείλω να ομολογήσω πως εδώ και περίπου 2 μήνες παρακολουθώ τις συζητήσεις σας με αρκετό ενδιαφέρον μια και πολλές φορές παρείχαν σωστή πληροφόρηση. Τελικά πήρα την απόφαση να postαρω και το έκανα σήμερα διότι περείμενα να λήξη η προθεσμία κατάθεσης των δικαιολογητικών(σε αντίθετη περίπτωση δεν θα γινόμουν πιστευτός). Πληροφοριακά σας λέω ότι τελείωσα την ειδικότητα στην Αλεξανδρούπολη και μια και κατοικώ εδώ δήλωσα στην περιοχή. Μετά από σκέψη κατέλειξα στην θέση του ΚΥ Σουφλίου(β επιλογή ΠΙ Τυχερού) στον νομό Έβρου. Πληροφοριακά σας λέω επίσης πως στην περιοχή δήλωσαν και άλλοι συναδέρφοι (ΠΙ Φιλύρας νομού Ροδόπης, ΠΙ Φερρών νομού Έβρου, ΠΙ Πέπλου νομού Έβρου, ΚΥ Ιάσμου νομού Ροδόπης και μια φίλη στο ΚΥ Ηγουμενίτσας νομού Θεσπρωτίας). Γενικά να υπολογίζετε περίπου 80-100 γενικούς γιατρούς σ' αυτήν την προκύρηξη.

Καλή επιτυχία σε όλους σας!!

ΥΓ Από το ΥΚΚΑ μας μετέφεραν ότι είναι λίγοι, δεν λειτουργεί το περίφημο ψηφιακό σύστημα και να μην περιμένουμε αποτελέσματα πριν το καλοκαίρι(ελπίζω κάτι βέβαια να αλλάξει!!!!)

[/quo

θα μπορουσες να μας ενημερωσεις πριν την ληξη γιατι τωρα που μας το ειπες ειναι ανευ σημασιας....για το αν θα γινοσουν πιστευτος ας το αφηνες στη κριση του καθενος... αν κ δεν με ενδιαφερουν αμεσα οι νομοι που προανεφερες αλλα αφου παρακολουθεις το forum κ πολλες φορες θα διαβασες τις αγωνιες των συναδελφων οφειλες να το γραψεις νωριτερα...κ απ όσο ξερω στην θρακη τα παιδια ειναι πολλα κ ηδη περιμεναν 6μηνες γι αυτην την προκηρυξη...την χρονικη τιγμη που διαλεξες να το ανακοινωσεις το μοναδικο που καταφερες ειναι να απογοητευσεις τα παιδια που ενδιαφερονται για τις συγκεκριμενες θεσεις κ να κορυφωσεις την αγωνια των υπολοιπων...

οποιδηποτε αλλη πληροφορια σου θα μας βοηθουσε παρα πολυ οχι ομως εκπρόθεσμα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η αληθεια ειναι οτι ειναι "μπρος γκρεμος και πισω.." Αν το ελεγε πριν ληξει η προθεσμια,θα το αντιπετωπιζε κανεις,με καχυποψια (θυμαστε τα θρυλικα Μπατσι & Γαυριο!!! ) .Τωρα που το λεει,μετα τη ληξη της προθεσμιας, φαινεται χαιρεκακος! Μεγαλο διλλημα! Να πει κανεις ή να μην πει?Ιδου η απορια! emjump

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω ότι έχεις δίκιο και δεν είχα κακό σκοπό, δεν θα ήθελα όμως να δημιουργήσω προβλήματα. Υπόσχομαι πάντως ότι στο μέλλον θα παρέχω πληροφορίες που θα μπορούν να βοηθήσουν στην κατάλληλη χρονική στιγμή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.