Jump to content

ποιο μέλος του Greekmeds συμπαθείτε περ/ρο;;;


tik-tak

Recommended Posts

Ας βγάλουμε μια φωτογραφία συμπαθειών!!!

******καλοκαίρι 2007******

====================================================

Σάββατο  16 Ιούνη, έκτην απογευματινήν

ακούσατε,ακούσατε!!

έκτακτο παράρτημααααα!!!

Στην παρούσα θεματική ενότητα μπορούμε

να καταγράφουμε τις φορουμοσυμπάθειές μας!!!

Μεσα απο τη συμμετοχή του , το κάθε μελος του greekmeds

μπορεί να αφήνει ίχνη (δεν εννοώ το IP...χιχιχι...) της προσωπικότητας

που πράγματι έχει ή αυτης που προσπαθεί πίσω από το ψευδωνυμο να

παρουσιάσει  οτι εχει....και όπως κάθε προσωπικότητα έχει τις συμπάθειες και

τις αντιπάθειες της, ετσι και η φορουμοπροσωπικότητα του κάθε μέλους μέσα

απο τα γραφόμενά του -ως επι το πλείστον-  επιδέχεται κριτικής....

  arrow%20right.gif  Ποια μέλη του greekmeds  φορουμοσυμπαθείτε περισσότερο;;

αν έχετε τη διάθεση , μπορειτε και να αιτιολογήσετε αυτές τις συμπάθειες....

(ετσι-έτσι...μπας και με πείσετε και αρχισω να συμπαθω κάποιους απο δω μεσα

γιατι....σας μισω όλους!!... :P   )

========================================

(Στη λίστα (όχι του σίντλερ) έχουν τοποθετηθεί -δυστυχως- μόνο 30 από τα μέλη του Greekmeds....

ειναι τα μέλη που είτε βρίσκονται στην κατηγορία των 30 πολυγραφότατων είτε έχουν τον τελευταίο

καιρό έντονη φορουμοσυμμετοχή...ειναι μέλη που με τη συμμετοχή τους σε μεγάλο αριθμό θεματικών ενοτήτων

εχουν παρουσιάσει στοιχεία της προσωπικότητάς τους (αυτής που πράγματι έχουν ή αυτής που χτιζουν διαδικτυακώς)

και , επομένως, εχουν "δώσει" το δικαίωμα να κριθούν...

συγγνώμη που δεν μπόρεσα να συμπεριλάβω και άλλα μελη , που κανονικά θα "έπρεπε" να βρισκονται

στην παραπάνω λίστα λόγω της δυναμικής και δημιουργικής συμμετοχής τους...

Αν συμπαθείτε ενα μελος , του οποίου το "όνομα" λείπει από τη λίστα,

ενώ θα "έπρεπε" να είναι, δεν έχετε παρά να το αναφέρετε στην απάντησή σας!!!

Κάθε μέλος ψηφίζει μία φορά.

Επιτρεπονται μέχρι 5 ψήφοι.)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 104
  • Created
  • Last Reply

μα καλά τόσο αντιπαθητικός είμαι; δεν είμαι καν στη λίστα... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα καλά τόσο αντιπαθητικός είμαι; δεν είμαι καν στη λίστα... :(

ςου δινω τη θεςη μου .Ο υπευθυνος ας κανει τις αλλαγες .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οοοοοοχιιιιι....δεν έχουμε παραχωρήσεις θέσεων.....χιχιχιχ...

ο ρυθμός συμμετοχής μας

μας τοποθέτησε στη λίστα ....

QuAdrOpHenIa,εεελααα....συγγνώμη....:rolleyes: ....

έφτιαξα τη λίστα κοιτάζοντας τους 20τοπ πόστερς σε συνδυασμό με την παρουσία των μελών το τελευταίο διάστημα 

στην ιστοσελίδα τόσο από άποψη αριθμού ποστ όσο και ευρους συμμετοχής σε θεματικές ενοτητες

σκέφτηκα να το επεκτείνω στα 40,αλλά φοβήθηκα οτι δεν θα φτάσουμε κάν τις 40 απαντήσεις....χιχιχι

(εξάλλου , υπάρχει και δυνατότητα ονομαστικής αναφοράς...δεν είναι υποχρεωτική η επιλογή από τη λίστα....)

Όπως , έχετε ήδη καταλάβει,

από τη λίστα λείπουν πολυγραφότατα μέλη που είτε φορουμοαπουσιάζουν το τελευταίο διάστημα

ειτε έχουν περιορίσει τη συμμετοχή τους σε λιγες θεματικές ενότητες...

