Jump to content

Καλλιστεια ασχημιας


Winmx

Ασχημες  

41 members have voted

  1. 1. Ποια ειναι η ασχημοτερη;

    • Winmx
      11
    • Notbad
      5
    • Ήρα
      3
    • Μαριζα
      9
    • Ιριδα
      3
    • γιατρίνα
      1
    • nerdanel
      1
    • a_panayiotou
      3
    • mafia
      4
    • Sofoula-Sofaki
      5
    • Clemence
      12
    • ania
      3
    • Basiliki
      9
    • Juliette
      5
    • tik-tak
      5
    • olizyz
      2


Recommended Posts

Ρε κορίτσια του site, σαν πολύ φορτωμένες δεν είστε τελευταία; Είναι ανάδρομος ο Ερμής or some kind of bullshit like that?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Last Reply
Αγοράκι μου, μεχρι ΧΘΕΣ το προφιλ μου είχε 1.178 ατομα επισκεψιμότητα!!! ΕΙΤΕ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ, ΕΙΤΕ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 10.000 ΑΤΟΜΑ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ!!!!!!!!!!! Εαν περιμένω να επιβεβαιωθω απο ενα σαιτ, τότε χαιρομαι που δεν μοιραζόμαστε το ίδιο κομπλεξ!! Πρεπει να έχεις πολλή χαμηλή αυτοεκτίμηση... ΗΜΑΡΤΟΝ δηλαδή...

Ακου τί σκέφτεται ο κοσμος .. Καποιος καποτε εδώ είχε πει ότι μερικοί ψάχνονται.για γκόμενες, για καυγά, για να βγαλουν τα κομπλεξ και τα απωθημένα τους... Τελικά επιβεβαιώθηκε.

Και ναι, γουσταρω τη φατσα μου!! Τυχαίνει να μαι κουκλα, αρα εχω καθε δικαιωμα να μαι και ειμαι ψωναρα Αντε γεια.

ΣΕ ΛΥΠΑΜΑΙ...................

κοριτσάκι μου πολύ χαίρομαι που τσιτώνεις ετσι...

θα τα βρούμε που θα πάει... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ΠΑΝΤΩΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ..ΦΕΡΝΕΙΣ ΒΟΛΤΑ ΑΠ Ο,ΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ....:P

ΧΜ..ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.......ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.............

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ: ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΠΡΟΣΒΟΛΗ ΤΥΠΟΥ "ΨΩΝΑΡΑ" ΚΑΙ "ΑΣΧΗΜΗ" ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ PM ΠΛΕΟΝ.ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά πάλι τρώγεστε? Ήρεμα...πλάκα κάνουμε...

ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΨΗΦΙΣΕΤΕ ΟΜΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!! emcensored:splats:

Sov σε προσλαμβάνω manager μου...κάνε οτι χρειάζεται για να με διαφημίσεις plz!!!

Θα φάτε τη σκόνη μου ρε!!!!! :anavwfwties::bloodomen:

Roadrunner μουυυυυυυυυυυ....thanks πολύ!!! Χαλάλι το μήνυμα!!!! :P :P :P:splats:

Mόλις είδα οτι έχω 7

YES!!!!

Θα σας φάω στη στροφή!!!! :P:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα είμαι ανελέητος , όπως είπε και η θεογκόμενα μαφία , το όσκαρ πάει με διαφορά στο άτομο που έχει πει πολύ πρόσφατα

^Τωρα , οσον αφορα εσενα καλη μου ......κανενας αντρας εδω μεσα δε θα αναρωτηθει ΠΟΤΕ γιατι αραγε (????) δεν την ειπες σε αλλο ατομο το οποιο επισης ειχε την ιδια θεση , αλλα επελεξες εμενα μονο , οπως συνηθιζεις το τελευταιο τριμηνο.....

