Jump to content

Είναι δυνατή η ανάγνωση ΠΜ και η υποκλοπή pass?


lilpapaki

Recommended Posts

Δε θα πω πολλα λογια αυτη τη φορα ......

θα πω μονο κατι το οποιο θελω να το δει αυτος ή αυτη , που ολες αυτες τις μερες που ελειπα στο Λονδινο , βρηκε τον κωδικο μου , μπηκε στο λογαριασμο μου , ηταν 2 ωρες στο my controls, διαβαζε τα προσωπικα μου μηνυματα ....... ΚΑΙ αλλαξε τον κωδικο μου ......

ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΕΞΗΣ :

ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΘΛΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ......ΕΚΑΝΕΣ ΜΙΑ ΑΘΛΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ......ΟΣΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ , ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΜΑΙ , ΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ , ΤΙ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ , ΤΙ ΕΠΙΚΡΟΤΩ ΚΑΙ ΤΙ ΑΠΟΡΡΙΠΤΩ .ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΔΕΙΛΟΣ-Η , ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΟ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ .....

ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Last Reply

Να συμπληρωσω , καθως δεν ξερω σε ποιο βαθμο φτανει η ψυχοπαθεια αυτου του ατομου :

στην περιπτωση που καποιος ελαβε μηνυμα απο "μενα " αυτες τις μερες ....το οποιο μπορει να γραφει αηδιες , ψεματα , ή ο, τι μπορει να φανταστει κανεις , εχω να πω οτι φυσικα δεν ισχυει τιποτα και οτι δεν προερχεται απο μενα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω νομιζα οτι τα φορουμς σαν τα greekmeds ηταν σχετικα ασφαλη. Οπως και να εχει ομως δεν πρεπει να κρατα κανεις προσωπικα στοιχεια στο account του για καλο και για κακο.

Αλλα αυτο που συνεβη ειναι πιστευω πρωτοφανες για το greekmeds. Δεν μπορουν οι admin να βρουν ποιος το εκανε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε θα πω πολλα λογια αυτη τη φορα ......

θα πω μονο κατι το οποιο θελω να το δει αυτος ή αυτη , που ολες αυτες τις μερες που ελειπα στο Λονδινο , βρηκε τον κωδικο μου , μπηκε στο λογαριασμο μου , ηταν 2 ωρες στο my controls, διαβαζε τα προσωπικα μου μηνυματα ....... ΚΑΙ αλλαξε τον κωδικο μου ......

ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΕΞΗΣ :

ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΘΛΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ......ΕΚΑΝΕΣ ΜΙΑ ΑΘΛΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ......ΟΣΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ , ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΜΑΙ , ΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ , ΤΙ ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ , ΤΙ ΕΠΙΚΡΟΤΩ ΚΑΙ ΤΙ ΑΠΟΡΡΙΠΤΩ .ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΔΕΙΛΟΣ-Η , ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΟ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ .....

ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ

μα πως μπορει καποιος να βρηκε τον κωδικο?? :unsure: .....Τι γινεται ρε παιδια?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πες τα!!!!!

να πά να ....

κανά βλαμμένο που την είδε χακεράς θα είναι

...πάντως ψιλογουστάρω και λίγο

ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟ GREEKMEDS!!!!

πόοοορωση!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα πως μπορει καποιος να βρηκε τον κωδικο?? :unsure: .....Τι γινεται ρε παιδια?

Τα παρακάτω είναι απόλυτα τσεκαρισμένα και δεν επιδέχονται αμφισβήτησης ή διαφορετικής ανάγνωσης.

Έχω ήδη τρέξει πρόγραμμα χάκερ στο φόρουμ, για να βρει τα "αδύναμα'' σημεία του και μετά από scan διάρκειας 6 ωρών, έβγαλε μόνο 2 χαμηλού προφίλ ''αδύναμα'' σημεία, που κανένα από αυτά δεν μπορεί να σπάσει κωδικούς.

Για να σπάσουν οι κωδικοί θα πρέπει να ασχοληθεί πολύ σοβαρά κάποιος χαρισματικός χακεράς (σιγά μην ασχοληθεί με τέτοιου είδους μαλακίες), ή να είναι ένας από τους administrators του site, ή να έχει πρόσβαση κάποιος στο κομπιούτερ κάποιου administrator.

