Jump to content

[προκηρύξεις αγροτικών] Ιανουάριος - Σεπτέμβριος 2007


drsiena

Recommended Posts

ΟΠΟΤΕ ΕΓΩ ΠΟΥ ΟΡΚΙΣΤΗΚΑ 9 ΙΟΥΛΙΟΥ ΧΑΝΩ ΤΟ 1 ΜΟΡΙΟ ΤΩΝ 2 ΜΗΜΩΝ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ,ΣΩΣΤΑ?

Μην ασχολήσε με το 1 μοριο που χάνεις.Έρχονται οι ρουμάνοι με τα 40

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Last Reply
Μην ασχολήσε με το 1 μοριο που χάνεις.Έρχονται οι ρουμάνοι με τα 40

emgoal

Σήμερα που τηλ. σε υπουργείο μου παν ότι τα μόρια θα μετρανε από όταν πήραν το πτυχίο τους. Αύριο πάω υπουργείο να ξεκαθαρίσω την κατάσταση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην ασχολήσε με το 1 μοριο που χάνεις.Έρχονται οι ρουμάνοι με τα 40

emgoal

Σήμερα που τηλ. σε υπουργείο μου παν ότι τα μόρια θα μετρανε από όταν πήραν το πτυχίο τους. Αύριο πάω υπουργείο να ξεκαθαρίσω την κατάσταση.

Ναι είναι αλήθεια,το έμαθα κι εγώ.Συνεπώς αυτή τη φορά θα δούμε το φαινόμενο αγροτικά να παίρνουν μόνο δικατσάδες.

Όσο για τους υπόλοιπους διορισμούς της προηγούμενης προκήρυξης έμαθα ότι πάνε για μετά τις εκλογές όσο το δυνατόν πιο άμεσα.Αν έρθει σε κάποιον νωρίτερα ο διορισμός παρακαλώ ας το βάλει σε ποστ.Το ίδιο θα κάνω κι εγώ.Ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσο για τους υπόλοιπους διορισμούς της προηγούμενης προκήρυξης έμαθα ότι πάνε για μετά τις εκλογές όσο το δυνατόν πιο άμεσα.Αν έρθει σε κάποιον νωρίτερα ο διορισμός παρακαλώ ας το βάλει σε ποστ.Το ίδιο θα κάνω κι εγώ.Ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για τους υπόλοιπους λέω.τους έχουν χωρίσει στα δύο.σε κάποιους ήρθαν γύρω στις 27-8.στους υπόλοιπους μετά τις εκλογές.έτσι τουλάχιστον έχω πληροφορηθεί εγώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
έχει κανείς φρέσκα νέα σχετικά με τα αποτελέσματα τις προκηρύξεις του Σεπτεμβρίου?

ΕΔΩ ΤΑ ΦΡΕΣΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΧΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΛΑ ΟΧΙ ΔΕΚΕΒΡΗ ΣΑΝ ΠΑΛΙΑ ΝΟΕΒΡΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΔΙΟΡΙΣΜΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πιστευεις οτι ταποτελεσματα θα βγουν σε κανα μηνα?(για ναρθουν οι διορισμοι Δεκεμβρη η τελος Νοεμβρη)

καλά τα λες αλλά ακόμα δεν μας έχουν έρθει οι διορισμοί απο την προκύρυξη του μαϊου οι οποίοι αναμένονται τέλη Οκτωβρίου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως,στη σελίδα του Υπουργείου δεν υπάρχει κάτι νεότερο μέχρι αυτή την στιγμή.Εγώ έχω αρχίσει να σκέφτομαι την πιθανότητα να πάω να δουλέψω για τις αμερικάνικες παραστρατιωτικές οργανώσεις στο Ιράκ :bloodomen: Πληρώνουν καλά λένε...Το γεγονός πως πυροβολείς και σε πυροβολούν είναι μικρό ρίσκο μπροστά στα απίστευτα φράγκα που βγάζεις μέσα σε ένα μήνα.Άσε που μπορείς να κάνεις και λαθρεμπόριο όπλων και να τα κονομάς ακόμα περισσότερο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτο για τον οκτωβριο ειναι ενημερωση απο το υπουργειο? Γιατι εαν ναι να το ξερουμε να αρχισουμε να γεμιζουμε τα λεωφορεια! Αν και αρειανος τους μαζευω χιλιους μπαοκτσηδες! Πρεπει να βαλουμε τα μεγαλα μεσα! Δυο λεξεις και τους μαζρψες! Ξυλο και Αθηνα! (για αποφυγη παρεξηγησεων δεν εχω κανενα προβλημα με την Αθηνα. Απλα σαρκαζω λιγο τους συμπολιτες μπαοκτσηδες)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν νομίζω να έχει πάρει καμιά τέτοια επίσημη δέσμευση το υπουργείο.Απλά, οι προηγούμενοι αγροτικοί λένε πότε έμαθαν τα αποτελέσματα και οι επόμενοι υπολογίζουν κατά προσέγγιση.Εγώ,έτσι και αλλιώς,με βλέπω εκτός αυτή τη φορά...Αλλά,αυτό είναι emofftopic ,οπότε δεν σας ζαλίζω άλλο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τελος νοεμβριου τα αποτελεσματα φρεσκα νεα εκ ΥΥΚΑ
τι εννοεις φρεσκα νεα εκ υυκα?εμενα μουπανε μεχρι αρχες το πολυ που πηρα τηλ/καθε μερα λενε αλλα??????????????????????????????????????????????????
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καθε μερα λενε αλλα??????????????????????????????????????????????????

