Jump to content

Ποια λεξη ή φραση σας εκφραζει αυτη τη στιγμη?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Created
  • Last Reply
veterinarian Posted Today, 21:29 ...έκσταση

kostask19 Posted Today, 21:48 Ανυπομονώ...

τι γινεται εδω αγορια? emcensored

:lol::P

Τον πήρα τηλέφωνο και του είπα για τις δίδυμες 18χρονες νυμφομανείς και σε τι φάση είμαστε τώρα. Απάντησε: "όχι, ρε πούστη μου , δεν το πιστεύω!".....Έβαλα την πιο ντροπαλή από τις δύο, να του στείλει mms και να τον καλέσει........Όπως κατάλαβες ξεκίνησε και είναι στο δρόμο emwhistlingemlicklips

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χτηνο-βατη, προσεξε να μην καταληξεις να ελθεις εις γαμον κοινωνια με καποια απο τις μικρες π@ρτουζιαρες,

διοτι, σε περιπτωση εγκυμοσυνης, θα τεθει ζητημα πατροτητας μεταξυ εσου και του κωτσου :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τον πήρα τηλέφωνο και του είπα για τις δίδυμες 18χρονες νυμφομανείς και σε τι φάση είμαστε τώρα. Απάντησε: "όχι, ρε πούστη μου , δεν το πιστεύω!".....Έβαλα την πιο ντροπαλή από τις δύο, να του στείλει mms και να τον καλέσει........Όπως κατάλαβες ξεκίνησε και είναι στο δρόμο emwhistlingemlicklips

άνοιξε

είμαι στην είσοδο της πολυκατοικίας

καλό βράδυ στους υπόλοιπους

για μένα και το βετ θα είναι σίγουρα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν η μικρή βγει έτσι, τότε είναι δική μου! Χέστηκα για την παρτουζιάρα...

post-2486-1200601092_thumb.jpg

Τον πήρα τηλέφωνο και του είπα για τις δίδυμες 18χρονες νυμφομανείς και σε τι φάση είμαστε τώρα. Απάντησε: "όχι, ρε πούστη μου , δεν το πιστεύω!".....Έβαλα την πιο ντροπαλή από τις δύο, να του στείλει mms και να τον καλέσει........Όπως κατάλαβες ξεκίνησε και είναι στο δρόμο emwhistlingemlicklips
άνοιξεείμαι στην είσοδο της πολυκατοικίαςκαλό βράδυ στους υπόλοιπουςγια μένα και το βετ θα είναι σίγουρα...

Βρε τσόγλανε, με τη ρόμπα ήρθες?!!! Όταν σου είπα φόρα κάτι casual δεν εννοούσα αυτό! Υποτίθεται θα φορούσες ρούχα, έστω για το τυπικό ξεκάρφωμα!

Α, και το φως θα μείνει ανοιχτό...να ξηγιόμαστε από τώρα!

ΥΓ. Δεν χρειάζεται να συστηθείς. Τα κορίτσια έχουν καλές αρχές. Θα σε ρωτήσουν πως σε λένε, μετά που θα ανάψεις τσιγάρο. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε τσόγλανε, με τη ρόμπα ήρθες?!!! Όταν σου είπα φόρα κάτι casual δεν εννοούσα αυτό! Υποτίθεται θα φορούσες ρούχα, έστω για το τυπικό ξεκάρφωμα!

Α, και το φως θα μείνει ανοιχτό...να ξηγιόμαστε από τώρα!

ΥΓ. Δεν χρειάζεται να συστηθείς. Τα κορίτσια έχουν καλές αρχές. Θα σε ρωτήσουν πως σε λένε, μετά που θα ανάψεις τσιγάρο. :)

αφού μου είπες "έλα γρήγορα όπως είσαι"

όταν με πήρες ήμουν στο μπάνιο...

πάλι καλά που έβαλα τη ρόμπα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τον πήρα τηλέφωνο και του είπα για τις δίδυμες 18χρονες νυμφομανείς και σε τι φάση είμαστε τώρα. Απάντησε: "όχι, ρε πούστη μου , δεν το πιστεύω!".....Έβαλα την πιο ντροπαλή από τις δύο, να του στείλει mms και να τον καλέσει........Όπως κατάλαβες ξεκίνησε και είναι στο δρόμο emwhistlingemlicklips

άνοιξε

είμαι στην είσοδο της πολυκατοικίας

καλό βράδυ στους υπόλοιπους

για μένα και το βετ θα είναι σίγουρα...

33 λεπτά έκανες να έρθεις Αθήνα βρε θηρίο; Αν είναι σοβαρός ο λόγος φτάνεις γρήγορα! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντε, ακόμα ρε γμτο;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω 16 μόρια και θα δηλώσω αγροτικό στο νομό Κοζάνης.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω 16 μόρια και θα δηλώσω αγροτικό στο νομό Κοζάνης.

:cool11:

σου εύχομαι καλή επιτυχία

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω 16 μόρια και θα δηλώσω αγροτικό στο νομό Κοζάνης.

:cool11:

σου εύχομαι καλή επιτυχία

Ευχαριστώ!Ότι επιθυμείς! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ emarleft Δεν με εκφράζει μόνο αυτή την στιγμή,αλλά γενικότερα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.