Jump to content

Που βρισκεστε και τι ακουτε αυτη τη στιγμη????


Recommended Posts

Εφημερία.

Στο αριστερό αυτί που είναι πιο κοντά στην πόρτα ακούω τον μπάρμπα Σαμ που έχει μερακλώσει και τραγουδάει Καζαντζίδη. Στο δεξί αυτί που είναι πιο κοντά στο γραφείο ακούω το συνάδελφο που προσπαθεί να εξηγήσει στην ηλίθια γκόμενα του γιατί δεν μπορούν να βγουν απόψε. Γενικά προσπαθώ να ακούσω τη σκέψη μου αλλά αδυνατώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υποτίθεται ότι διαβάζω.... Γιατί δε συγκεντρώνομαι, το κέρατό μου; bounce.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από τις πιο ζόρικες ημέρες εδώ και πολύ πολύ καιρό. Μία φωτεινή ελπίδα μόνο κατάφερε να με κρατήσει όρθιο σήμερα και να μη σαλτάρω....

So you never knew love
Until you crossed the line of grace,

And you never felt wanted
'Till you had someone slap your face

You had to win, You couldn't just pass....

U2 - "Please", live from "De Kuip" Stadium, Rotterdam

Τροποποιήθηκε από sjjggst
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εντάξει μπορεί να λείπει το τραγουδάκι από το παραπάνω αλλά επειδή λέει για την Χαλκιδική μένει στο θέμα :P

στο μπαλκόνι... μέχρι να την κάνω για χαλκιδική :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εντάξει μπορεί να λείπει το τραγουδάκι από το παραπάνω αλλά επειδή λέει για την Χαλκιδική μένει στο θέμα :P

στο μπαλκόνι... μέχρι να την κάνω για χαλκιδική :)

Η Χαλκιδική είναι από μόνη της τραγούδι! :)

Να πας....το συντομότερο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάπου στο βάθος του σαλονιού ο Ρέμος λέει "Που ακόμα κι αν καλούσα τον εχθρό μου...." κι εγω ακούω "Που ακόμα κι αν πουλούσα το νεφρό μου....". Το λες και αρχή κώφωσης!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή έχεις δείξει πολλάκις αναίδεια απέναντι στο εκπληκτικό εργαλείο που ονομάζεται "ωτοσκόπιο", ειλικρινά προσωπικά δεν συγκινούμαι καθόλου...ακόμα προλαβαίνεις πάντως να γίνεις ειδικευόμενη μου....αυτό θα είχε όντως πλάκα. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή έχεις δείξει πολλάκις αναίδεια απέναντι στο εκπληκτικό εργαλείο που ονομάζεται "ωτοσκόπιο", ειλικρινά προσωπικά δεν συγκινούμαι καθόλου...ακόμα προλαβαίνεις πάντως να γίνεις ειδικευόμενη μου....αυτό θα είχε όντως πλάκα. ;)

Ναι. Το ωτοσκόπιο είναι πολύ χρήσιμο....για φακός!

Μέχρι την Πέμπτη στις 4 του Ιούλη να στείλετε παρακαλώ την προσφορά σας σφραγισμένη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α, όχι, την προσφορά θα την ανοίξετε μπροστά μου το Σάββατο μετά το πέρας της επίδειξης των πολλαπλών λειτουργιών που μπορεί να εκτελέσει ένα φαινομενικά αθώο και άκακο ωτοσκόπιο στα σωστά χέρια....Αν δεν γίνει κατανοητή η χρησιμότητά του, η επίδειξη θα επαναλαμβάνεται σε καθημερινή βάση κατά τη διάρκεια της καλοκαιρινής σας άδειας, μέχρι να μην αντέχετε άλλο και να ομολογήσετε πως το ωτοσκόπιο αποτελεί εκ των μεγαλύτερων επιτευγμάτων του Ανθρώπου και η ΩΡΛ την πιο φινετσάτη ειδικότητα.....Σας συμφέρει λοιπόν να είστε προσεκτική και επιμελής κατά την ώρα της διδασκαλίας....