και ακουσε με προσεχτικα : ξερω οτι σε εχω κουρασει .Και δεν εισαι η μονη .Αλλα σκεψου καλη μου ....δε σου φταιω εγω που εισαι ασχημη .....και που ουτε και η πλαστικη τα λυνει ολα .....αλλο σε εχει κουρασει λοιπον ....

πολλα φιλια ^

είναι η ίδια που μας έχει ζαλίσει πολλές φορές για το ότι κάποιοι - πάντα οι άλλοι - κάνουν τους ανθρώπους να φαίνονται άσχημοι με την συμπεριφορά τους ...

και όλως περιέργως δεν έχει συμπεριληφθεί στην λίστα των επιλογών , μάλλον σε θέματα ομορφιάς , δεν καταλαβαίνει απο χιούμορ

ΥΓ: Εγώ που έχω Profile Views: 4,179 νιώθω τουλάχιστον Άδωνις πάντως.

σίγουρα , και μιας και έβαλες το χεράκι σου σε αυτό , πρέπει να το είχες και ανάγκη να νιώσεις έτσι , αφόυ μέχρι πριν από ένα μήνα είχες περίπου 1100 μόνο , και ξαφνικά , σε ένα πρωί πήρες 1800 , και έκτοτε αρκετά κάθε μέρα ... όπως και άλλοι ως τότε ανυπόληπτοι μοντ , που τώρα πρωτεύουν σε επισκεψιμότητα ...

ωραίο τόπικ , συντηρεί τα πάθη -και τα λάθη ...

το ρεζουμέ ... μαρία , σάντυ είστε θεογκόμενες

- αυτά για να σκάσουν οι τζούλιες αλεξανδράτου του φόρουμ !!! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup αυτό θα του το πεις και στη φορουμοσυνάντηση που θες να γίνει;

Άλλο ένα μέλος μπαίνει δυναμικά. 6 posts, τα 4 φορουμοσυνάντηση, τα 2 κακίες :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάτι έχει εκεί στην Σουηδία και δεν την παλεύει κανείς στο τέλος.

Πολύ πρόσφατα 2 φιλαράκια, έστω και από το τηλέφωνο, δείχνουν μεταλλαγμένοι.

Ρε kupepe, κου-πε-πε, κου-πε-πε... βάμε εσύ είσαι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω οντως θα ειμαι ανελεητη ομως :

ελπιζω εκει βορεια που εισαι ( ξερεις εσυ......) να μην σε φαει το αγιαζι ....

μην ανησυχεις .Ενα αγαπημενο μου προσωπο , θα γινει πλαστικος.Τι στα διαλα ...θα του ζητησω χαρη να σου την κανει την πλαστικουλα ....ή μηπως να του το ζητησεις ο ιδιος ? ???( μαλλον να του το ζητησεις εσυ καλυτερα ....)

ακου και το αλλο : οι φορουμσυναντησεις , ειναι για αυτους που τις σηκωνουν .Φαντασου να εμφανιζομουνα κι εγω τι θα παθαινες.....δε θα ησουν πια ο πιο ωραιος :splats: ( επρεπε οντως να ειχα ερθει να σε φτιαξω μια και καλη )

μπορει να εφυγες πολυ μακρια , αλλα οπως εχει πει ενας συναδελφος εδω , το χαρακτηρα του ο καθενας , τον κουβαλει μαζι του ....οπου κι αν παει , ο κωλοχαρακτηρας , ιδιος θα μεινει....( και στη Σουηδια )

αφου αφυγες για Σ ....με την ...ευτυχια ( ξερεις εσυ ) , ελπιζω να σταματησεις να ρωτας για αλλα προσωπα με επιμονη που δειχνει ΕΜΜΟΝΗ.

και αν δε θες να εχω πολλα views , σταματα γλυκε μου να κοιτας συνεχεια το προφιλ μου .....