Άρα......

ΥΓ. Ξέρω ότι ακούγεται άσχημο για τους administrators, αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει άλλη λογική εξήγηση.

Είναι απίστευτα εξοργιστικό να συμβεί σε κάποιον αυτό και γιαυτό το λόγο άλλωστε έκανα και το scan του site. Κατά κάποιο τρόπο είναι ένα είδος βιασμού...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως μπαίνει από κοινόχρηστους υπολογιστές και δεν έκανες logout? Λογικό είναι να σου έκανε όλα αυτά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν μπαινω ποτε απο κοινοχρηστο υπολογιστη .μπαινω απο τον δικο μου , τον οποιο και ειχα μαζι μου στο Λονδινο ολες αυτες τις μερες !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χμμμμ

ξεκινάμε!!!

κίνητρο???

έγινε μόνο σε σένα??? γιατί να έχει κάποιος σκοπιμότητα να κοιτάξει τα πμ σου? ε??? μολόγααααα!!!!

ύποπτοι???

πρέπει να έχουν τα μέσα και την τεχνογνωσία...

3 οι αντμινιστράτορες και 1 ο veterinarian ( γιατί φαίνεται πως ξέρει "πολλά" )

το όπλο???

τινουνού το pc και το IP ενέχεται? υπάρχουν "αποτυπώματα" στο διαδίκτυο???

η νύχτα πέφτει, αλλά ο Κλουζώ πάντα καραδοκεί

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χμμμμ

ξεκινάμε!!!

κίνητρο???

έγινε μόνο σε σένα??? γιατί να έχει κάποιος σκοπιμότητα να κοιτάξει τα πμ σου? ε??? μολόγααααα!!!!

εγινε μονο σε μενα.....ναι.......

για σκεψου το γιατι ...εξυπνο παιδι εισαι ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Lilipaki, πώς βρήκε ο /η λεγάμενος το password σου? Μήπως ήταν γνωστός σου, και το βρήκε με κάποιον τρόπο πέραν του hacking?

Πιο συγκεκριμένα, κάποιο άτομο με πρόσβαση στον explorer σου. Και θα πρότεινα να απενεργοποιήσεις την επιλογή remember passwords...

Ως προς το να υποπτευόμαστε τους admins, είναι κατ' εμέ αφελέστατο.

Οπότε, όταν το μάθεις, πες το μας και μας πως διέρρευσε ο κωδικός σου, διότι είναι πολύ σημαντικό το θέμα για όλους μας (όπως λέει και ο τίτλος του τόπικ)!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχω στειλει πμ στους αντμ για να δουν τι μπορουν να κανουν .Μη βγαζουμε ιστοριες απο το μυαλο μας .

Αλλωστε , ο δικος μου στοχος ειναι ενας : το ατομο που το εκανε να δει οτι οκ, το ξερω , πηρα το μηνυμα του .....οκ, ειδε τα μηνυματα μου ....οκ ......ΔΕ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ...ΤΙΠΟΤΑ .....αλλλωστε με το να τα διαβασει , εκανα ενα ψυχικο και εβαλα λιγο ενδιαφερον στη μιζερη ζωη του ......και ελ΄πιζω να πηρε τις απαντησεις που εψαχνε ....αυτα ...αρκετα για σημερα ...αυριο παλι

ολο λεω να φυγω κι ολο εδω ειμαι ...τι ειναι παλι τουτο ? και τι σημαινει ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχω στειλει πμ στους αντμ για να δουν τι μπορουν να κανουν .Μη βγαζουμε ιστοριες απο το μυαλο μας .

Αλλωστε , ο δικος μου στοχος ειναι ενας : το ατομο που το εκανε να δει οτι οκ, το ξερω , πηρα το μηνυμα του .....οκ, ειδε τα μηνυματα μου ....οκ ......ΔΕ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ...ΤΙΠΟΤΑ .....αλλλωστε με το να τα διαβασει , εκανα ενα ψυχικο και εβαλα λιγο ενδιαφερον στη μιζερη ζωη του ......και ελ΄πιζω να πηρε τις απαντησεις που εψαχνε ....αυτα ...αρκετα για σημερα ...αυριο παλι

ολο λεω να φυγω κι ολο εδω ειμαι ...τι ειναι παλι τουτο ? και τι σημαινει ?

