Jump to content

Ποια λεξη ή φραση σας εκφραζει αυτη τη στιγμη?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Created
  • Last Reply

Πόσες φορές πια πρέπει να πω τα ίδια πράγματα για να γίνω κατανοητή??? emconfused Μήπως τελικά μιλάω κινέζικα? Τι στην ευχή? Όλοι στην καρακοσμάρα τους ζούνε...? Άκου να δεις, φίλε μου...! Έξυπνος κόσμος σου λέει μετά... Κι αυτό πάλι πού το πας...? Ξεκαθαρίζεις τη θέση σου και βρίσκεις και το μπελά σου μετά... Είμαι αχάριστη λέει... Ναι! Επειδή δεν κάνω αυτό που θέλουν οι άλλοι...! Εμένα με ρώτησε κανείς τι θέλω??? emconfused Σας ενόχλησα μωρέ??? Εσείς γιατί με ενοχλείτε???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σιγά σιγά πεθαίνουμε/στα ίδια πάντα μένουμε/ μα μια ζωή καλύτερη αξίζω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάνει πολύ κρύο απόψε... Μπρρρρρρ! :)

Αυτό λέω κι εγώ..έχει παλιόκαιρο..κι όμως...εγώ έχω καεί!!! (εντελώς όμως...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κρίμα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν αφηναμε τη φυσικη επιλογη να κανει τη δουλεια της πολλοι απο μας δε θα υπηρχαμε τωρα...και ετσι δε θα υπηρχε και καταθλιψη.οσοι θα καταφερναν να ζησουν θα ηταν χαρουμενοι και ευτυχισμενοι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν αφηναμε τη φυσικη επιλογη να κανει τη δουλεια της πολλοι απο μας δε θα υπηρχαμε τωρα...και ετσι δε θα υπηρχε και καταθλιψη.οσοι θα καταφερναν να ζησουν θα ηταν χαρουμενοι και ευτυχισμενοι.

μεγαλυτερη παπαρα δεν εχω ακουσει στη ζωη μου!

σαμαρειτακι για κουνα κεφαλακι

ή η αναμονη βαραει κατακουτελα! η σου λειπουν basic επεισοδια

αν ειν το 2ο,ευχομαι να αναπληρωσεις συντομα,οσο επωδυνο κι αν ισως αποδειχθει.(ναι,γινεται και πιο επωδυνο.πολυ πιο πολυ.)

οσο πιο πληρης η εικονα,τοσο αυξανονται οι πιθανοτητες για καλυτερη διαχειριση.κι οσο πιο συντομα πιο πληρης η εικονα,τοσο μεγαλυτερης διαρκειας η απολαυση:)(ναι,εχει κι απ αυτη πολλη-πολλη.πολλη.)

κατα τ αλλα ξες net♥

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι λε ρε αυτα που λεω ειναι μεγαλες σοφιες και να τα ακους γιατι εισαι μικροτερη νταξ?????¨))))))))δε βαραει καθολου η αναμονη γιατι δουλεια βρηκακαι οχι δε γινεται πιο πολυ επωδυνο αποκλειεται εχω ηδη φτασει στον πατο αυτης της αγριας κατηφορας νταξ??????αντε κοιτα να διαβαζεις να τελειωνεις¨))))))))καλα κουραγια..¨*

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.