περαστικα σου ....( ελπιζω να μεινεις για παντα σε αυτη την καταθλιπτικη χωρα ωστε να γλυτωσουμε απο τηναρρωστια σου )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Σαράντο μάθανε ότι θα γίνεις πλαστικός και προτείνουνε ο ένας στον άλλονα πλαστικές ούλη την ώρα!

lilpapaki, τόσα referrals για πλαστική, ούτε δερματολόγα να ήσουνα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

O κούπας μετά τους πυροβολισμούς ζει;

Koύπα ζεις;

Κου-πε-πε, Κου-πε-πε, Κου-πε-πε, βάμε εσύ είσαι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sorry,αλλά εφ'όσον έχετε αυτήν την άποψη,και ρωτάτε,γιατί προτρέχετε και κατηγορείτε ένα άτομο;;

Θυμίζω:Scripta Manent και κάνουν παρέα στις ενδόμυχες παρορμήσεις που κάνουν την εμφάνισή τους στην ''επιφάνεια''._

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δύσκολα τα πράγματα πάντως.. Πολλά ζόρια μαζεμένα γενικώς..

Χρειάζεστε επειγόντως διακοπές! (κι εγώ τις χρειάζομαι δηλαδή, αλλά διακοπές... του χρόνου πάλι)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν δεν ηρεμήσουν οι κοπέλες δεν γίνεται δουλειά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά μόνο εννιά άτομα έχω δυσαρεστήσει εγώ εδώ μέσα???

κάτι κάνω λάθος ...

θα επανέλθω ... όσο με κρατάτε πρώτη κάτι λέει το πολλ ... από την άλλη με δεσμεύει και δε μπορώ να πω εδώ και τώρα αυτά που θα ήθελα για να μην κατηγορηθώ ότι το κάνω να τη πρωτιά.

τσιγκλίστε με όμως (έστω και ένας) και θα δείτε τί έχει να γίνει emband

καλή σας μέρα αγγελούδια μου embomb

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τωρα ας διαψευσει, εστω και ενας, (δεν απευθυνομαι στις γυναικες) οτι αυτο το poll+topic δημιουργηθηκε μονο και μονο για να βγουν τρελλες κατινιες στα φορα...Μη μου πειτε οτι περιμενατε να ακολουθησει ωριμο και φλεγματικο χιουμορ... emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν ξερω τι εχει προηγηθει στο φορουμ τελευταια γιατι η επαφη μου με αυτο ηταν να στελνω μερικα πμ , ξερω οτι σημερα το πρωι γελασα . :P πολυ καλο ,αν και δε ξερω αν το αντεχουμε . :P

παιδια ψηφιστε και μενα ανελεητα , απο αποψη εμφανισης το ιπποποταμακι μου τα λεει ολα , απο αποψη χαρακτηρα κατι καλο μπορει να μαθουμε για τα στραβα μας μεσω των αλλων. :)

καλημερα!!