Σημαίνει ότι δεν σπάει το σύστημα, ας πούμε με συμβατικά μέσα. Δεν κατηγόρησα κανένα. Είπα μόνο πως έχουν τα πράγματα.

Και ναι Forea, είναι πολύ σημαντικό το θέμα και σαν τέτοιο το αντιμετωπίζω. Πίστεψε το, δεν είμαι αφελής..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελειώνει η 3η season Lost, η 6η του 24, η 1η του Heroes και έχει ήδη τελειώσει η 3η του Galactica....

Όμως τα μυστήρια παραμένουν ! :)

τo ΠΜ μου σύστημα είχε γεμίσει, οπότε προς το παρόν δεν έχω λάβει νέο ΠΜ. Έσβησα μερικά, ελπίζω να τα κρατάει και να τα στείλει λίγο αργότερα.

το site είναι εξαιρετικά ασφαλές και αρκετά δύσκολα ένας χακερ θα έσπαγε "από μέσα" τον κωδικό κάποιου. (αδύνατο δεν υπάρχει τίποτα και τέλεια ασφάλεια επίσης είναι ανύπαρκτη). Φυσικά με διάφορα προγράμματα που μπορεί κάποιος εύκολα να στείλει σε έναν σχετικά απροστάτευτο υπολογιστή μπορεί να υποκλέψει σχεδόν ό,τι θέλει χωρίς να έχει ιδιαίτερες γνώσεις πέρα από καλή χρήση του google.

Οι admins που είναι οι μοναδικοί με πρόσβαση στην sql database δεν μπορούμε (τουλάχιστον με κάποιον εύκολο τρόπο που να γνωρίζω) να δούμε το pass κάποιου. Βέβαια με πολύ εύκολο τρόπο μπορούμε να βάλουμε νέο στον λογαριασμό κάποιου (πράγμα το οποίο έχει αξιοποιηθεί στο παρελθόν μετά από αίτημα μελών που ξέχασαν τον κωδικό τους)

Επειδή έχω χάσει κάποια επεισόδια προφανώς, θα ήθελα με ΠΜ πάντα, να μου πείτε πώς έγινε αντιληπτή μια τέτοια "επίθεση" και πώς αφού αλλάχτηκε το pass σε κάτι νέο μπόρεσες να ξαναμπείς με τον λογαριασμό σου.

Επίσης το θέμα παρόλο σοβαρότατο είναι ολίγον τι άσχετο με το τοπικ και το μεταφέρω στο greekmeds.gr :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η εξήγηση είναι πολύ απλή. Κάποιος ξέρει τον password ή έγινε κάτι που εγώ δεν μπορώ να καταλάβω.

Όπως και να έχει, αν υπάρχει κάποιος πίσω από αυτό, είναι άθλιος - υποκείμενο - σκουπίδι - λεβιές - τσόκαρο - κουραμπιές κ.λ.π ...αλλά αυτός ΔΕΝ έχει σχέση με τους admins του greekmeds. Ντάξει;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ειναι η πρωτη φορα που συμβαινει κατι τετοιο.

Προσφατα μελος του φορουμ κατηγορησε ευθεως αλλο μελος πως υπεκλεψε το λογαριασμο του και εγραψε 2 ποστ αντι αυτου.Οι εξηγησεις δεν ηταν επαρκεις κατα τη γνωμη μου(μια απλη διαψευση,τουλαχιστο στα πλαισια του δημοσιου διαλογου,δεν ξερω τι εγινε κατ'ιδιαν) και το θεμα ξεχαστηκε.

Η σχετικη συζητηση: εδω και μερικα ποστ πιο πριν στο επιμαχο τοπικ.