Ω τι έκπληξη!!!!

Πρώτη φορά ΞΑΝΑσυμβαίνει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

5/10 εννοεις,δηλαδη σχεδον 4,5 μηνες μετα την ληξη της προκηρυξης.Αρα σε μας οι διορισμοι πρεπει να ερθουν στην καλυτερη τελη Δεκεμβριου(αφου δεν υπαρχει το κολλημα των εκλογων,αν+βεβαια κατι θα βρουν παλι .βλεπε διακοπες Χριστουγεννων)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

5/10 εννοεις,δηλαδη σχεδον 4,5 μηνες μετα την ληξη της προκηρυξης.Αρα σε μας οι διορισμοι πρεπει να ερθουν στην καλυτερη τελη Δεκεμβριου(αφου δεν υπαρχει το κολλημα των εκλογων,αν+βεβαια κατι θα βρουν παλι .βλεπε διακοπες Χριστουγεννων)

οχι πιο νωρις αφου απο αυγουστο ηδη βγαζανε προκυρηξη/πριν δεκαπενταυγουστο/μεσα δεκεβρη το αργοτερο οι διορισμοι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά λυπάμαι παιδιά που δεν είμαι αισιοδοξη.Το Υπουργείο έχει αποδείξει ότι οι τακτικές του βασίζονται στο να γλιτώνουν λεφτά από τις μισθοδοσίες...

Εδώ κι ένα μήνα τα νοσοκομεία είναι άδεια από τριμηνίτες και οι κάτοικοι διαμαρτύρονταν για την άθλια κατάσταση...Τώρα ήρθαν οι διορισμοί παρ'όλ'αυτά.

Εσείς πιστεύετε αλήθεια ότι θα διοριστείτε πριν να φύγουμε εμείς αυτή η φουρνιά από το τρίμηνο?είναι οκτώβρης και εμείς μέσα ιανουαρίου θα φύγουμε από κει.Πιστεύετε ότι εδώ κι ένα μήνα δεν είχαν καθόλου γιατρούς και τώρα θα μας προσλάβουν όλους μαζί να μην έχουν πού να μας βάλουν???Γνώμη μου είναι πως δε θα συμβεί κάτι τέτοιο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά λυπάμαι παιδιά που δεν είμαι αισιοδοξη.Το Υπουργείο έχει αποδείξει ότι οι τακτικές του βασίζονται στο να γλιτώνουν λεφτά από τις μισθοδοσίες...

Εδώ κι ένα μήνα τα νοσοκομεία είναι άδεια από τριμηνίτες και οι κάτοικοι διαμαρτύρονταν για την άθλια κατάσταση...Τώρα ήρθαν οι διορισμοί παρ'όλ'αυτά.

Εσείς πιστεύετε αλήθεια ότι θα διοριστείτε πριν να φύγουμε εμείς αυτή η φουρνιά από το τρίμηνο?είναι οκτώβρης και εμείς μέσα ιανουαρίου θα φύγουμε από κει.Πιστεύετε ότι εδώ κι ένα μήνα δεν είχαν καθόλου γιατρούς και τώρα θα μας προσλάβουν όλους μαζί να μην έχουν πού να μας βάλουν???Γνώμη μου είναι πως δε θα συμβεί κάτι τέτοιο.

ποσοι ειναι οι γενικοι τωρα ξερεις?ξερεις την καινουργια κατανομη αγροτιικων?δικη μου γνωμη κ επειδη παω πολυ συχνα κ ρωταω υπουργειο πριν κ μετα εκλογες ...να περιμενουμε τι θα γινει/ :withstupid:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.