Jump to content

[προκηρύξεις αγροτικών] Ιανουάριος - Σεπτέμβριος 2007


drsiena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Last Reply

χρονος κτησης πτυχιου 22/8/1988

μεχρι τον 10/2006 μας μενουν 18 ετη και 2 μηνες

218 μηνες /2 ειναι 109 μορια

προσθεσε κατι για πιθανο γαμο η συνπυπηρετηση και ερχεσαι στα μορια

το μονο που θα μπορουσες να πεις ειναι η επιλεκτικη εννοια του ορου απαλασσομαι

σε αλλα παιδια με αυτες τις ημερομηνιες θα τους ειχαν αρνηθει να καταθεσουν τα χαρτια

(δεν μιλαω για τους γενικους ιατρους που παιζει το οριο ηλικιας αναφερομαι στο ετος εγγραφης στο πανεπιστημιο)

δεν πιστευω να ζηλευει καποιος καποιον που παει για αγροτικο 18 χρονια μετα τη ληψη πτυχιου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό ακριβώς μου συμβαίνει κι εμένα!Είναι τραγικό και σε καταλαβαίνω απόλυτα!Πρόκειται απλώς για ατυχία!Εγώ δεν δέχομαι ότι πέφτει μέσο στα αγροτικά,είμαι σίγουρη ότι οι διαδικασίες είναι καθαρές,όσο και αν σας εκπλήσσει αυτό!!!

Πήρα τηλ στο υπουργείο και μου είπαν ότι από 15γενάρη και μετά θα ξέρουν για το πότε θα βγει η νέα προκήρυξη.Πριν τις γιορτές που είχα περάσει,είχαν πει ότι δε θα αργήσει-θα βγει αμέσως.Πάντως εγώ πιστεύω ότι γύρω στο πάσχα θα ξαναέχουμε αποτελέσματα,μιας και το πάσχα είναι νωρίς φέτος.

Χρυσα μου, εισαι κι εσυ "ενα καλο παιδι με το σταυρο στο χερι"....

Διαβασες το αρθρο για τον αγροτικο στα μεθανα???????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελα να ρωτήσω τους "baccara" και "AMANDA." για ποιο λόγο έχουν το ίδιο IP. Θα έχει πολύ ενδιαφέρον η απάντηση, διότι ο χρήστης baccara διαμαρτύρεται ότι αυτό το post δεν το έχει κάνει ο ίδιος/ίδια.

Έλεος ρε παιδιά, έλεος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελα να ρωτήσω τους "baccara" και "AMANDA." για ποιο λόγο έχουν το ίδιο IP. Θα έχει πολύ ενδιαφέρον η απάντηση, διότι ο χρήστης baccara διαμαρτύρεται ότι αυτό το post δεν το έχει κάνει ο ίδιος/ίδια.

Έλεος ρε παιδιά, έλεος.

Εσύ ρε sov τι ρολο βαρας εδώ???

Του Μεγάλου Αδερφού?????................

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παίδες,

Δυο γρήγορες ερωτησούλες:

1. Πότε αναμένεται να βγεί η νέα προκήρυξις; (τι λένε οι "πληροφορίες εκ των έσω", "τι παίζει";). Κάτι άκουσα για μετά τις 15 Ιανουαρίου στάνταρ. Ισχύει η φήμη;

2. Όταν λέμε "μπορείς να κάνεις τη δουλειά σου και με το χαρτάκι που σου δίνουν για την άδεια άσκησης επαγγέλματος" εννοούμε το απλό χαρτάκι με τη σφραγίδα και τον αριθμό πρωτοκόλλου της αίτησης για άδεια ασκήσεως ή κάτι άλλο πιο συγκεκριμένο.... μη βρεθώ προ εκπλήξεως την τελευταία στιγμή... Εγώ έχω κάνει την αίτηση για την άδεια και μου έχουν δώσει ένα μικρό χαρτάκι που έχει τις εξής πληροφοριες: α) σφραγίδα διεύθυνσης υγείας, β) ημερομηνία υποβολής αίτησης, γ) αριθμό πρωτοκόλλου. ΑΥΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ;;

Συγχαρητήρια σε όσους πήραν αγροτικό, υπομονή στους υπολοίπους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πες το και έτσι.