εξάλλου μια φωτογραφία είναι...άλλοι έχουν φωτογενεια, άλλοι βγαίνουν με κλειστά μάτια,

άλλοι κοιταζουν αλλού,άλλοι βρίσκονται στην άκρη-άκρη και άλλοι δεν "χωρουν"....

Σε επόμενο "κλικ",θα βγεί άλλη φωτογραφία με άλλη τοποθέτηση ατόμων και άλλη γωνία λήψης...

:)

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρόσθεσα Κώστα MD και Basiliki πριν πέσει ο server και μας πλακώσει.

Το έκανα και multiple choice.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαρίζα και πάλι Μαρίζα (και Foreas και invitro και nerdanel και Βίκη και διάφοροι άλλοι που δεν έχω γνωρίσει από κοντά- τελικά συμπαθώ πολύ κόσμο )

ΥΓ: Και η Παναγιώτου είναι σημαντική έλλειψη της λίστας :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω πως rania, agro, vet και zerocool θα μπορούσαν να είναι στις επιλογές, αλλά για μένα πιο βολικό που δεν είναι γιατί μαζί με μια άλλη σίγουρη συμπάθειά μου δε θα μου άφηναν ψήφο για άλλους :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΚΑΤΟΨΥΧΟΙ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΕΝΩΘΕΙΤΕ!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν καταλαβαίνω γιατί από την ψηφοφορία λείπει η valentina667.

Θα ψηφιζα επίσης και τον gmits αν υπήρχε.

Κατά τα άλλα δε θα μπορούσα να μην ψηφίσω lilpapaki, mafia και invitro που τις συμπαθώ όλες πάρα πολύ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδιά...το εξήγησα στο προηγούμενο ποστ...ήθελα να περιοριστεί ο αριθμός των επιλογών....

αυτό, όμως,δεν υποδηλώνει τίποτα ως προς τα ατομα που αυτην τη φορά δεν υπάρχουν στη λίστα...

γιαυτό εξάλλου υπάρχει και η δυνατότητα  της  αναφοράς

των μελων που συμπαθούμε και δεν υπάρχουν στη λίστα!!!

Αρκεί να τους αναφέρετε στις απαντήσεις σας!!!

Το ίδιο είναι!!!

Αρκετά απο τα άτομα ,που ηδη αναφερθηκαν ως εκτός λίστας , ή νεώτερα μελη με δυναμική παρουσία ,

ομολογώ οτι ειχα σκεφτεί να ενταχθούν, αλλά έκανα πίσω καθώς δεν θα ήταν πολύ βολικό - όσον αφορα στη μορφή του- το poll...

η επιλογή εγινε απο τη λιστά των 20τοπ πόστερς και των μελών που το τελευταίο διάστημα συμμετείχαν

αρκετά οχι μόνο ως προς τον αριθμό των ποστ τους αλλά και ως προς την ποικιλία των θεματικών ενοτήτων

που συμμετείχαν..

την ιστοσελίδα μας την διαμορφώνουμε -άλλος περ/ρο, άλλος λιγοτερο καί άλλος προς το καλύτερο,άλλος προς το χειρότερο-

όοοοοοοολα τα μέλη και τα ....5,236 registered members!!!

υγ: με πόνο ψυχής :P δεν συμπεριέλαβα κάποια μέλη που ειναι φορουμοσυμπάθειες μου

μόνο και μόνο επειδη το τελευταίο διάστημα απέχουν ή εχουν ελαττώσει τη συμμετοχή τους...

άντε , μην τους καταδωσω τώρα!!!!....χιχιιχ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι η ιδέα μου ή η επιλογή lilpapaki είχε 4 ψήφους και τώρα δεν έχει καμία;

Έτσι κουβέντα να γίνεται δηλαδή

ΥΓ: Και btw επειδή ψήφισα και την invitro, δεν είναι λίγο περίεργο ότι τώρα έχει 0; Όπως έλεγε κι ο Χάρρυ Κλυν, "ποιος μα-λά-κας παίζει με τα μι-κρό-φω-να;" :D :D :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι η ιδέα μου ή η επιλογή lilpapaki είχε 4 ψήφους και τώρα δεν έχει καμία;

Έτσι κουβέντα να γίνεται δηλαδή

ΥΓ: Και btw επειδή ψήφισα και την invitro, δεν είναι λίγο περίεργο ότι τώρα έχει 0; Όπως έλεγε κι ο Χάρρυ Κλυν, "ποιος μα-λά-κας παίζει με τα μι-κρό-φω-να;" :D :D :D

έχεις δίκιο (ή μας χτύπησε ταυτόχρονα ο ίδιος ιός) αλλά μήπως μπήκε απλά αρνητική ψήφος?