Ας ελπισουμε το κακο να μην τριτωσει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

από τη μια είναι εξοργιστικό

κι απ'την άλλη φοβερά μίζερο

θέλω να πιστεύω πως σε αυτό το φόρουμ η πλειονότητα

των μελών είναι φυσιολογικοί άνθρωποι χωρίς εμμονές

με πιάνει απελπισία και μόνο που σκέφτομαι τα πιθανά σενάρια

για αυτό που περιγράφει ο Αρειανάρας

μεγάλη απογοήτευση

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

από τη μια είναι εξοργιστικό

κι απ'την άλλη φοβερά μίζερο

θέλω να πιστεύω πως σε αυτό το φόρουμ η πλειονότητα

των μελών είναι φυσιολογικοί άνθρωποι χωρίς εμμονές

με πιάνει απελπισία και μόνο που σκέφτομαι τα πιθανά σενάρια

για αυτό που περιγράφει ο Αρειανάρας

μεγάλη απογοήτευση

Τώρα εδώ είναι που δεν καταλαβαίνω, από μικροί έχουμε μάθει όλοι ότι όλα (μα όλα) τα γράμματα μπορούν να παραπέσουν, όλα τα τηλεφωνήματα να έχουν ... κοινό. Εδώ στο διαδίκτυο είναι που είχαμε τη σιγουριά ότι δε μπορεί να γίνει η στραβή και μας έπιασε η μαύρη απελπισία?

Επίσης κάτι είχα διαβάσει πρόσφατα, να δεις που ... α ναι, αυτό:

'' Γιατί θα πρέπει να έχετε γνώση πως τα prive μηνύματα σε μία βάση δεδομένων ορισμένες φορές δεν είναι και τόσο prive. Για να μην χάνουν οι άλλοι την εκτίμησή τους προς εσάς.''

Οπότε, και επειδή είναι όντως κάτι σαν βιασμός το να μαθαίνεις ότι κάποιος μπήκε στον λογαριασμό σου, ας φροντίζουμε να μην έχουμε τπτ το πολύ προσωπικό αποθηκευμένο σε μια κοινή βάση δεδομένων.

Η απορία μου εμένα είναι άλλη, πώς είναι γνωστό ότι έμεινε 2 ώρες στο τάδε σημείο κάποιος την τάδε μέρα και ώρα, αλλά δεν είναι το ίδιο εύκολο να φανεί ποιος ήταν?

Επίσης πώς ξέρεις ότι έγινε μόνο σε σένα? Εννοείς μόνο τη συγκεκριμένη μέρα και ώρα ή γενικά?

Και μια ερώτηση προς τον vet: μπορείς να μου εξηγήσεις τί είναι τα 2 attachments στο θέμα που βρισκόμαστε και γιατί δεν ανοίγουν?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια ερώτηση κυρίως για το admin team που θέλω καιρό να κάνω:

Μπορεί ένας administrator να μπει στο inbox μου να δει ποιοι μου στέλνουν πμ και να τα διαβάσει;

ΝΑΙ Η ΟΥ;.

Προσέξτε δε λέω ότι το κάνει, ΡΩΤΑΩ ΜΟΝΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ.

PS: Αν διαβάζει και ο χακεράς, τον πληροφορώ ότι σε ένα από τα 6 email accounts μου βρίσκεται η επίσημη απάντηση της invision. Τον παρακαλώ αν μου χακέψει τα email να μη μου το σβήσει :)

ΥΓ: Τελικά πολύς κόσμος μπαίνει για να βρει γκόμενα στο ιντερνετ (άσχετο). Τα σημάδια των καιρών...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε lilpapaki, εμένα αυτό με το ότι άλλαξε τον κωδικό σου με μπερδεύει λίγο, όπως λέει και ο Κώστας.

Δηλαδή από όλα όσα είπες, κυρίως αυτό με έχει παραξενέψει. Πώς άλλαξε τον κωδικό σου και παρόλα αυτά μπήκες πάλι;

