Jump to content

Που βρισκεστε και τι ακουτε αυτη τη στιγμη????


Recommended Posts

Το Ωμέγα το θυμάμαι, το Ρο με μπερδεύει και για το Λάμδα έχω κολλήσει στο Λαιστρυγόνες ;)

Yes you are.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

And you are simply the BEST

better than all the rest,

better than anyone, anyone
I've ever met!

Τροποποιήθηκε από sjjggst
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οταν ειδα την εικονα του βιντεο νόμισα πως ηταν τραγουδι της φουρέιρα :P

Καλά ρε συ, ακόμα κι όταν νομίζουμε πως πήγες για μπανάκια, εσύ πάλι εδώ μέσα τριγυρνάς? :) :) :)

Κάποια ψυχή σχεδιάζει να σε φυτέψει σαν "κοριό" της, έχει ξεχάσει πως οι άνδρες δεν ρουφιανεύονται μεταξύ τους, έχε το νου σου κι εγώ θα σε φροντίσω, θα περάσεις ειδικότητα ζάχαρη έτσι κι έλθεις εδώ...;)

Ρίξε μια βουτιά και για εμάς που πήζουμε στην πόλη!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οταν ειδα την εικονα του βιντεο νόμισα πως ηταν τραγουδι της φουρέιρα :P

Καλά ρε συ, ακόμα κι όταν νομίζουμε πως πήγες για μπανάκια, εσύ πάλι εδώ μέσα τριγυρνάς? :) :) :)

Κάποια ψυχή σχεδιάζει να σε φυτέψει σαν "κοριό" της, έχει ξεχάσει πως οι άνδρες δεν ρουφιανεύονται μεταξύ τους, έχε το νου σου κι εγώ θα σε φροντίσω, θα περάσεις ειδικότητα ζάχαρη έτσι κι έλθεις εδώ... ;)

Ρίξε μια βουτιά και για εμάς που πήζουμε στην πόλη!!!

Μπα? Ακόμα δεν ήρθες και άρχισες να τάζεις γη και ύδωρ? Εγώ πάντως έχω καλύτερη προσφορά να κάνω στο γλυκό μου mad cow!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οταν ειδα την εικονα του βιντεο νόμισα πως ηταν τραγουδι της φουρέιρα :P

Καλά ρε συ, ακόμα κι όταν νομίζουμε πως πήγες για μπανάκια, εσύ πάλι εδώ μέσα τριγυρνάς? :) :) :)

Κάποια ψυχή σχεδιάζει να σε φυτέψει σαν "κοριό" της, έχει ξεχάσει πως οι άνδρες δεν ρουφιανεύονται μεταξύ τους, έχε το νου σου κι εγώ θα σε φροντίσω, θα περάσεις ειδικότητα ζάχαρη έτσι κι έλθεις εδώ... ;)

Ρίξε μια βουτιά και για εμάς που πήζουμε στην πόλη!!!

Μπα? Ακόμα δεν ήρθες και άρχισες να τάζεις γη και ύδωρ? Εγώ πάντως έχω καλύτερη προσφορά να κάνω στο γλυκό μου mad cow!

Ευχαριστούμε αλλά κρατήστε τις προσφορές σας, ο τρελο-cow καταλαβαίνει καλά ποιο είναι το συμφέρον του!

(Μην πιστεύεις στις γυναικείες υποσχέσεις αγόρι μου, εμένα να δεις τι μου έχει τάξει...ότι θα αλλάξει ποδοσφαιρική ομάδα,

πόλη, Νοσοκομείο, ειδικότητα και εξειδίκευση, με αυτή τη σειρά αν δεν ξέχασα κάτι....:))

Τροποποιήθηκε από sjjggst
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν στη ζωή υπάρχουν 3 βασικά αξιώματα που δεν αλλάζουν όσο και να χτυπιέσαι!

Αξίωμα Νούμερο 1: Ομάδα, άντρα και ειδικότητα δεν αλλάζω. Τα υπόλοιπα...παίζουν! ;)

Αξίωμα Νούμερο 2: Όλοι είναι αθώοι μέχρι να βρεθούν με κάτι κομμένο (χο χο χο)

Αξίωμα Νούμερο 3: Σαν τη Χαλκιδική δεν έχει (άσχετο αλλά κολλάει παντού)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, τα του 1 μην τα αλλάξεις καλύτερα...είναι άριστες επιλογές έτσι κι αλλιώς. ;) (η ομάδα μόνο παίζεται σοβαρά, αλλά ας έχω και κάποιον να δουλεύω, go Metalist)

Στο 2, εντάξει, είσαι Β Λ Α Κ Α Σ! :) :) :)