υγ-το σκεφτομαι εδω και καιρο ,ρε παιδια αν δεν υπαρχουν οντως αποδειξεις να μην λεμε πραγματα , αναφερομαι στον vamos ,τον ξερω οσο τον εμαθα σε μια φορουμσυναντηση , δηλαδη ελαχιστα , δεν εχω μιλησει ποτε μαζι του ουτε με πμ , ουτε με msn , δεν τον ερωτευθηκα για να πειτε οτι επαθα παραληρημα ,τα ιδια ισχυουν και για την lilpapaki , δεν τη εχω δει ποτε ,δεν εχουμε μιλησει ποτε ,δεν εχω προσωπικη αποψη ,απο την αλλη τον trivial τον νιωθω φιλο μου , οχι με την εννοια της συχνης επικοινωνιας , πολλες φορες εχω πει οτι ειναι ο θηλυκος Ηρος , νιωθω οτι καταλαβαινω πως σκεφτεται , πως τσαντιζεται ,πως ειναι πολυ ευαισθητο παιδι με δικο του τροπο, ε δεν ξερω πως γινεται , τον συμπαθω και του εχω αδυναμια και δεν ειμαι αμεροληπτη , δεν το κρυβω , οταν κατι αφορα αυτον, οχι γιατι ειναι φιλος με φιλος μου , γιατι διακρινω σε αυτον κατι ιδιαιτερο ,μπορει να αγαπω τελειως εγωιστικα και τον καθρεπτη του εαυτου μου που βλεπω σε αυτον σε καποια θεματα .δε με νοιαζει να το αναλυσω παραπανω ,πρωτη φορα το ακουει και ο ιδιος , προσωπικα αδιαφορω πλεον αν σχολιαστει και αυτο απο μερικους περιεργα , φτανει να ξερουμε εμεις τι θελουμε και φτανει να το καταλαβει αυτος για τον οποιο το γραφουμε. με αφορμη τα παραπανω , μου φαινεται αδικο να φωτογραφιζουμε η και να λεμε α ο ταδε ειναι αυτος διπλοεγγραφη , εκτος αν εχουμε στοιχεια , οποτε το βουλωνω .αν δεν ειμαστε ομως σιγουροι , θα μας αρεσε να μας το εκαναν? (παρενθεση , ουτε ξερω τι εχει γινει αναμεσα τους στα τρια ατομα , κι ουτε με αφορα ,και να τα μαθαινα το πιο πιθανον ειναι να ελεγα σιγουρα ο trivial κατι θα ξερει παραπανω).δε μπορω να μην γραψω ομως οτι εμενα δε θα μ αρεσε καποιος που δε με παει και δεν τον παω για υπαρκτους λογους να πει οτι η εγγραφη κατσικα ειναι η Ηρα με αλλο nick εκτος αν μπορουσε να το αποδειξει.δε τα στελνω αυτα με πμ γιατι δημοσια γραφτηκε οτι καποιος kupepe ειναι ο vamos , μπορει και να ναι , αλλα μεχρι να ειμαστε σιγουροι και καθετοι , μην γραφουμε την υποψια μας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδια.....ένα τόπικ με προοπτικές για καλή πλακα και για αποφόρτιση μεσω χιούμορ

καταντησε πάλι πεδίο εκνευρισμού και ανταλλαγής μπηχτών....

προσωπικά , ψάχνω να βρω την καλοπροαίρετη διάθεση και την ομορφιά εν μέσω

μπηχτών και κακιασμενων ποστ....

Μόνο και μόνο για το οτι η Κλεμ ,η Ηρα , η Βασιλική ,η Μαρίζα (για τους άλλους δεν έχω ακόμη το θάρρος να φορουμιλώ ) έχουν πάρει αρκετες ψήφους και απαντουν με τον τρόπο που απαντουν , θα πρεπε να ειχε γίνει πασιφανής ο...ρυθμός που θα πρεπε να κυριαρχει εδωμεσα....

σαν να αποσυντονιστήκαμε λιγάκι και δεν παρουσιάζουμε πια...όμορφο θέαμα ....χιχιχι.....

Προσδώσαμε στο θέμα του τοπικ άλλες διαστάσεις περα απο αυτην την απλή , για την οποία ξεκίνησε ...διατάσεις που εξόρμησαν από τις προσωπικές αντιπάθειες ,την αγωγή και τη διάθεση να την «φορουμοπούμε» πίσω από τις διαδικτυακές μας μάσκες ή ως καθρέφτης του αρνητικού αντικτυπου που εχει η φορουμοσυμμετοχή μας ...

Αν θέλετε να πούμε σύκα -σύκα και τη σκάφη - σκάφη, όσο αυτό επιτρέπεται σαν μελη ιστοσελίδας , πίσω απο τις οθόνες του υπολογιστη ,ας φτιάξουμε άλλες δημοσκοπήσεις με τα μέλη που συμπαθούμε και αυτά που δεν συμπαθουμε....

προσεχώς νεα φορουμογκάλοπ!!!

λαε του φορουμ η συμμετοχή σου ειναι απαραίτητη!!!

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον,λοιπον.....

