Jump to content

ποιο μέλος του Greekmeds συμπαθείτε περ/ρο;;;


tik-tak

Recommended Posts

Ολοι οι παλιοτεροι θα θυμουνται με νοσταλγια τον "προφεσορα" υποθετω! Που χαθηκε αυτος ρε αδερφια? Ηταν οαση ξεγνοιασιας και χαλαρωσης ο ανθρωπος! MEDICUS CHIRURGUS η αλλιως ΜΕΓΑΛΟΠΡΟΦΕΣΟΡΑ γυρνα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 104
  • Created
  • Last Reply
Κι εγώ σ' αγαπώ, agomahodas! Πιο πολύ όμως αγαπώ την κοπέλα σου. (Μη βρεθούμε και σε κανένα χαντάκι πάνω στο άνθος της ηλικίας μας! :P )

Μafia, λες όντως να βρεθούμε σε κανένα χαντάκι; Είμαστε και πρώτες στη λίστα! :)

μην αγχώνεστε λατρείες μου!!!

με ξέρει πολύ καλά και με εμπιστεύεται!!!

(καλού κακού μην αναφέρετε ονόματα και διευθύνσεις...!!!)

ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!

ΛΑΤΡΕΙΕΣ!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ολοι οι παλιοτεροι θα θυμουνται με νοσταλγια τον "προφεσορα" υποθετω! Που χαθηκε αυτος ρε αδερφια? Ηταν οαση ξεγνοιασιας και χαλαρωσης ο ανθρωπος! MEDICUS CHIRURGUS η αλλιως ΜΕΓΑΛΟΠΡΟΦΕΣΟΡΑ γυρνα!!!

εγώ καλά-καλά δεν τον πρόλαβα, μπορείς να μου πεις εσύ πού τον πέτυχες? έχω χάσει και τα ίχνη του :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

.... :blink: :blink: :blink: μα καλά...ούτε εδώ δε με θυμηθήκατε???????????????????????? !!!!!!!!!! μόνο η Ίριδα(λόγω συναδελφικότητας....) και ο Άγκο....( γιατί μία είναι η επίσημη γυναίκα του στο φόρουμ) όλοι οι άλλοι....αχ! αχ! μη λείψω για λίγο καιρό...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε χρειάστηκε να σε θυμηθούν

γιατί πολύ απλά ποτέ δε σε ξέχασαν

ΟΛΙ ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ!!!!

(άσε, θα έχουμε προβλήματα γιατί βρέθηκα γείτονας με την κουμπάρα...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παντως οχι την Nerdanel--μηπως να το κανεις Neadertanel??

μπα-δεν εχω τοσες τριχες.... :P

αντε σε κανα μπουρδελο να ξεχαρμανιασεις χρυσο μου.... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα σε πετυχω λες πουθενα???Δωσε την διευθυνση σου να πεταχτω!!!Σα δε ντρεπεσαι ηθελα να ξερα γελοιο κατασκευασμα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα σε πετυχω λες πουθενα???Δωσε την διευθυνση σου να πεταχτω!!!Σα δε ντρεπεσαι ηθελα να ξερα γελοιο κατασκευασμα...

και να με πετυχεις σαμπως τι θα εκανες...? ειπαμε: ειμαι για ΜΕΓΑΛΑ πραγματα εγω! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσυ το μονο που εχεις δει ειναι απο το πτωμα στο 2 ετος οταν ο Αγιος εβαζε το στυλο στον κωλο του πτωματος...Γιατι δε βολευεσαι με δονητες???Αφου μονο με πλαστικα την βρισκεις--αν περιμενεις να δεις natural τοτε ατυχησες...Συμβαινουν και λαθη στην Εξελιξη...τι να κανουμε....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αφηστε τα μιση και πιαστε ... κατι αλλο τελος παντων!!!!

εσυ τωρα τι χωνεσαι????? μηπως γουσταρεις κανα τριο????? Ο Rain θα με δερνει... και συ... θα δουμε τι θα κανεις! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σιγα μην καθησω να ασχοληθω μαζι σου γελοια..ε γελοια...βολεψου με τα γλειφιτζουρια σου και ασε το σεξ και τις πιπες σε αυτους που ξερουν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αφηστε τα μιση και πιαστε ... κατι αλλο τελος παντων!!!!

εσυ τωρα τι χωνεσαι????? μηπως γουσταρεις κανα τριο????? Ο Rain θα με δερνει... και συ... θα δουμε τι θα κανεις! :P

κανε μας μια λιστα με αυτα πουσαρεσουν και θα μαζεψουμε κι αλλους υποψηφιους!!!! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σιγα μην καθησω να ασχοληθω μαζι σου γελοια..ε γελοια...βολεψου με τα γλειφιτζουρια σου και ασε το σεξ και τις πιπες σε αυτους που ξερουν...

