Jump to content

Καλλιστεια ασχημιας


Winmx

Ασχημες  

41 members have voted

  1. 1. Ποια ειναι η ασχημοτερη;

    • Winmx
      11
    • Notbad
      5
    • Ήρα
      3
    • Μαριζα
      9
    • Ιριδα
      3
    • γιατρίνα
      1
    • nerdanel
      1
    • a_panayiotou
      3
    • mafia
      4
    • Sofoula-Sofaki
      5
    • Clemence
      12
    • ania
      3
    • Basiliki
      9
    • Juliette
      5
    • tik-tak
      5
    • olizyz
      2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Last Reply

emarup

notbad, αν τραβάς κανά ζόρι με αυτά που γράφω απλά μην διαβάζεις τα ποστ που βρισκονται κατω απτο ονομα μου :cool11::cool11::cool11:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

!!! :P

Ρε μαρίζα ψήφισες; Δηλαδή η Μαρίζα είναι πιο άσχημη από εμένα; Εγώ είμαι και πιο άσχημη και πιο γριά από την Μαρίζα!!! Πουλημένα τα καλλιστεία!!!!!! Αίσχος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι αλλά η Μαρίζα έχει αυτό το κατιτίς το απωθητικό που την κάνει να ξεχωρίζει από τα άλλα άσχημα κορίτσια :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι αλλά η Μαρίζα έχει αυτό το κατιτίς το απωθητικό που την κάνει να ξεχωρίζει από τα άλλα άσχημα κορίτσια :D

To χω...το χω η άτιμη!!!! emsexwars

Nok thanks για την ψήφο...με σκλαβώνεις...

Άλλος για τη βάρκα μουυυυυυυ? :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

arrow%20left.gif

Άλλος για τη βάρκα μουυυυυυυ? :splats:

βάρκα;;;....χαχαχαχα!!

εχω κότερο....ποιοι είναι για μια βόλταααα;;;

φσσσσσσσσστ,μπόινγκ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αιτούμαι τη σύγκληση επείγουσας φορουμοσυνάντησης για να επιληφθεί του θέματος!

Αν και χωρίς δεδομένα, ψηφίζω notbad, για στήριξη στα παλαιότερα μέλη του φόρουμ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Καλέ μου φίλε, το παλιότερο μέλος από όλα αυτά είμαι εγώ! Επίσης μόλις τώρα είδα ότι υπάρχει αυτό το πράγμα και δεν πρόλαβα να κάνω καμπάνια (πρωτιά να'ναι κι ό,τι να'ναι...) Κι επίσης... ποιός με ψήφισε;;;;;;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

(πάντως πραγματικά θα θελα να ξερα με τι κριτήρια ψηφίζει ο λαός εδώ πέρα! χρειαζόμαστε λίγη παραπάνω πληροφόρηση girls! ακολουθήστε το παράδειγμα της tik-tak!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν εξηγείται διαφορετικά...

αυτή η clem πρέπει να έχει κρυφούς θαυμαστές...

ιριδα

γιατρίνα

παναγιώτου

mafia

ania

τόσο όμορφες είναι?

ούτε μία ψήφο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το Μαρίζακι σας βγάζει όλες εκτός συναγωνισμού emrockon

Και όπως καταλάβατε η ψήφος μου είναι πέρα για πέρα αμερόληπτη B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαι κατά της αρνητικής-αλλά και καλά θετικής ψήφου. Θα προτιμούσα ένα πιο καθαρό poll με το ακριβώς αντίθετο ερώτημα.

ΔΕΝ ΨΗΦΙΖΩ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μή μου το χαλάτε, ετοιμάζομαι ψυχικά για γιουροβίζιον μετά από τόση επιτυχία εδώ.

βασίζομαι σε σας και ξέρω ότι δε θα με απογοητεύσετε - δεν το έχετε κάνει ποτέ :P

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιάααα εμένα κανείς;;; Pleaaaase τόσα χρόνια άσχημη κι ανέραστη, να πάρω κι εγώ ένα βραβείο!

να σε ψηφίσω ...αλλά θα με ψηφίσεις κι εσύ...

ωχ είμαι emofftopic δεν ψηφίζουμε εμείς... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

(πάντως πραγματικά θα θελα να ξερα με τι κριτήρια ψηφίζει ο λαός εδώ πέρα! χρειαζόμαστε λίγη παραπάνω πληροφόρηση girls! ακολουθήστε το παράδειγμα της tik-tak!)

Άρα, το μεγάλο ποσοστό που συγκέντρωσε αυτή η επιλογή είναι χαρακτηριστική της αγανάκτησης προς τον συγκεκριμένο άνθρωπο.

Έτσι δεν είναι;

τί λες?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

KΑΛΑ, Ε, ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΠΙΚ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ!! WIN, ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!!

ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ, emcensored ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΨΗΦΟ!?!?!?!?? ΜΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ?!?!?! ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΕΔΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΓΑΙΝΩ!!!!!!!!!

ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΕΧΩ ΦΩΤΟ, (ΝΑΙ, ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ, ΜΗ ΜΕ ΞΑΝΑΠΡΗΞΕΤΕ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ 3 ΑΤΟΜΑ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΝ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ !!!).

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΑΝΕΛΕΗΤΟΙ!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά να σας πω την αλήθεια, δεν ανεβάζω φωτογραφία μου γιατί δεν υπάρχει λόγος ... είμαι σίγουρη ότι εκείνοι που με ψήφισαν έως τώρα είναι άτομα που με έχουν δει από κοντά :rolleyes:

πιστέψτε με, τόσος κόσμος δεν μπορεί να είδε λάθος :)

εμπιστευτείτε τους :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΕΧΩ ΦΩΤΟ

αυτό το κάνεις για να ανεβάσεις επισκεψιμότητα... εισαι και ΨΩΝΙΟ εκτος από άσχημη...

αχ εγώ φταίω που ψήφισα ήδη..θα σου έδειχνα :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α καλά, είναι δυνατόν να μή διαβάζετε τους κανόνες?

Μπορουν να ψηφισουν πανω απο μια υποψηφια

χιχιχι μα γιατί δε λένε για ποιαν ψήφισαν να τους ευχαριστήσουμε προσωπικά? :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΕΧΩ ΦΩΤΟ

αυτό το κάνεις για να ανεβάσεις επισκεψιμότητα... εισαι και ΨΩΝΙΟ εκτος από άσχημη...

αχ εγώ φταίω που ψήφισα ήδη..θα σου έδειχνα :bloodomen:

Αγοράκι μου, μεχρι ΧΘΕΣ το προφιλ μου είχε 1.178 ατομα επισκεψιμότητα!!! ΕΙΤΕ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ, ΕΙΤΕ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 10.000 ΑΤΟΜΑ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ!!!!!!!!!!! Εαν περιμένω να επιβεβαιωθω απο ενα σαιτ, τότε χαιρομαι που δεν μοιραζόμαστε το ίδιο κομπλεξ!! Πρεπει να έχεις πολλή χαμηλή αυτοεκτίμηση... ΗΜΑΡΤΟΝ δηλαδή...

Ακου τί σκέφτεται ο κοσμος .. Καποιος καποτε εδώ είχε πει ότι μερικοί ψάχνονται.για γκόμενες, για καυγά, για να βγαλουν τα κομπλεξ και τα απωθημένα τους... Τελικά επιβεβαιώθηκε.

Και ναι, γουσταρω τη φατσα μου!! Τυχαίνει να μαι κουκλα, αρα εχω καθε δικαιωμα να μαι και ειμαι ψωναρα Αντε γεια.

ΣΕ ΛΥΠΑΜΑΙ...................

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΕΧΩ ΦΩΤΟ

αυτό το κάνεις για να ανεβάσεις επισκεψιμότητα... εισαι και ΨΩΝΙΟ εκτος από άσχημη...

αχ εγώ φταίω που ψήφισα ήδη..θα σου έδειχνα :bloodomen:

Αγοράκι μου, μεχρι ΧΘΕΣ το προφιλ μου είχε 1.178 ατομα επισκεψιμότητα!!! ΕΙΤΕ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ, ΕΙΤΕ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 10.000 ΑΤΟΜΑ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ!!!!!!!!!!! Εαν περιμένω να επιβεβαιωθω απο ενα σαιτ, τότε χαιρομαι που δεν μοιραζόμαστε το ίδιο κομπλεξ!! Πρεπει να έχεις πολλή χαμηλή αυτοεκτίμηση... ΗΜΑΡΤΟΝ δηλαδή...

Ακου τί σκέφτεται ο κοσμος .. Καποιος καποτε εδώ είχε πει ότι μερικοί ψάχνονται.για γκόμενες, για καυγά, για να βγαλουν τα κομπλεξ και τα απωθημένα τους... Τελικά επιβεβαιώθηκε.

Και ναι, γουσταρω τη φατσα μου!! Τυχαίνει να μαι κουκλα, αρα εχω καθε δικαιωμα να μαι και ειμαι ψωναρα Αντε γεια.

ΣΕ ΛΥΠΑΜΑΙ...................

Πςςςς... Πες τους τα μελλοντική συνάδελφε!!! Η μάνα του Χωσέ δεν έκλαψε ποτέ!

ΥΓ: Εγώ που έχω Profile Views: 4,179 νιώθω τουλάχιστον Άδωνις πάντως. Ο Ροδόλφο Βαλεντίνο ωχριά (ιδίως όταν λείπουν οι γάτες και χορεύουν τα ποντίκια, ακούς συνAdmin Κώστα;;; )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.