Γιατι εβαλα αυτα τα ονοματα;Γιατι με αυτες τις κοπελες εχω περισσοτερο θαρρος ....αλλες τις ξερω προσωπικα,αλλες εχω ανταλλαξει μερικα πμ και με αλλες απλα ποστ χωρις να ξεκατινιαστουμε.Άλλες γνωριζω τα ονοματα τους,άλλες απλα το νικ τους,άλλες τη φατσα και άλλες μονο το αβαταρ.

Ολες ομως τις ενημερωσα με πμ....το ιδιο πμ κυριες μου εστειλα σε ολες :P

Ειπα οτι υπαρχουν αλλες 5 κενες θεσεις (το πολλ εχει 20 επιλογες).Οποια γουσταρει λιγο χαβαλε απλα μου στελνει πμ....

Εχω ηδη πει απο το 6ο ποστ.

Οποιος θελει να μαμησει το τοπικ.....παρακαλω περαστε....σε ολα τα καλλιστεια υπαρχουν οι διαφωνιες,κραξιματα,κλαματα μπλα μπλα

Μα η Πυθια ειμαι τελικα ρεεεεεεεεεε!

Χιουμορ περιμενα από τα προσωπα που φανταζομουνα και δεν με απογοητευσαν.

Χοντρες,αγαμητες,κοντες=ασχημες

Επαθλο μου ζητησατε....σας εβαλα

Πολλ με πολλαπλες απαντησεις σας εβαλα (να μην αδικηθει καμια)

Σοβ για Ερμηδες και Σεληνες στη Νοτβαδ….εκεινη χαμπαριαζει από ζωδια.

Ποιος ειναι κουπεπε...δε με πολυνοιαζει....αν θελει να γραψει με το νικ που ειναι γνωστος εχεις καλως...αν θελει να κρυβεται πισω απο ενα αλλο... no problem.Ο καθενας κανει τις επιλογες του…..

Βρε Ηρα μου…..ο Τριβιαλ θηλυκος Ηρος….δλδ εχουμε 2 ιπποποταμακια στο φορουμ;;;Εχουμε κ το βατραχο (κουαξ κουαξ….διπλο ποστ :P )

Aααα να ακολουθησω το πχ της Τικ-τακ μπας κ παρω κανα ψηφο

Γεια σας.

Με λενε Γουιν ειμαι 52 κιλα και 67 κιλα.

Μιλαω 5 γλωσσες +κοτιστικα.

Τα χομπυ μου είναι μαγειρεματα ολων των ειδων,φορουμσυναντησεις με τη Μαριζα και κηπουρικη γιατι μου αρεσουν πολύ τα χορτα

Ο ειδανικος αντρας για’μενα είναι 1,87 και 85 κιλα.Με μπολικα μαλλια και πρασινα ματια…και φυσικα να με σεβεται.

Ζητω τα κοτετσια!!!!

Καλε ΨΗΦΙΣΤΕ ΜΕ!!!!!

Θεεεεεεεεελω σκανδαλα στα καλλιστεια μου!!!!

Κλεψτε το κραγιον της διπλανης σας…..αντι για τη λακ δωστε το εντομοκτονο…..ξηλωστε το ολοσωμο της μπροστινη σας,κοψτε την τακουναρα της αλλης……θελει ιδρωτα η πρωτια λεμε!!!!!

Δεσποινιδες μου πειτε μας 2 λογια ….πως θα σας ψηφισουν οι κυριοι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον,λοιπον.....

Μα η Πυθια ειμαι τελικα ρεεεεεεεεεε!

Ποιος ειναι κουπεπε...δε με πολυνοιαζει....αν θελει να γραψει με το νικ που ειναι γνωστος εχεις καλως...αν θελει να κρυβεται πισω απο ενα αλλο... no problem.Ο καθενας κανει τις επιλογες του…..