(Αν ξαναπείς το ωτοσκόπιο "φακό" θα γίνει χαμός)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α, όχι, την προσφορά θα την ανοίξετε μπροστά μου το Σάββατο μετά το πέρας της επίδειξης των πολλαπλών λειτουργιών που μπορεί να εκτελέσει ένα φαινομενικά αθώο και άκακο ωτοσκόπιο στα σωστά χέρια....Αν δεν γίνει κατανοητή η χρησιμότητά του, η επίδειξη θα επαναλαμβάνεται σε καθημερινή βάση κατά τη διάρκεια της καλοκαιρινής σας άδειας, μέχρι να μην αντέχετε άλλο και να ομολογήσετε πως το ωτοσκόπιο αποτελεί εκ των μεγαλύτερων επιτευγμάτων του Ανθρώπου και η ΩΡΛ την πιο φινετσάτη ειδικότητα.....Σας συμφέρει λοιπόν να είστε προσεκτική και επιμελής κατά την ώρα της διδασκαλίας....

(Αν ξαναπείς το ωτοσκόπιο "φακό" θα γίνει χαμός)

Χα χα χα χα ! Θα σου λεγα τώρα τι μου θύμισε η περιγραφή λειτουργίας του ωτοσκοπίου αλλά πρώτον δε μου το επιτρέπει η ανατροφή μου και δεύτερον η μάνα μου έχει πολλά ποδάρια και ποτέ δεν ξέρεις τώρα που ανακάλυψε το θαυμαστό κόσμο του ίντερνετ πότε θα πεταχτεί μπροστά μου να με μαλώσει :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η μητέρα σου αποκλείεται να σερφάρει τέτοια ώρα στο διαδίκτυο και σε μαλλώνει (σχεδόν) πάντα για το καλό σου (όπως το εννοούν οι μάνες).

Τα υπόλοιπα την Πέμπτη να γιορτάσουμε την Ημέρα της Ανεξαρτησίας :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η μητέρα σου αποκλείεται να σερφάρει τέτοια ώρα στο διαδίκτυο και σε μαλλώνει (σχεδόν) πάντα για το καλό σου (όπως το εννοούν οι μάνες).

Τα υπόλοιπα την Πέμπτη να γιορτάσουμε την Ημέρα της Ανεξαρτησίας :)

Δεν την ξες τη μάνα μου (και πιστεψε με δε θες να τη μάθεις!) οπότε...κράτα μικρό καλάθι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πότε και από που προέκυψε πως δεν θέλω να τη μάθω? Είπα κάτι τέτοιο? Δεν το θυμάμαι....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πότε και από που προέκυψε πως δεν θέλω να τη μάθω? Είπα κάτι τέτοιο? Δεν το θυμάμαι....

Το λέω εγω που ξερω καλύτερα. Αν επιμένεις πάντως στη στελνω οπου εισαι και καλά ξεμπερδέματα (χο χο χο!) :)

(Που εισαι ρε Sunny να βάλεις ενα χεράκι!!!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν χρειάζεται να βάλει κανένας το χεράκι του. Μην ανησυχείς. Παράξενη ημέρα σήμερα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εντάξει συμφωνώ, Sunny βάλε ένα χεράκι γιατί θα με πρήξει. Οκ τώρα? :) :) :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα νεύρα μου ζαρτιέρες... Και μου απαγορεύει και ο θεράπων ιατρός τα τσιγάρα! emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Whenever I'm alone with you
You make me feel like I am home again
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I am whole again

Whenever I'm alone with you
You make me feel like I am young again
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I am fun again

However far away
I will always love you
However long I stay
I will always love you
Whatever words I say
I will always love you

I will always love you

Whenever I'm alone with you
You make me feel like I am free again
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I am clean again

http://youtu.be/ks_qOI0lzho

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εσύ μεγάλωσες στο Splendid??? Θεέ μου τί σύμπτωση.....έχω καλό προαίσθημα για το μέλλον..... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εσύ μεγάλωσες στο Splendid??? Θεέ μου τί σύμπτωση.....έχω καλό προαίσθημα για το μέλλον..... ;)

Το Splendid ήταν σταθερη αξία!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.