Jump to content

Ποια λεξη ή φραση σας εκφραζει αυτη τη στιγμη?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Created
  • Last Reply

συνεπαρμενη απο τα Κιτρινα Ποδηλατα! απιστευτη ενεργεια !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παπαιωαννου Δημητρης- εθνικο κεφαλαιο.-

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!! :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - VGW H ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - MH VGW?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup δε θελω να ξερω πού :P

επιχειλιος... :P τα πάνω φυσικά...

Τι γαιδούρι που είσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ ήμουν διατεθειμένη να οδηγήσω 10 ώρες μέσα σε 20 ώρες για να βρεθώ κοντά σου!!!!!!!!! Να φτάσω το βράδυ και να φύγω πάλι την άλλη μέρα το πρωί... για να περάσουμε λίγες ώρες μαζί!!!! και εσύ το μόνο που είχες να πεις ήταν "Σάββατο βράδυ στις 10 δεν είναι Σάββατο αλλά Κυριακή!!!" emranting emranting emranting

Δε θέλω να σου μιλαω, δε θελω να σε βλεπω, δε θέλω να σε σκεφτομαι... είμαι λυπημένη. emsadangel emsadangel emsadangelemranting emranting emrantingemcrybaby emcrybaby emcrybaby

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κοκκινουλα μου γιατρεμενη , μελλουσα καθαροπλυμενη , ετοιμη για αγκαλιες και γκαζιες!!!! :)

Ηρα που της ελειψε οσο δεν παιρνει ,χαρουμενη!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!

(Τέλειωσε το download-Όλη η σειρά του Savage Sword Of Conan!w00t!!!)

ΥΓ:Τώρα ξέρετε πως περνάει η ώρα στο αγροτικό :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Ολα γινονται για καλο τελικα", ετσι δε λενε???

Το καλο που τους θελω να χουν δικιοοοοοοοοοοοοοοο.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.