Το παρακάτω στο έχω πει, έτσι? Στο ξαναλέω λοιπόν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μόλις ανακάλυψα το τραγούδι που θα έπρεπε να ακούμε την Κυριακή στο αυτοκίνητο! So true μέχρι την τελευταία του λέξη και ανακηρύσσεται
πανηγυρικά ως Ο Ύμνος ;)

http://youtu.be/-JAphMOz68o

Κράτα το τιμόνι σταθερό
Θ’ αλλάζω τις ταχύτητες για σένα
Πιάσε τον επόμενο σταθμό
Κι άσε να σ’ ανάψω το τσιγάρο εγώ

Μην ακούς τι λένε οι πολλοί
Μόνοι μας το φέρνουμε καλά πάντα βόλτα
Πρόσεχε μονάχα το νερό
Δρόμο έχουμε πολύ

Μικρό μου θαύμα εσύ
Φωτιά και προσευχή
Μη σου περνάει απ’ το μυαλό πως θα σ’ αφήσω
Ούτε για μια στιγμή δεν ψάχνω αφορμή
Εγώ για σένα όλη τη γη θα περπατήσω
Κι αν δεν πιστεύεις ούτε λέξη απ’ όλα αυτά
Στα μάτια κοίτα με καλά


Κράτα το τιμόνι σταθερό
Και μην κοιτάζεις τα σταματημένα
Δώσ’ μου έναν όρκο δυνατό
Κι άσε το φιλί να σου δώσω εγώ

Μην ακούς τι λένε οι πολλοί
Κλείσε τα παράθυρα και τράβα την πόρτα
Άκουσε μονάχα τον καιρό
Πριν μας φτάσει η βροχή

Μικρό μου θαύμα εσύ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πω ρε μωρό όντως, που το βρήκες ρε θηρίο? Απίστευτο! Την Κυριακή είχα και λίγο άγχος (πολύ δηλαδή...) αν θα καταφέρναμε να προλάβουμε την πτήση σου, μη κοιτάς που το έπαιζα άνετος...:)

Και όταν το φανάρι είναι κόκκινο και σταματάμε.....τί? ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emkiss3

Το καταλαβα ότι ήθελες να με ξεφορτωθεις.....ταπ ταπ στην πλάτη...."Στο καλό, να μας ξανάρθετε"!

Ρε αμα με βλέπεις εμενα χαλαρη μην αγχωνεσε. Τον έχω τον τρόπο μου ακόμα και τα 200 άτομα που είναι μπροστά μου να τα "πηδήξω" μονο και μονο για να πιω ενα τελευταιο καφε ;)

Για την ιστορία...κάποτε για να προλάβω να μη φαω απουσία στον Ευαγγελισμό έτρεχε ο taxi driver πίσω από το αμάξι του Κωστάκη (της Νατάσσας ντε ;) ) :P

Τροποποιήθηκε από Elpi
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχαχαχαχα, για την ιστορία ο οδηγός του Κωστάκη προφανώς ήξερε κατά που διάολο πηγαίνει, ο δικός σου driver....από ότι θυμάσαι.... όχι!

Ρε συ, τώρα το σκέφτηκα, μιας και αποφάσισες να έλθεις στο Νοσοκομείο μου το όνειρο σου θα γίνει πραγματικότητα και αργά η γρήγορα θα πέσεις πάνω στη.... Νατάσσα!!! Σε φαντάζομαι στο σαλόνι του χειρουργείου να περιμένετε υπομονετικά να τελειώσει η Νατάσσα για να μπείτε εσεις!!!!! Ωρε γέλιο, Θεε μου σ'ευχαριστώ που θα με αξιώσεις να ζήσω κάτι τέτοιο! :)

Α, να μην το ξεχάσω, δεν πρόκειται να ξανα-παριστάνω τον "ασθενή" σου στο αεροδρόμιο για να πηδήξεις τη σειρά και να πιούμε καφέ, με κοιτάνε περίεργα και με ταράζει :) :) :)

Πλάκα είχε πάντως, να μας ξανάρθετε (και να μη μας ξαναφύγετε ΠΟΤΕ!) ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ω ρε φιλεεεεεε.....τι ειπες τωρα? Κατσε να πάρω ενα τηλέφωνο τη μαμα!

"Ελα μάνα, μάντεψε με ποια θα μοιράζομαι το χειρουργείο....Με τη Νατάσσα βρε!"

