Jump to content

Ποια λεξη ή φραση σας εκφραζει αυτη τη στιγμη?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Θελω διακοπές. Τώρα. Οι αναμονές δεν εχουν κανενα ζήτημα, ζώ στην καταπληκτικότερη χώρα του κόσμου, ισως τελικά να έπρεπε να είχα πάει παιδαγωγικό και να διαβάζω το μάθημα κουκλοθέατρο για να πάρω το πτυχίο και με πτυχιακή "Πώς περνάνε 40'λεπτά στην τάξη".

Δεν θέλω να ακούω για cbc, δεν θέλω να μαθαίνω καινούργια πράγματα και προπάντων δεν θέλω να σκέφτομαι. Καθόλου.

Καλό καλοκαίρι και καλή υπομονή. (οσα έγραψα σε λίγα λεπτά θα τα πάρω πίσω οπότε ευχηθείτε καλά μπάνια)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Υπάρχεις άραγε...? Κι αν ναι, γιατί δεν σε βλέπω...? Κι αν δε μπορώ εγώ να σε δω, γιατί δεν σε ακούω...? Γιατί δεν σε νιώθω...?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Όταν όλα περνούν και χάνονται, εγώ τα παρακολουθώ και μαζεύω αναμνήσεις... Δεν θα σε ξεπεράσω... Κανείς δεν θα πάρει τη θέση σου στη ζωή μου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δεν σε γέλασε.

Έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,

ήδη θα το κατάλαβες η Ιθάκες τι σημαίνουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Μου είπαν πως αν δε μπορώ να αποφύγω ένα βιασμό, να κάτσω και να τον απολαύσω... Εγώ πάλι, λέω να πάει να γ@μηθεί και ο βιαστής και η απόλαυση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Grrrrrrr... Αφού ψάχνω τόση ώρα... Γιατί δεν βρίσκω αυτό που θέλω...? Γιατί εμφανίζονται μπροστά μου όλα τα άκυρα??? :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλέ μου άνθρωπε, μπορείς να καταλάβεις ότι καίγομαι...? Περιμένω μια ρημάδα απάντηση από χθες... Γιατί δε μου τη δίνεις...? embomb

(και όχι, δεν απευθύνομαι σε γκόμενο...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλέ μου άνθρωπε, μπορείς να καταλάβεις ότι καίγομαι...? Περιμένω μια ρημάδα απάντηση από χθες... Γιατί δε μου τη δίνεις...? embomb

(και όχι, δεν απευθύνομαι σε γκόμενο...)

Σε νιώθω απόλυτα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Incandescent...

My favorite word.Consider putting it on my gravestone :bloodomen:

A word that conveys passion, heat, intensity,spirit.

An adjective that transcends good and bad...I've been incandescent with pride, I've been incandescent with anger.

Now, I'm incandescent with shame and regret.

For having humiliated you, just coz I could.

And yet you took it with a smile, and hold me no grudge, which humbles me even more.

This is for you my friend emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.