λέω τώρα εγώ

αλλιώς θα αρχίσω να πιστεύω ότι μετά τα πμ βγαίνουν (-) και στα πολλ :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι. Και οι MD, Vasiliki, Sarandos, εγώ κ.λ.π.

Σικέ το poll. Συμφέροντα. Πάντως εσύ κερδισμένος βγήκες. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Clem αναγκαστικά παίζω με ανοιχτά χαρτιά...Τι να κάνω άλλωστε είναι γνωστή η συμπάθεια emcolgate Κατά τα άλλα καταγγέλω και εγώ τη λίστα και πηγαίνοντας κόντρα στο κατεστημένο του forum :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: δίνω με τη καρδιά μου άπειρους ψήφους στον απίστευτο tsatso(tik-tak κάποιον με τέτοιο nick δεν τον αφήνουμε ποτέ εκτός λίστας... :lol: ).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νταξ...

με όλο το σεβασμό που δε σας έχω, οποιος πιστευε οτι θα ηταν αδιαβλητη η ψηφοφορία είναι ανοητουλης.

το ίδιο ισχύει και για όποιον πίστευε ότι οι κ@ριες* του φορουμ θα ανέχονταν νικήτρια τη lil@.

τα poll δείχνουν πάντα αυτό που θελει αυτος που τα παραγγέλνει.

Είναι σαν να ζητάς δημοσκόπηση από την Kapa research, και να περιμένεις να καταγραφεί (αν υπάρχει) ρεύμα υπέρ του ΠΑΣΟΚ. Πρέπει να εισαι τελείως ανόητος :)

Μην εχετε αυταπάτες ότι υπάρχουν αρνητικές ψήφοι.

τα πράγματα ειναι απλά... κάποιος αφαίρεσε/άλλαξε στις ψήφους των ατόμων που είχαν ψηφίσει συγκεκριμένες επιλογές.

ετσι, εγώ που ψήφισα λιλπαπάκι, μαφια, και ινβιτρο δεν είναι τυχαίο που όλες έχασαν ψήφους, αφού κάποιος 'έκανε εντιτ' σε αυτό που είχα ψηφίσει:)

οχι οτι με νοιάζει κιόλας... :)

*κ@ριες=κυριες, δε φαντάζομαι να νομίσατε ότι εννοούσα καριες;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Clem αναγκαστικά παίζω με ανοιχτά χαρτιά...Τι να κάνω άλλωστε είναι γνωστή η συμπάθεια emcolgate Κατά τα άλλα καταγγέλω και εγώ τη λίστα και πηγαίνοντας κόντρα στο κατεστημένο του forum :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: δίνω με τη καρδιά μου άπειρους ψήφους στον απίστευτο tsatso(tik-tak κάποιον με τέτοιο nick δεν τον αφήνουμε ποτέ εκτός λίστας... :lol: ).

νάσαι καλά, αλλά ειλικρινά ...

ειλικρινά δηλαδή ...

ρε παιδιά, σας παρακαλώ ...

μή με ψηφίζετε ΚΑΙ εδώ ΚΑΙ στο άλλο πολλ ...

δεν αντέχω να βγω ΚΑΙ άσχημη ΚΑΙ συμπαθής ... είναι όπως όταν λέμε για έναν άντρα ότι ... είναι καλό παιδί emno

PS: sleep δεν παίζεσαι, νομίζω πως είμαστε πολλοί που τις είχαμε δει τις ψήφους που λες, ας τις ξαναβάλει κάποιος emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!

το θέμα γίνεται σοβαρό

AGOMAHODAS ΔΑΓΚΩΤΟ!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάντως προσπάθησα 2 φορές να ψηφίσω (και ναι, είχα τσεκάρει και τον Sovereign και τον

SleepWalker, πριν καν διαβάσω ότι με ψήφισαν κι αυτοί) και μου έβγαλε και τις 2 φορές error. Έτσι κι αλλιώς βέβαια θα ανησυχούσα αν ήμουν γενικά συμπαθής... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όφου, όφου....

SleepWalker, ποιον υποδεικνύεις ως παραγγελέα (φσσσσ....)

της παρούσας δημοσκόπησης;;;

:P

καλά,πιστευετε οτι υπάρχει/ουν κάποιοι τόσο ανόητοι που να κάνουν εντιτ

τροποποιώντας την ψηφοφορία ,ενώ γνωρίζουν οτι υπάρχουν άνθρωποι που

είδαν και θα θυμούνται τα αποτελέσματα και θα επισήμαναν την οποιαδήποτε αλλαγή;;

προσωπικά,δεν πιστεύω οτι θα έγινε αυτό ,

οχι από άποψη μαγειρέματος αποτελεσμάτων και καθορισμού..."ρεύματος",

αλλά απο το οτι αποκλείεται να συμπεριφερθεί κάποιος τόσο ανόητα....