Απάντηση μάνας: "Ζακέτα να πάρεις!"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ δεν κατάλαβα πως βρεθηκα αναμεσα σας :P

@elpi το αξιωμα 3 πρεπει να μπει πρωτο πρωτο. Για αντρα και ειδικότητα δεν ξέρω αλλά αν εισαι ΜΠΑΟΚ τοτε ομάδα σίγουρα δεν αλλάζεις! emnomikarios

αντε και για να μην ειμαι τελείως εκτός θέματος

από το νησι δίχως θάλασσα

Τροποποιήθηκε από mad cow
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ δεν κατάλαβα πως βρεθηκα αναμεσα σας :P

@elpi το αξιωμα 3 πρεπει να μπει πρωτο πρωτο. Για αντρα και ειδικότητα δεν ξέρω αλλά αν εισαι ΜΠΑΟΚ τοτε ομάδα σίγουρα δεν αλλάζεις! emnomikarios

αντε και για να μην ειμαι τελείως εκτός θέματος

από το νησι δίχως θάλασσα

Εσενα σε σπέρνουμε και φυτρώνεις κατα βούληση δικια μας βρε χαζε! Κανε εσυ τις βουτιες σου κι ασε εμας να κανονιζουμε την τύχη σου :)

Πες τα ρε mad για την ΜΠΑΟΚΑΡΑ γιατι μερικοί κιτρινιΑΡΗδες έχουν παρει άσχημη φόρα.

Που εισαι ρε? Στο Καρπενήσι? Μονο εκεί το λένε νησι και δεν έχει θάλασσα :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι ήταν Μπάοκ, αλλά οι φήμες λένε πως εδώ και λίγες μέρες πίνει τον καφέ της σε κιτρινόμαυρη κούπα ;)

Και που να δει τί μπλούζα θα πάρει αυτή τη φορά φεύγοντας από την καλοκαιρινή της άδεια για να γυρίσει στη δουλειά! (πώς δεν το σκέφτηκα νωρίτερα???). Μωρό θα σου δώσω του Κόκε, αν και την αγαπάω πολύ ρε γαμώτο, αλλά τί να κάνω, θα σου τη δώσω να την έχεις. Χαλάλι.

Εσύ τώρα mad είσαι διακοπές ή όχι? Για να καταλάβω δηλαδή! :)

Τροποποιήθηκε από sjjggst
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτο με τη μπλούζα το σκέφτηκα να το κανω πριν απο εσενα αλλα είπα να μη το χοντρύνω. Επειδη βλεπω ομως οτι ξύνεσαι στη γκλίτσα του τσομπάνι...εις Αυγουστον τα καλύτερα ;)

Γιατι ρωτας? θες να πας κι εσυ? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διακοπές ξεδιακοπες σας παρακολουθώ, το νου σας! embluesbrother

Οχι εμενα ρε! Τον άλλο θα παρακολουθεις και θα μου λες τι κανει. Θα σου παρω και καμπαρντίνα!

Ακούς sjjggst? Για σενα λέει! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μωρο...θα σε πάω 30 μέρες διακοπες στο σπίτι του Ζαγοράκη και δε θα ειναι και η Λίλη εκει. Μόνο ο Ζαγο! Κανόνισε την πορεία σου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτο με τη μπλούζα το σκέφτηκα να το κανω πριν απο εσενα αλλα είπα να μη το χοντρύνω. Επειδη βλεπω ομως οτι ξύνεσαι στη γκλίτσα του τσομπάνι...εις Αυγουστον τα καλύτερα ;)

Γιατι ρωτας? θες να πας κι εσυ? :P

Εμένα οι μπλούζες σου μου είναι μικρές ρε βλάκα! :)

Μη μου φέρεις καμιά του τρισάθλιου και προσωρινά φιλοξενούμενου στην πόλη μου μέχρι να επιστρέψει στα βάθη της Ανατολής όπου και ανήκει, σε ξέσκισα! ;)

Αν θέλω να πάω διακοπές? Εκεί που θα είμαστε, στην ταράτσα έχει πισίνα. Αυτές θα είναι οι τ έ λ ε ι ε ς διακοπές!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την πισινα ουτε καν την ειδα και κοντεψε να πνίξει 4 ορόφους. Σκεψου να μπω και μεσα τι εχει να γινει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μωρο...θα σε πάω 30 μέρες διακοπες στο σπίτι του Ζαγοράκη και δε θα ειναι και η Λίλη εκει. Μόνο ο Ζαγο! Κανόνισε την πορεία σου!

Α, ναι? Αν είναι του γούστου σου καλό δρόμο, του δικού μου γούστου πάντως ο Ζαγορ δεν είναι σίγουρα.

Που θα είναι η Ιωάννα, στη μάνα της?

Τροποποιήθηκε από sjjggst
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.