Jump to content

Ποια λεξη ή φραση σας εκφραζει αυτη τη στιγμη?


Recommended Posts

πάω για τρεξιμο.

σημερα παιζει να σπασω το ρεκορ μου στα 5 χλμ..

23λεπτα-43δευτερολεπτα. :splats: :splats: :splats:

οκ.δεν ειναι και για ολυμπιακους(αυτοι σε 25 λεπτα κανουν τα 10 χλμ.) αλλα τα εχω φτυσει για να το κανω.

embluesbrother

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Created
  • Last Reply
οκ.δεν ειναι και για ολυμπιακους(αυτοι σε 25 λεπτα κανουν τα 10 χλμ.) αλλα τα εχω φτυσει για να το κανω.
δοκίμασε ντόπα και θα δεις :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πάω για τρεξιμο.

σημερα παιζει να σπασω το ρεκορ μου στα 5 χλμ..

23λεπτα-43δευτερολεπτα. :splats: :splats: :splats:

οκ.δεν ειναι και για ολυμπιακους(αυτοι σε 25 λεπτα κανουν τα 10 χλμ.) αλλα τα εχω φτυσει για να το κανω.

embluesbrother

σκατά!ουτε κατω απο 25 δε μπορεσα!

:splats: :splats: :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φτου.........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και μετά λες ότι στο φορουμ κάποιοι έχουν την τάση να δημιουργούν κρίσεις φύλου στα αγοράκια............. :anavwfwties:

εσύ έφτασες στο σημείο να σκεφτεσαι σαν μητέρα ρε Χαρούλη......... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και μετά λες ότι στο φορουμ κάποιοι έχουν την τάση να δημιουργούν κρίσεις φύλου στα αγοράκια............. :anavwfwties:

εσύ έφτασες στο σημείο να σκεφτεσαι σαν μητέρα ρε Χαρούλη......... :P

Έγινα και Χαρούλης τώρα.. emconfused:bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τελικα κοριτσακι η αγορακι ο ντεμονικ ρε κουριτσια δηλαδης?ελεος!!!μας εχει ζαλισει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τελικα κοριτσακι η αγορακι ο ντεμονικ ρε κουριτσια δηλαδης?ελεος!!!μας εχει ζαλισει!

ρε συ μαξ δε μας γ@#%^αμας λέω εγώ καλή μου να δεις και τι είμαι emquestion

Και τι σε νοιάζει στην τελική?

Εσύ τώρα έχεις βάλει πρώτο στόχο τον Μπορν!

Άμα του τα φας όλα και έρθει το πλήρωμα του χρόνου και για μένα, θα προβληματιστούμε μαζί.

emrose:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απορω με την απορια της μαχιμα...ο χεβενλι ειναι προφανως αγορι,ντουρασελ,ακμαιος,σωστος...φτου φτου φτου σου παλικαρι μου να μη σε ματιασω... emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απορω με την απορια της μαχιμα...ο χεβενλι ειναι προφανως αγορι,ντουρασελ,ακμαιος,σωστος...φτου φτου φτου σου παλικαρι μου να μη σε ματιασω... emiloveyou

Μιλάς ορθά.

Ντούρασελ και Σωστός.

Είσαι σίγουρη πως δε με γνωρίζεις emquestion;):lol::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αφου εσυ δεν ξερεις καμια χαρα και εγω κανενα χαρη τοτε σιγουρα δεν σ ξερω...βεβαια πριν 3 χρονια,στο 1ο ετος ειχαγνωρισει ενα χαρη που ηταν 7ο ετος στη σχολη...ξανθος και ψηλος...αλλα μαλλον δεν θ σουν εσυ ε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αφου εσυ δεν ξερεις καμια χαρα και εγω κανενα χαρη τοτε σιγουρα δεν σ ξερω...βεβαια πριν 3 χρονια,στο 1ο ετος ειχαγνωρισει ενα χαρη που ηταν 7ο ετος στη σχολη...ξανθος και ψηλος...αλλα μαλλον δεν θ σουν εσυ ε?

Δεν είμαι ξανθός και κυρίως δεν έχει τύχει να σπουδάζω Ιατρική! emsexwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τελικα κοριτσακι η αγορακι ο ντεμονικ ρε κουριτσια δηλαδης?ελεος!!!μας εχει ζαλισει!

ρε συ μαξ δε μας γ@#%^αμας λέω εγώ καλή μου να δεις και τι είμαι emquestion

Και τι σε νοιάζει στην τελική?

Εσύ τώρα έχεις βάλει πρώτο στόχο τον Μπορν!

Άμα του τα φας όλα και έρθει το πλήρωμα του χρόνου και για μένα, θα προβληματιστούμε μαζί.

emrose:)

ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε χεβι μου!μην αρπαααααζεσαι,νταξει να μυρισω τα νυχια μου δηλαδη?απλα απτην περιγραφη του μαγιω νομιζα εισαι κοριτσακι βρε!με το μπαρδον ,συγνωωωωωωωωμη οκ?ο μπορν ειναι τσιπης,εγω θελω εσενα τωρα!που ανακάλυψα και τι εισαι!χεεεεεχεχε,μακια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μέλι έχεις ;;;;; emeleos

Άσχετο, αλλά εγώ έχω :P

τελικα κοριτσακι η αγορακι ο ντεμονικ ρε κουριτσια δηλαδης?ελεος!!!μας εχει ζαλισει!

ρε συ μαξ δε μας γ@#%^αμας λέω εγώ καλή μου να δεις και τι είμαι emquestion

Και τι σε νοιάζει στην τελική?

Εσύ τώρα έχεις βάλει πρώτο στόχο τον Μπορν!

Άμα του τα φας όλα και έρθει το πλήρωμα του χρόνου και για μένα, θα προβληματιστούμε μαζί.

emrose:)

ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε χεβι μου!μην αρπαααααζεσαι,νταξει να μυρισω τα νυχια μου δηλαδη?απλα απτην περιγραφη του μαγιω νομιζα εισαι κοριτσακι βρε!με το μπαρδον ,συγνωωωωωωωωμη οκ?ο μπορν ειναι τσιπης,εγω θελω εσενα τωρα!που ανακάλυψα και τι εισαι!χεεεεεχεχε,μακια

το γεγονός το μαγιώ μου να ναι έτσι--> mens-swimwear.jpg, αλλά πράσινο ανοιχτό με άσπρες ρίγες στα πλάγια και με τις υπόλοιπες υπερδυνάμεις που ανέφερα, δεν έπαιζε στο...ξερό σου emquestion:P:)emsos:bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.