Λοιπόν,προτείνω να γίνει και διαγωνισμός της Πυθίας!!Μάλλον θα κερδίσει ο vamos!!Ήξερε από τις 26 Νοεμβρίου,ότι η εγγραφή του στις 24 Σεπτεμβρίου θα του επέβαλλε να αποχωρήσει κι από τότε προνόησε,ωσάν τα μυρμήγκια να μαζέψει αρκετούς λογαριασμούς για να περάσει το καλοκαίρι!!

Aααα να ακολουθησω το πχ της Τικ-τακ μπας κ παρω κανα ψηφο

Γεια σας.

Με λενε Γουιν ειμαι 52 κιλα και 67 κιλα.

Μιλαω 5 γλωσσες +κοτιστικα.

Τα χομπυ μου είναι μαγειρεματα ολων των ειδων,φορουμσυναντησεις με τη Μαριζα και κηπουρικη γιατι μου αρεσουν πολύ τα χορτα

Ο ειδανικος αντρας για’μενα είναι 1,87 και 85 κιλα.Με μπολικα μαλλια και πρασινα ματια…και φυσικα να με σεβεται.

Ζητω τα κοτετσια!!!!

Καλε ΨΗΦΙΣΤΕ ΜΕ!!!!!

Αν υπάρξει κι η δυνατότητα να στέλνουν sms μπορεί να αυξηθεί το ενδιαφέρον του topic!!Για σκεφτείτε το.....

Υ.Γ.:Πού είναι ο :anavwfwties: agomahodas :anavwfwties: να μας μιλήσει για τα πράσινα ανθρωπάκια emalienemanakatevomai που τον κυνηγούν?????????? :lol: Μπορεί να θέλουν να πάρουν κι αυτα μέρος στο διαγωνισμό!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υγ-το σκεφτομαι εδω και καιρο ,ρε παιδια αν δεν υπαρχουν οντως αποδειξεις να μην λεμε πραγματα , αναφερομαι στον vamos ,τον ξερω οσο τον εμαθα σε μια φορουμσυναντηση , δηλαδη ελαχιστα , δεν εχω μιλησει ποτε μαζι του ουτε με πμ , ουτε με msn , δεν τον ερωτευθηκα για να πειτε οτι επαθα παραληρημα ,τα ιδια ισχυουν και για την lilpapaki , δεν τη εχω δει ποτε ,δεν εχουμε μιλησει ποτε ,δεν εχω προσωπικη αποψη ,απο την αλλη τον trivial τον νιωθω φιλο μου , οχι με την εννοια της συχνης επικοινωνιας , πολλες φορες εχω πει οτι ειναι ο θηλυκος Ηρος , νιωθω οτι καταλαβαινω πως σκεφτεται , πως τσαντιζεται ,πως ειναι πολυ ευαισθητο παιδι με δικο του τροπο, ε δεν ξερω πως γινεται , τον συμπαθω και του εχω αδυναμια και δεν ειμαι αμεροληπτη , δεν το κρυβω , οταν κατι αφορα αυτον, οχι γιατι ειναι φιλος με φιλος μου , γιατι διακρινω σε αυτον κατι ιδιαιτερο ,μπορει να αγαπω τελειως εγωιστικα και τον καθρεπτη του εαυτου μου που βλεπω σε αυτον σε καποια θεματα .δε με νοιαζει να το αναλυσω παραπανω ,πρωτη φορα το ακουει και ο ιδιος , προσωπικα αδιαφορω πλεον αν σχολιαστει και αυτο απο μερικους περιεργα , φτανει να ξερουμε εμεις τι θελουμε και φτανει να το καταλαβει αυτος για τον οποιο το γραφουμε. με αφορμη τα παραπανω , μου φαινεται αδικο να φωτογραφιζουμε η και να λεμε α ο ταδε ειναι αυτος διπλοεγγραφη , εκτος αν εχουμε στοιχεια , οποτε το βουλωνω .αν δεν ειμαστε ομως σιγουροι , θα μας αρεσε να μας το εκαναν? (παρενθεση , ουτε ξερω τι εχει γινει αναμεσα τους στα τρια ατομα , κι ουτε με αφορα ,και να τα μαθαινα το πιο πιθανον ειναι να ελεγα σιγουρα ο trivial κατι θα ξερει παραπανω).δε μπορω να μην γραψω ομως οτι εμενα δε θα μ αρεσε καποιος που δε με παει και δεν τον παω για υπαρκτους λογους να πει οτι η εγγραφη κατσικα ειναι η Ηρα με αλλο nick εκτος αν μπορουσε να το αποδειξει.δε τα στελνω αυτα με πμ γιατι δημοσια γραφτηκε οτι καποιος kupepe ειναι ο vamos , μπορει και να ναι , αλλα μεχρι να ειμαστε σιγουροι και καθετοι , μην γραφουμε την υποψια μας.