Moderator είναι.

MODERATOR μεν

αλλα η δουλεια των moderator δε νομιζω να ναι να κα8ονται να συγκρινουν τα IP των χρηστων ουτε να βγαζουν νεα 8εματα προς διακομωδιση των χρηστων βλεπε "γιουπης τγιουζντεις" emcolgate:wacko:

η δουλεια του ειναι να συντηρει μια ταξη.,,

φιλικα sov emkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

που ξερεις εσυ καλε.....μπορει να ειχε χρονο για σκοτωμα το παιδι...... :rolleyes:

Ρε συ Sov , πριν μπεις και δεις τα IP , ρωτα και κανεναν που ξερει.....Σκεφτηκατε ποτε οτι τα δυο αυτα μελη μπορει να γνωριζονται πολυ καλα?οταν εισαι στα μελια και μαρτυρας το password, δε σου περναει απο το νου τι θα κανει ο αλλος την μαυρη ωρα του χωρισμου......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Τουτη η στιγμη του χωρισμου εχει μια γλυκα τοση,που καληνυχτα θα σου λεω μεχρι να ξημερωσει..." 6yo0.gif

Aφιερωμενο στις πoλυσχιδεις προσωπικοτητες που παθιαζονται,τσακωνονται και...χωριζουν μεταξυ τους 34sa1.gif!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

που ξερεις εσυ καλε.....μπορει να ειχε χρονο για σκοτωμα το παιδι...... :rolleyes:

Ρε συ Sov , πριν μπεις και δεις τα IP , ρωτα και κανεναν που ξερει.....Σκεφτηκατε ποτε οτι τα δυο αυτα μελη μπορει να γνωριζονται πολυ καλα?οταν εισαι στα μελια και μαρτυρας το password, δε σου περναει απο το νου τι θα κανει ο αλλος την μαυρη ωρα του χωρισμου......

Ναι και θέλει πολύ νιονιο για να αλλάξεις το password αμα το βρεί ο άλλος...

Μα ποτέ δε δίνεις τελος πάντων password σε κοπέλα γιατι ώς γνωστον... Ολες ειναι........ emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενοχλούμαι ΠΑΡΑ πολύ να βλέπω άσχετες, κουτσομπολίστικες, μικροπρεπείς, ανούσιες δημοσιεύσεις. Δεν το καταλαβαίνετε ότι είναι γελοίο αυτό που κάνετε; Σας παρακαλώ πάρα πολύ να επανέλθουμε εις το θέμα.

Ερώτηση:

30. ΝΟΜ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΝΟΣ. ΛΑΡΙΣΑΣ:

Κ.Υ. Φαρσάλων για τα Π.Ι. Σκοτούσας (14-2-07),

Ναρθακίου (13-12-06)

Κ.Υ. Ελασσόνας (1 θέση) (17-2-07)

Κ.Υ. Ελασσόνας για το Π.Ι. Καλλιθέας (17-2-07)

Κ.Υ. Αγιάς για το Π.Ι. Ανάβρας (9-1-07)

Κ.Υ. Τυρνάβου για το Π.Ι. Βερδικούσας (14-2-07)

Κ.Υ. Τυρνάβου για εξυπ.εγκ.κοιν.Φαλάνης (11-1-07)

Κ.Υ. Τυρνάβου για εξυπ. εγκ. Κοιν. Τερψιθέας (Ν)

Κ.Υ. Τυρνάβου (1 θέση) (9-1-07)

Κ.Υ. Γόννων (3 θέσεις) (6-9-06 Α)*,(14-2-07Β)&(14-2-07 Γ)

Κ.Υ. Γόννων για τα Π.Ι. Πυργετού (13-2-07),

Στομίου (13-2-07),

Μακρυχωρίου (3-3-07)

Σύμφωνα με τα παραπάνω (απόσπασμα από την προκήρυξη του Οκτωβρίου 2006), συνολικά προκηρύσσονται για το ΚΥ Γόννων 6 ή 4 θέσεις. Όταν λέει δηλαδή: "για τα Περιφ. Ιατρείο Χ,Ψ,Ζ αυτό σημαίνει ότι ένας ιατρός θα τα εξυπηρετεί όλα μαζί ή όι είναι ξεχωριστές θέσεις;;;).

φχαρστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενοχλούμαι ΠΑΡΑ πολύ να βλέπω άσχετες, κουτσομπολίστικες, μικροπρεπείς, ανούσιες δημοσιεύσεις. Δεν το καταλαβαίνετε ότι είναι γελοίο αυτό που κάνετε; Σας παρακαλώ πάρα πολύ να επανέλθουμε εις το θέμα.

Ερώτηση:

30. ΝΟΜ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΝΟΣ. ΛΑΡΙΣΑΣ:

Κ.Υ. Φαρσάλων για τα Π.Ι. Σκοτούσας (14-2-07),

Ναρθακίου (13-12-06)

Κ.Υ. Ελασσόνας (1 θέση) (17-2-07)

Κ.Υ. Ελασσόνας για το Π.Ι. Καλλιθέας (17-2-07)

Κ.Υ. Αγιάς για το Π.Ι. Ανάβρας (9-1-07)

Κ.Υ. Τυρνάβου για το Π.Ι. Βερδικούσας (14-2-07)

Κ.Υ. Τυρνάβου για εξυπ.εγκ.κοιν.Φαλάνης (11-1-07)

Κ.Υ. Τυρνάβου για εξυπ. εγκ. Κοιν. Τερψιθέας (Ν)

Κ.Υ. Τυρνάβου (1 θέση) (9-1-07)

Κ.Υ. Γόννων (3 θέσεις) (6-9-06 Α)*,(14-2-07Β)&(14-2-07 Γ)

Κ.Υ. Γόννων για τα Π.Ι. Πυργετού (13-2-07),

Στομίου (13-2-07),

Μακρυχωρίου (3-3-07)

Σύμφωνα με τα παραπάνω (απόσπασμα από την προκήρυξη του Οκτωβρίου 2006), συνολικά προκηρύσσονται για το ΚΥ Γόννων 6 ή 4 θέσεις. Όταν λέει δηλαδή: "για τα Περιφ. Ιατρείο Χ,Ψ,Ζ αυτό σημαίνει ότι ένας ιατρός θα τα εξυπηρετεί όλα μαζί ή όι είναι ξεχωριστές θέσεις;;;).

φχαρστω

6

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Hλια ή sovereign ειμαι η φωνη της συνειδησης σου

ένας νορμάλ υπήρχε σε αυτό το φόρουμ (εντάξει και κανά-δυο ακόμα) και τον κάνατε να παραμιλεί ως άλλος προφήτης Ηλίας στην έρημο, φτού σας! Ακου λέει, να επανέλθουμε στην τάξη! Οχι, κυρίες και κύριοι, να έλθει η τάξις (και η ηθική) εις εμάς...

:angry:

ΥΓ: επειδή έχω εμπειρία και από άλλα φόρα, σε άλλες περιπτώσεις όχι μόνο αποκαλύπτονται αλλά και μπανάρονται τα διπλά ΙP.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενοχλούμαι ΠΑΡΑ πολύ να βλέπω άσχετες, κουτσομπολίστικες, μικροπρεπείς, ανούσιες δημοσιεύσεις. Δεν το καταλαβαίνετε ότι είναι γελοίο αυτό που κάνετε; Σας παρακαλώ πάρα πολύ να επανέλθουμε εις το θέμα.