αχ... κανουμε πισω ε...? ετσι... μολισ δειτε μια γυναικα απελευθερωμενη με μυαλο... λακιζετε... καλα αφηνω το σεξ και τις πιπες σε σενα μωρο μου... ετσι κι αλλιως δεν ειμαι για ημιμετρα εγω... ή καισαρας ή τπτ... που ελεγε και ο Καζαντζακης (σε στειλα τωρα ε?) :P

αφηστε τα μιση και πιαστε ... κατι αλλο τελος παντων!!!!

εσυ τωρα τι χωνεσαι????? μηπως γουσταρεις κανα τριο????? Ο Rain θα με δερνει... και συ... θα δουμε τι θα κανεις! :P

κανε μας μια λιστα με αυτα πουσαρεσουν και θα μαζεψουμε κι αλλους υποψηφιους!!!! :)

ειπαμε: ολα μ αρεσουν! ;)

ΥΓ-και υποψηφιες δεκτες! α-και οταν βρεθουμε οι 3 ο Rain θα μου δειξει πανω σου πως γινονται οι σωστες πιπες-οκ??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειπαμε: ολα μ αρεσουν! ;)

ΥΓ-και υποψηφιες δεκτες! α-και οταν βρεθουμε οι 3 ο Rain θα μου δειξει πανω σου πως γινονται οι σωστες πιπες-οκ??

Κάτσε, έχει την πλάκα του, αλλά τώρα το χοντραίνετε και οι δύο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοιτα κοφτο τωρα μην ανεβω και γω δε ξερω που στο διαολο εισαι και δε σε ξεπλενει ο Νιαγαρας..καταλαβες ρε βλαμμενο???Μωρη τρελεγκω εχε χαρη..εχε χαρη...μη σε πετυχω μονο...αυτο σου λεω...γτ και ξερω ποια εισαι και που βρισκεσαι...κοφτο αλλιως θα ειναι το τελευταιο ποστ που κανεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σιγα μην καθησω να ασχοληθω μαζι σου γελοια..ε γελοια...βολεψου με τα γλειφιτζουρια σου και ασε το σεξ και τις πιπες σε αυτους που ξερουν...

αχ... κανουμε πισω ε...? ετσι... μολισ δειτε μια γυναικα απελευθερωμενη με μυαλο... λακιζετε... καλα αφηνω το σεξ και τις πιπες σε σενα μωρο μου... ετσι κι αλλιως δεν ειμαι για ημιμετρα εγω... ή καισαρας ή τπτ... που ελεγε και ο Καζαντζακης (σε στειλα τωρα ε?) :P

αφηστε τα μιση και πιαστε ... κατι αλλο τελος παντων!!!!

εσυ τωρα τι χωνεσαι????? μηπως γουσταρεις κανα τριο????? Ο Rain θα με δερνει... και συ... θα δουμε τι θα κανεις! :P

κανε μας μια λιστα με αυτα πουσαρεσουν και θα μαζεψουμε κι αλλους υποψηφιους!!!! :)

ειπαμε: ολα μ αρεσουν! ;)

ΥΓ-και υποψηφιες δεκτες! α-και οταν βρεθουμε οι 3 ο Rain θα μου δειξει πανω σου πως γινονται οι σωστες πιπες-οκ??

μπα ... δε μαρεσει ετσι.ξεκινα εσυ και θα μαθεις.που θα παει...μια 2 τρεις θα το κανεις καλα στο τελος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσυ το μονο που εχεις δει ειναι απο το πτωμα στο 2 ετος οταν ο Αγιος εβαζε το στυλο στον κωλο του πτωματος...Γιατι δε βολευεσαι με δονητες???Αφου μονο με πλαστικα την βρισκεις--αν περιμενεις να δεις natural τοτε ατυχησες...Συμβαινουν και λαθη στην Εξελιξη...τι να κανουμε....

που ξες εσυ τον Αγιο? ΑΝτε κατσε στ αυγα σου... καλοι οι δονητες, μα πιστεψε με... οταν τους πιπωνεις πνιγεσαι με την πλαστικουρια... και στο κατω κατω τι σε νοιαζει πως τη βγαζω εγω? :P

Κοιτα κοφτο τωρα μην ανεβω και γω δε ξερω που στο διαολο εισαι και δε σε ξεπλενει ο Νιαγαρας..καταλαβες ρε βλαμμενο???Μωρη τρελεγκω εχε χαρη..εχε χαρη...μη σε πετυχω μονο...αυτο σου λεω...γτ και ξερω ποια εισαι και που βρισκεσαι...κοφτο αλλιως θα ειναι το τελευταιο ποστ που κανεις...

που ξες μωρε? :P ελα και τρομαξαμε... αντρακλα! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ.... emscared

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

empopcorn κανείς?

Εγώ, εγώ!!!!

(καλά, τι συμβαίνει εδώ;;; και το πιο αθώο τόπικ μου φαίνεται θα πάει για κλείσιμο!!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.