Όλα είναι αμοιβαία.

Για τα άλλα να μου έχεις εμπιστοσύνη.

Over and out!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάποια στιγμή πρέπει να γραφτεί αυτή η ιστορία του φόρουμ. Το τί επιτυχία θα έχει δεν λέγεται. Εγώ λοιπόν είμαι ΠΟΛΥ περίεργη :P. Vamos, lil και trivial τί έχει συμβεί μεταξύ σας; Γιατί φαγώνεστε;;; Περιμένω ανατριχιαστικές αποκαλύψεις!

Όσο για το τόπικ Φορέα σε ευχαριστώ θερμά για την εμπιστοσύνη σου :D όπως και όλοι όσοι με ψήφισαν και υπόσχομαι να γίνομαι όλο και πιο άσχημη :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε βρήκα κάποια άλλη φώτο που να περιγράφει τα κάλλη μου με καλύτερο τρόπο παρά αυτήν από τις περσινές μου διακοπές στη Μύκονο.(Σ'αυτό το σημείο έχω να δηλώσω πως οι παραλίες της Μυκόνου είναι άδειες και αυτές οι αηδίες που γράφονται για πολύ κόσμο,κλπ,είναι μάλλον τουριστικά τρικ).

Είμαι η ξερογκαγκανιασμένη τσαχπίνα αριστερά ;) Όποιος με vote μετά από κλήρωση θα κερδίσει αυτό το πανάκριβο super sexy,super xxxxxl μπικινάκι για αναμνηστικό.

fat_and_ugle.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΛΑΤΡΕΙΕΣ ΜΟΥ!!!!

ΠΟΥΛΑΚΙΑ!!!!

ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΘΕΕΣ!!!!

ΟΛΕΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ!!!!

Ο Ago έχει χώρο για όλες!!!!!!!!!!

χιλιάδες μικρά πράσινα γλοιώδη μπασμένα ανθρωπάκια ψάχνουν για νέα όμορφη πολλά υποσχόμενη ιατρό!!!!!

Δε βρήκα κάποια άλλη φώτο που να περιγράφει τα κάλλη μου με καλύτερο τρόπο παρά αυτήν από τις περσινές μου διακοπές στη Μύκονο.(Σ'αυτό το σημείο έχω να δηλώσω πως οι παραλίες της Μυκόνου είναι άδειες και αυτές οι αηδίες που γράφονται για πολύ κόσμο,κλπ,είναι μάλλον τουριστικά τρικ).

Είμαι η ξερογκαγκανιασμένη τσαχπίνα αριστερά ;) Όποιος με vote μετά από κλήρωση θα κερδίσει αυτό το πανάκριβο super sexy,super xxxxxl μπικινάκι για αναμνηστικό.

fat_and_ugle.jpg

...κωλόφαρδη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό το παραμύθι πολιτικέ της αρλούμπας.

Ο φίλος σου τα χώνει στον Σαράντο και εσύ τον γλύφεις να σου δώσει το ονοματάκι μου, κανονίζεις ραντεβού με τους αλήτες φίλους σου να με κοπανήσετε.

Είσαι καταπληκτικός ψεύτης θεατρίνε της δεκάρας. Γελοίο υποκείμενο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.