Ερώτηση:

30. ΝΟΜ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΝΟΣ. ΛΑΡΙΣΑΣ:

Κ.Υ. Φαρσάλων για τα Π.Ι. Σκοτούσας (14-2-07),

Ναρθακίου (13-12-06)

Κ.Υ. Ελασσόνας (1 θέση) (17-2-07)

Κ.Υ. Ελασσόνας για το Π.Ι. Καλλιθέας (17-2-07)

Κ.Υ. Αγιάς για το Π.Ι. Ανάβρας (9-1-07)

Κ.Υ. Τυρνάβου για το Π.Ι. Βερδικούσας (14-2-07)

Κ.Υ. Τυρνάβου για εξυπ.εγκ.κοιν.Φαλάνης (11-1-07)

Κ.Υ. Τυρνάβου για εξυπ. εγκ. Κοιν. Τερψιθέας (Ν)

Κ.Υ. Τυρνάβου (1 θέση) (9-1-07)

Κ.Υ. Γόννων (3 θέσεις) (6-9-06 Α)*,(14-2-07Β)&(14-2-07 Γ)

Κ.Υ. Γόννων για τα Π.Ι. Πυργετού (13-2-07),

Στομίου (13-2-07),

Μακρυχωρίου (3-3-07)

Σύμφωνα με τα παραπάνω (απόσπασμα από την προκήρυξη του Οκτωβρίου 2006), συνολικά προκηρύσσονται για το ΚΥ Γόννων 6 ή 4 θέσεις. Όταν λέει δηλαδή: "για τα Περιφ. Ιατρείο Χ,Ψ,Ζ αυτό σημαίνει ότι ένας ιατρός θα τα εξυπηρετεί όλα μαζί ή όι είναι ξεχωριστές θέσεις;;;).

φχαρστω

Όταν λέει για παράδειγμα Κ.Υ. Γόννων (3 θέσεις) (6-9-06 Α)*,(14-2-07Β)&(14-2-07 Γ) σημαίνει στο κυ υπάρχουν θέσεις 3 γιατρών που αδειάζουν στις ημερομηνίες που γράφει δίπλα.

Όταν λέει ΚΥ για το ΠΙ εννοεί θέση στο Περιφεριακό ιατρείο Πυργετου για παράδειγμα και στα γύρω χωριά που καλύπτει και ο γιατρός διοικητικά και για εφημερίες θα ανήκει στο ΚΥ Γόνων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

που ξερεις εσυ καλε.....μπορει να ειχε χρονο για σκοτωμα το παιδι...... :rolleyes:

Ρε συ Sov , πριν μπεις και δεις τα IP , ρωτα και κανεναν που ξερει.....Σκεφτηκατε ποτε οτι τα δυο αυτα μελη μπορει να γνωριζονται πολυ καλα?οταν εισαι στα μελια και μαρτυρας το password, δε σου περναει απο το νου τι θα κανει ο αλλος την μαυρη ωρα του χωρισμου......

Να απαντήσω σε ορισμένα πράγματα γιατί μερικοί παίρνετε φόρα και λέτε διάφορα.

1) Δεν "μπαίνω" κάπου να δω τα IPs, ως moderator τα βλέπω αυτόματα δίπλα από τα ονόματά σας

2) Δέχθηκα προσωπικό μήνυμα από μέλος ότι υπάρχουν δύο posts με το nick του, ενώ δεν τα έχει κάνει αυτός. Με παρακαλεί μάλιστα να διασταυρώσω τα λεγόμενά του με τα IPs, πράγμα που έκανα. Δεν είχα καμιά καούρα να κοιτάζω από πού γράφει ο ένας κι ο άλλος

3) Όλως περιέργως, κοιτάζοντας το IP του το μάτι μου έπεσε στο ακριβώς από κάτω. Είναι άλλου μέλους, που γράφει από το ίδιο IP. Όταν γράφεις από ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο IP 1-2 ώρες μετά, γράφεις από ακριβώς τον ίδιο υπολογιστή. Όλα όσα μου λέτε για proxies είναι περσινά ξινά σταφύλια

4) Για τον βλαμμένο που μπήκε με το ονοματεπώνυμό μου απλά για να θάψει, δεν έχω να πω απολύτως τίποτα. Κι άλλα περσινά ξινά σταφύλια.

5) Σχετικά με τα περί Μεγάλου Αδελφού, περιμένω να δω την άποψη αυτού που το έγραψε όταν θα μπουν και με το δικό του nick να γράφουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελα ρε Sov, δεν μπορει να ξεκινας τη χρονια κανοντας παρατηρησεις...νιωθω σα να ειμαι στο κολλεγιο ....ασε που δεν σε ειπα εγω μεγαλο αδελφο...