Μάλλον σε γνωστούς σου πρέπει να ψάξεις για τον ένοχο. Πρόκειται μάλλον για έγκλημα πάθους :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πραγματικα χαλι , αν οντως εγινε κατι τετοιο.ειμαι ασχετη απο υπολογιστες και μου φαινονται εξωπραγματικα ολα αυτα , οπως μου ειχε φανει εξωπραγματικο οταν μου ειχαν πει οτι υπαρχει δυνατοτητα με ενα προγραμμα να ανοιξει ο υπολογιστης απο απομακρυσμενο υπολογιστη και να σου παρουν αρχεια, αρκει να ειναι στην πριζα.δηλαδη ολα αυτα ειναι παρα παρα πολυ αρρωστα.παντως στα αυτια μου , που δεν ειναι και απο τα αυτια που ασχολουνται πολυ με τα του φορουμ σε επιπεδο ''κοινωνικης κριτικης'' ,εχουν φτασει και αλλη φορα παραπονα για διαβασμενα πμ .ακριβως σαν ασχετη απο τετοια ,δεν ξερω πως θα μπορεσε να γινει αυτο , ο μοναδικος λογος που γραφω εδω ειναι για να δωσω ''μια καλη μαρτυρια'' και για τους τρεις admin ,οχι φυσικα γιατι την εχουν αναγκη , απλα εγω το θεωρω υποχρεωση μου καθως τους γνωριζω προσωπικα και τους εκτιμω ,και εκτος του οτι νομιζω οτι δεν εχουν χρονο ουτε να κοιταξουν τον εαυτο τους στον καθρεπτη ,σαν ατομα δε μπορω να διανοηθω οτι θα εκαναν κατι τετοιο.

υγ-και οσο σκεφτομαι τα πμ μου σοκαρομαι.αλλα απο την αλλη ειμαι και τοξοτακι , οποτε ολα δικαιολογουνται απο την ελευθερη σκεψη μου. :P

υγ2-αν ποσταρει και για μενα ο χακερας-παρακαλω πολυ να μην ξεχασει να κανει τα γραμματακια χρωματιστα .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οκ......Ας τα πουμε αναλυτικα λοιπον .....Ειναι Τριτη βραδυ προς Τεταρτη, 00.00 ωρα Ελλαδας .....ειμαι εξω στο Λονδινο και μου ερχεται μηνυμα στο κινητο που λεει περιπου αυτα " καλα , εισαι λονδινο και αντι να εισαι εξω , εισαι παλι στο gm ?" ...μαθαινω απο το συγκεκριμενο ατομο και το βεβαιωνω απο ακομα 2 που ηταν μεσα εκεινη την ωρα και επικοινωνησα μαζι τους , οτι εγω ημουνα κανα 2ωρο στο κεντρο μηνυματων .....Αυτο ηταν ο στοχος .....

....ερχομαι χθες το βραδυ Αθηνα , μπαινω ...που να μπω ? εχει αλλαξει και το password ο τυπος.....παθαινω ενα σοκ .....μετα απο καποια προσπαθεια κανω password recovery ( ή κατι τετοιο ) - βασικα μου εδωσε password το συστημα και μπαινω τελικα στο λογαριασμο μου ....δεν ειναι περιεργο αυτο ...απλα εγραψα το μειλ μου και μου ηρθε νεος κωδικος απο το συστημα ....εχω βαλει αλλο password τωρα ...αλλα δεν ξερω αν εχει σημασια πια ....θελω να πω , αυτος που το εκανε μπορουσε να μπει invisible , να διαβαει τα μυνηματα μου, να βγει , να μην το μαθω ποτε .....

Ομως οχι , ηθελε να ξερω οτι τα εχει διαβασει ...γι αυτο και αλλαξε και το password ..να ερθω και ναν μην μπορω να μπω ......

anyway ....τωρα πια αυτο που ηταν να κανει το εκανε , οποτε .....ελπιζω να το χαρηκε ιδιαιτερως ...να ενημερωσω οποιονδηποτε αλλο επιδοξο , οτι οσα μηνυματα πια μου ερχονται θα σβηνονται αμεσως μολις τα διαβασω ......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν κατέθετες στην αστυνομία, η επόμενη ερώτηση του αξιωματικού υπηρεσίας θα ήταν "και γιατί να θέλει να διαβάσει κάποιος τα μηνύματά σας, κυρία Λιλπαπάκη;"

Επιμένω, από δικό σου άτομο φαίνεται να έγινε. Κάποιος που με βάση τα όσα ξέρει για σένα "μάντεψε" το password. Οπότε σκέψου ποιος θα μπορούσε να κάνει κάτι τέτοιο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

 η επόμενη ερώτηση του αξιωματικού υπηρεσίας θα ήταν "και γιατί να θέλει να διαβάσει κάποιος τα μηνύματά σας, κυρία Λιλπαπάκη;"

o αξιωματικός θα ρωτούσε ή η...Τατιάνα;;...χιχι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.