Jump to content

Ποια λεξη ή φραση σας εκφραζει αυτη τη στιγμη?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Created
  • Last Reply
Σαρδέλες με παγωτό;

Το έχω κάνει ;)

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΚΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΑΠΛΩΣ ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΡΑΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ

ΣΑΡΔΕΛΙΤΣΕΣ ΟΜΩΣ ΣΚΕΤΕΣ ΦΡΕΣΚΕΣ ΨΗΤΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!

ΚΑΙ ΦΟΥΛ ΘΡΕΠΤΙΚΕΣ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σαρδέλες με παγωτό;

Το έχω κάνει ;)

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΚΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΑΠΛΩΣ ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΡΑΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ

ΣΑΡΔΕΛΙΤΣΕΣ ΟΜΩΣ ΣΚΕΤΕΣ ΦΡΕΣΚΕΣ ΨΗΤΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!

ΚΑΙ ΦΟΥΛ ΘΡΕΠΤΙΚΕΣ!!

τι να πω; πεινούσα :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να ακούσω δικαιολογία.

1. Δε σε πήρα γιατί δεν ήθελα να σε ξυπνήσω

2. Δε σε πήρα διότι κοιμήθηκα και εγώ αμέσως μόλις το κλείσαμε

3. Δε σε πήρα διότι αρκετά μιλήσαμε

4. Δε σε πήρα διότι μίλαγα με τις φίλες μου και αρκετή ώρα έφαγα στο τηλ.

edit: Άδικα τον κατηγορώ... πήρε απλά δεν το θυμόμουν μέσα στον ύπνο μου. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν μας χέζεις ρε kost! Μόλις μου τελείωσε ρε γ@μώτο και δεν το πήρα καν χαμπάρι...

ΥΓ. Καλά να περάσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άστα να πάνε βετ.Στο ψάξιμο για δουλειά θα τη φάω,μη νομίζεις...(πάει και το αγροτικό,μας τέλειωσε)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup emarup Go-go boy.Σίγουρη δουλειά και με καλά tips.Και δεν χρειάζεται καν να πάρεις στολή. Θα κάνεις πρόγραμμα ως "Dr Love" ή ως " Dr Holmes"....και όποια πάρει ο χάρος.

Το μόνο που χρειάζεται είναι να σταθείς στο ύψος σου.... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup emarup Go-go boy.Σίγουρη δουλειά και με καλά tips.Και δεν χρειάζεται καν να πάρεις στολή. Θα κάνεις πρόγραμμα ως "Dr Love" ή ως " Dr Holmes"....και όποια πάρει ο χάρος.

Το μόνο που χρειάζεται είναι να σταθείς στο ύψος σου.... :rolleyes:

Εγώ θα ονομάζομαι έτσι: emarrightdr-strangelove.jpg

(όπως βλέπεις,κάνω και μια νύξη στα προσόντα μου,στη φώτο :lol: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρεις τα κόλπα της δουλειάς όμως και θα σε ρίξουν στην αμοιβή. Χρειάζεσαι ένα manager που να παίρνει το 80%...

Άντε με έψησες! Πάρε τα σύνεργα και θα σε κλείσω τουρ στα καλύτερα μαγαζιά της Ευρώπης....τι Αμαλιάδα, τι Κατάκολο, τι Άνω Παναγιά, τι Κάτω Ελεούσα....προβλέπω θρίαμβο

Τι να πω?....The limit is the sky!!!! :anavwfwties::cool05:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρεις τα κόλπα της δουλειάς όμως και θα σε ρίξουν στην αμοιβή. Χρειάζεσαι ένα manager που να παίρνει το 80%...

Άντε με έψησες! Πάρε τα σύνεργα και θα σε κλείσω τουρ στα καλύτερα μαγαζιά της Ευρώπης....τι Αμαλιάδα, τι Κατάκολο, τι Άνω Παναγιά, τι Κάτω Ελεούσα....προβλέπω θρίαμβο

Τι να πω?....The limit is the sky!!!! :anavwfwties::cool05:

Πόσο;!;!;!;!Αποκλείεται!Θέλω υπογραφή κλαδικής σύμβασης ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!!!(τι μου θυμίζει αυτό,τι μου θυμίζει...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν μπορώ! Μπαίνω μέσα λέμε!!...ξέρεις που πήγαν οι τιμές στα ελαστικά σπασουάρ και στα ανδρικά στριγκάκια και σπάνε εύκολα τα γ@μημένα... ζούμε σε δύσκολους καιρούς.

Βρε αχάριστε, κουμούνι-βασιλοχουντικέ!!!! Θα παίρνεις 5 ευρώ την ώρα, ένα ολόκληρο ευρώ!!! πάνω από την εφημερία και παραπονιέσαι κιόλας??? Θα μας πέσει ο ουρανός στο κεφάλι...μα που βαδίζει σήμερα η νεολαία, θεέ μου, αναρωτιέται κανείς...ω καιροί, ω ήθη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδή,40 ευρώπουλα στο οχτάωρο;Αυτό είναι καθαρή εκμετάλλευση!Θέλω τουλάχιστον τα διπλάσια και οι παραπάνω ώρες να πληρώνονται σαν υπερωρίες!Επίσης,ρεπό μετά από δουλειά σε αργία!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν γνωρίζεις από Εργατική Νομοθεσία.

Πρώτον: Τα προκαταρκτικά θεωρούνται χρόνος ετοιμότητας!

Δεύτερον: Η ενεργή εφημερία αρχίζει τη στιγμή της διείσδυσης!

Τρίτον: Η ανταλλαγή σωματικών υγρών δεν αποτελεί υπερωρία και είναι χρόνος μη συντάξιμος!

Και τέλος μη ξεχνάς πως εκτός από εργαζόμενος, εκπαιδεύεσαι κιόλας! (για το επόμενο ραντεβού φυσικά).

ΥΓ. Και τα αμιγώς oral που θα σε κάνουν οι παντρεμένες , να ξέρεις πως χρεώνονται στα ροφήματα και είναι on the house!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό λέει το Εργατικό Δίκαιο;Γ emcensored ώ τους δικηγόρους μου μέσα!(πρέπει να πω πως αν ο μάνατζερ μου κλείσει εμφάνιση με δικηγορίνες θα παίξω τσάμπα-είχα πάντα όνειρο να κάνω αυτό που διατάζει το γνωστό σλόγκαν"F emcensored ck the Law!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μη στενοχωριέσαι. Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά. Εσύ θα τους διδάξεις Οθωμανικό Δίκαιο (μάθημα επιλογής) και με το αζημίωτο φυσικά.

ΥΓ. Κατά τη διάρκεια του μαθήματος επιτρέπεται και το άκουσμα βαριών Metal στη διαπασών...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.