Jump to content

ποιο μέλος του Greekmeds συμπαθείτε περ/ρο;;;


tik-tak

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 104
  • Created
  • Last Reply
Οli δεν είσαι και η μόνη... :P
Και εσένα καφέ σου έταξε ?????? φαντάσου σε πόσες θα έχει τάξει γάμο :P
empopcorn κανείς?
empopcorn και εγώ και εγώ....Νεραιδούλα νεραιδούλα... όλε!!!! όλε!!!
Ολοι οι παλιοτεροι θα θυμουνται με νοσταλγια τον "προφεσορα" υποθετω! Που χαθηκε αυτος ρε αδερφια? Ηταν οαση ξεγνοιασιας και χαλαρωσης ο ανθρωπος! MEDICUS CHIRURGUS η αλλιως ΜΕΓΑΛΟΠΡΟΦΕΣΟΡΑ γυρνα!!!
εγώ καλά-καλά δεν τον πρόλαβα, μπορείς να μου πεις εσύ πού τον πέτυχες? έχω χάσει και τα ίχνη του :rolleyes:
Και εγώ τον πέτυχα...μετά δυστυχώς τον κάνατε ban
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

άσε πολύ στεναχωρήθηκα....τέτοιοι τσακωμοί όπως αυτός ανάμεσα στον ioan τον prof. και τον usmed το καλόκαίρι του 05 δεν συναντάς πλέον.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύ παρεξηγημένος ο Prof (τρέμω από συγκίνηση μόνο που γράφω ξανά το όνομα του :P )

Γράφαμε και κανένα post της πλάκας και περνούσε η ώρα.

Πάνε αυτές οι καλές εποχές. :rolleyes:

Τώρα πας να τσακωθείς με τον QuAdrOpHenIa (για παράδειγμα) και σου γράφει "...και με σεβασμό με αυτούς που διαφωνούν σαν άνθρωποι μαζί μου" :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αδερφια, καντε λιγο υπομονη! Καινουργιο αστερακι ανατελει στον μικροκοσμο μας και κατα πως φαινεται θα ειναι πιο λαμπερο απο τον λατρεμενο μας prof. (πριν καναδυο χρονια ειχαμε ενα ειδικευομενο ο οποιος δεν εχανε ουτε τελεια απο τα γραφομενα του και βεβαια μας τα μετεφερε αυτουσια σε καθημερινη βαση). Τωρα, εγω εχω αναλαβει την ηθικη υποχρεωση απεναντι στους συναδελφους, να παρακολουθω την εξελιξη του ΥΠΕΡΟΧΟΥ "ΣΚΥΛΟΥ" μας! ΣΚΥΛΕ εισαι θεος! ΓΡΑΦΕ ΣΥΝΕΧΩΣ! Μαζοχιζομαστε μαζι σου! Μαστιγωνε μας με τις αναφορες σου! Ετσι ειμαστε οπως τα λες! ΠΕΣ ΚΙ' ΑΛΛΑ!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ποιος σας ειπε οτι εφαγε μπαν <_< ;

Ενα παιδι κατω στο περιπτερο...Μου λεει ''τα μαθες;''.....Λεω ''τι;''...''Σκοτωσαν οι super mods το γελαστο παιδι''....''Αναθεμα την ωρα, καταρα τη στιγμη'' του ανταπαντω και ξεκινησε η πορεια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενα παιδι κατω στο περιπτερο...Μου λεει ''τα μαθες;''.....Λεω ''τι;''...''Σκοτωσαν οι super mods το γελαστο παιδι''....''Αναθεμα την ωρα, καταρα τη στιγμη'' του ανταπαντω και ξεκινησε η πορεια...

emclap:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ποιος σας ειπε οτι εφαγε μπαν <_< ;

Ενα παιδι κατω στο περιπτερο...Μου λεει ''τα μαθες;''.....Λεω ''τι;''...''Σκοτωσαν οι super mods το γελαστο παιδι''....''Αναθεμα την ωρα, καταρα τη στιγμη'' του ανταπαντω και ξεκινησε η πορεια...

E;;; :huh: :huh: :huh:

Για να καταλάβω δλδ όλες αυτές οι πορείες το χειμώνα έγιναν για τον Medicus???? Δεν έγιναν και καλά για την παιδεία??? πω πω όσο πάει και ανακαλύπτω νέα πράγματα ... σε τι ψέμα ζούσα τόσο καιρό...

:antegeia::splaaaats: :splaaaats: :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενα παιδι κατω στο περιπτερο...Μου λεει ''τα μαθες;''.....

Λεω ''τι;''...

''Σκοτωσαν οι super mods το γελαστο παιδι''....

''Αναθεμα την ωρα, καταρα τη στιγμη'' του ανταπαντω και ξεκινησε η πορεια...

Έγραψες! emclappingemclappingemclappingemclappingemclapping

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οντως μας λειπει ο Προφ...

Δεν ειναι μονο η απιστευτη ευρηματικοτητα του στα μπινελικια :anavwfwties: ,ηξερε και αρκετα πραγματα απο γκατζετακια,να μας εδινε και την αποψη του...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας αντιπαθω ολους!!!

Ειναι γιατι πεινας Γουιν. με γεματο το στομαχι θα τα δεις τα πραγματα αλλιως και θα μας αγαπησεις ολους. :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Idler

Ειναι γιατι πεινας Γουιν. με γεματο το στομαχι θα τα δεις τα πραγματα αλλιως και θα μας αγαπησεις ολους. :lol:

Mπααααααα.....εφαγα κι ακομα σας αντιπαθω ολους :bloodomen: .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι γιατί δεν είσαι ερωτευμένη. Όταν ερωτευτείς θα αγαπήσεις τους πάντες...ακόμα και αυτήν την περίεργη κουτσομπόλα γειτόνισά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σημερα σας συμπαθω οοοοοοοοοολους!!!!!! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Παω στη Μεκκα των εκπτωσεων.....ξεκιιιιιιιιιιινησαν!!!!Παω να παρω το δωρακι μου :bloodomen::bloodomen::bloodomen:

Αααα Ολι.......ειμαι eminloveeminlove1eminclouds ......χμμμμ τωρα που το σκεφτομαι....γουαου ποσο καιρος περασε!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.