γιατί;;

για να ξαναάναψουν τα αίματα;;

για να πάρουμε φωτιά;;; :anavwfwties: ...προσοχή , κάνει και ρευμα....

μάλλον φταίνε τα φεγγαρια....

άλλοι κάθονται και βλέπουν ανεμόμυλους

και άλλοι τέρατα....

:P

ας αφήσουμε τους αριθμούς και τα πολλ,

και ας πιάσουμε ,όσοι θέλουμε , με ντομπροσύνη

να αναφέρουμε τα ονόματα στις απαντήσεις μας....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sovereign

notbad

mixmavros

mnk says FMDC

ΙΡΙΔΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

mnk says FMDC Πού χάθηκες ςεσύ μικρούλα; :)

clemence....μην ανησυχείς για τη διπλή πρωτιά αν έρθει..φταίει ότι ποστάρεις πολύ και δε λες μλκίες! Τόσο απλά...

invitro

Άντε ας βάλω και κανένα αρσενικό της παρέας... :P

saint

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εξαιρεσα απο την ψηφοφορια τον KonstadinosMD , τον Τrivial ,την Winmx , ειναι δεδομενο οτι τους αγαπω ασχετα με το φορουμ και νομιζω οτι η κριση μου ειναι πιο δικαιη αν ξεχωρισω τα συναισθηματα μου για αυτα τα παιδια .

εξαιρεσα τον Αρειανο ,οχι γιατι τον ξερω οσο ξερω τα παραπανω παιδια ,αλλα και παλι η προσωπικη μου επαφη μαζι του που κατεληξε σε μια επικοινωνια ουσιαστικη ,θα ηταν αδικη για τα φορουμενια καθαρα κριτηρια.

εξαιρεσα και τον Σαραντο ,οχι γιατι τρελαινομαστε ο ενας για τον αλλον :P αλλα γιατι με τον καιρο εχω αρχισει να τον συμπαθω και ας μην ταιριαζουμε .

χωρις δευτερη σκεψη ,πρωτα ψηφισα την tik tak , δεν την ξερω προσωπικα και ομως την ''ξερω'' και ασχετα με τη δεδομενη συμπαθεια μου , νομιζω οτι ειναι απο τα ατομα που το φορουμ στηριζεται στην προσφορα τους.

δευτερη την Clemence , αυτην δεν την εξαιρεσα παρολο που εχουμε βρεθει δυο φορες και εχουμε μιλησει καμποσες γιατι δεν την ξερω οσο ξερω τους πρωτους , γιατι και αυτη προσφερει στο φορουμ οσο και η τικ -τακ και θεωρω οτι εχει μια αξιοπρεπεια σπανια .

τριτη ψηφισα την nerdanel γιατι δεν κανει κατινιες και μου βγαζει οτι εχει μια βαθια καλοσυνη.

τεταρτος ο angelospower , τον παω γιατι ειναι ευθυς , εξω καρδια ,δεν φοβαται να δειχνει οτι ειναι ευαισθητος και πολλοι αλλοι λογοι.

πεμπτη η mnk says FMDC γιατι φιλοσοφει τη ζωη με εναν τροπο που μου δειχνει δικαιοσυνη και γιατι δεν ειναι μπιμπιμπο , κοριτσι με αποψη.

αν μπορουσα θα ψηφιζα για πεμπτη ψηφο (τις πρωτες τεσσερις δεν τις διαπραγματευομαι :P ) την Ιριδα για την αισιοδοξια της ,την γιατρινα γιατι μ αρεσει η αριστεριζουσα φιλοσοφια οσων γραφει , την ania για την μη συμμετοχη της σε κατινιες και την Μαριζα γιατι ειναι θετικος ανθρωπος .

μεγαλη αναλυση για μια ψηφοφορια .αλλα ειλικρινης.

εντιτ για να προσθεσω οτι κανεναν δεν αντιπαθω με την εννοια οτι βλεπω το ονομα του και κανω εμετο , απλα δεν ταιριαζουμε ολοι με ολους , ανθρωπινο ειναι .αλλα το να φτασεις να βριζεις , να νιωθεις ασχημα για εναν ανθρωπο που δεν ταιριαζεις μαζι του στα γραφομενα , και που δεν εχει συμβει κατι στην real life , για μενα ειναι αρρωστο. η υπερβολικη ενασχοληση με το ιντερνετ δημιουργει φαντασματα που δεν υπαρχουν οταν γνωρισεις τον αλλο.επισης ολοι μπορουμε να βγαλουμε και τα καλα και τα κακα μας αναλογα με την διαθεση μας .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.