Εγω ειπα οτι ,απλουστατα , για να μην κουραζεσαι, μπορεις μερικες φορες να ρωτας πριν ψαξεις κατι , για να σε πληροφορουμε και να κερδιζεις χρονο.....αυτο ειναι ολο....δε σε ειπαμε και καμπουρη.... emsexwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να απαντήσω σε ορισμένα πράγματα γιατί μερικοί παίρνετε φόρα και λέτε διάφορα.

1) Δεν "μπαίνω" κάπου να δω τα IPs, ως moderator τα βλέπω αυτόματα δίπλα από τα ονόματά σας

2) Δέχθηκα προσωπικό μήνυμα από μέλος ότι υπάρχουν δύο posts με το nick του, ενώ δεν τα έχει κάνει αυτός. Με παρακαλεί μάλιστα να διασταυρώσω τα λεγόμενά του με τα IPs, πράγμα που έκανα. Δεν είχα καμιά καούρα να κοιτάζω από πού γράφει ο ένας κι ο άλλος

3) Όλως περιέργως, κοιτάζοντας το IP του το μάτι μου έπεσε στο ακριβώς από κάτω. Είναι άλλου μέλους, που γράφει από το ίδιο IP. Όταν γράφεις από ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο IP 1-2 ώρες μετά, γράφεις από ακριβώς τον ίδιο υπολογιστή. Όλα όσα μου λέτε για proxies είναι περσινά ξινά σταφύλια

4) Για τον βλαμμένο που μπήκε με το ονοματεπώνυμό μου απλά για να θάψει, δεν έχω να πω απολύτως τίποτα. Κι άλλα περσινά ξινά σταφύλια.

5) Σχετικά με τα περί Μεγάλου Αδελφού, περιμένω να δω την άποψη αυτού που το έγραψε όταν θα μπουν και με το δικό του nick να γράφουν.

SOV,MY FRIEND,ΠΟΥ ΝΑ ΥΠΟΤΕΥΘΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΔΕΣ ΤΟΣΗ :o ΔΙΑΠΛΟΚΗ ΣΤΟ FORUM ΟΤΑΝ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑΚΙΑ ΜΑΣ..

Α ΡΕ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ ΑΘΑΝΑΤΟΙ ...ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΜΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΠΟΥΣΤΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΧΑΜΠΑΡΙ.

SOV ΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΠΩΣ ΜΠΗΚΕ ΜΕ ΤΟΝΟΜΑΤΑΚΙ Σ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΘΑΨΕΙ??

ΠΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΡΕ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ,ΟΥΤΕ ΣΕ ΠΑΠΑΚΑΛΙΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ,ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ :wacko:emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sovereign και να κοιτάς τα ip καλά κάνεις.

Είναι και αυτό στα καθήκοντα των moderator.

Για τον άλλον που μπήκε με το ονοματεπώνυμό σου ...να'τανε η ζήλεια ψώρα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γράφουν και οι δύο από δημόσιο υπολογιστή νοσοκομείου / κέντρου υγείας, συνδεδεμένου με το ΣΥΖΕΥΞΙΣ με το Internet, και παίρνουν δημίσιο IP από εκεί. ο χρήστης baccara ξέχασε να κάνει logout και κάποιος συνάδελφός του από το ΚΥ πόσταρε με το όνομά του - αυτή είναι η πιο "αθώα" εκδοχή.

inetnum: 84.205.224.0 - 84.205.255.255

netname: SYZEFXIS-GR

descr: Greek Public Administration Network

country: GR

org: ORG-SGPA1-RIPE

admin-c: SS7793-RIPE

tech-c: AV323-RIPE

tech-c: KK656-RIPE

status: ASSIGNED PI

mnt-by: RIPE-NCC-HM-PI-MNT

mnt-by: OTENET-GR-MNT

mnt-lower: RIPE-NCC-HM-PI-MNT

mnt-routes: OTENET-GR-MNT

mnt-domains: OTENET-GR-MNT

source: RIPE # Filtered

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.