Jump to content

[προκηρύξεις αγροτικών] Ιανουάριος - Σεπτέμβριος 2007


drsiena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Last Reply

Η λεπτομέρεια που κάνει τη διαφορά

από τότε που μας έδωσαν το κωλόχαρτο
.

Μάλιστα... και εγώ που νόμιζα ότι οι εξετάσεις ήταν δύσκολες και είχα συγκινηθεί... σνιφ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγνώμη. Διάβασα καλά?? Μιλάνε και οι κ..οΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ τώρα?? ΤΙ ΘΡΑΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??Αντί να πούνε και ευχαριστώ που τους βόλεψαν με τα γνωστα θέματα έχουν και απαιτήσεις απο πάνω?? Και, να ρωτήσω: γιατί επί 8 και 10 χρόνια ήταν ανίκανοι να περάσουν 2 μαθήματα? Ας τα περνούσαν για να μην καθυστερήσουν για τίποτα.(λίγο δύσκολο βέβαια όταν το μάθημα στοιχίζει 100 ευρώ ή μισό κιλό φέτα..). Καλά είμαστε σοβαροί?? Στο τέλος θα ζητήσουν να μην αναγνωρίζεται και η ιατρική Αθηνών ή οποιαδήποτε άλλη ελληνική σχολή.

Ένα έχω να πω: ΓΚΑΖΑΚΙΑ στους ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έλα τώρα, είσαι υπερβολική... 2500 έτοιμες γνωστές ερωτήσεις πολλαπλής επιλογής ("που ούτε ειδικοί δεν τις απαντούσαν" όπως λένε οι φίλοι μας απ'το δικατσα) με τις απαντήσεις να κυκλοφορούν στο ιντερνετ είναι μια αξιοκρατική μέθοδος αναγνώρισης των "πτυχίων", δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα. Επειδή εμείς φτύσαμε αίμα να τελειώσουμε εδώ (και να περάσουμε εδώ... μετεγγραφείς χειρότεροι είστε) θα πρέπει να έχουμε προτεραιότητα? τς τς τς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άδικα μετράνε από τότε που μας έδωσαν το κωλόχαρτο του δοαταπ/δικατσα κανονικά θα έπρεπε να μετράνε από την κτίση πτυχίου όπως γίνεται με όλους εσάς , και να σου πω εγώ μετά πότε θα έπαιρνες αγροτικό εσύ και μερικοί σαν εσένα highlander148.

Σιγά μη σου δώσουμε και απο τότε που γεννήθηκες!!!!

Τα ίδια έίναι τα χαρτια μας ρε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημερα καταρχην! :withstupid:

Θελω να μοιραστω μια προσφατη εμπειρια ακαταληπτης αναξιοκρατιας...δοθεισας της ευκαιριας της ανακοινωσης των αγροτικων.Ολοι ξεραμε οτι σε αυτην την προκηρυξη οι κυριοι και οι κυριες του σεβαστου υπουργειου ειχαν ειδοποιησει να μην δηλωνονται αγονα αγροτικα,μιας και οι θεσεις ηταν πολυ λιγες και οι υποψηφιοι παρα πολλοι.Αυτο ηταν δεδομενο....πολλοι φιλοι μου ειχαν δηλωσει και τους τηλεφωνησαν να αλλαξουν τις αιτησεις.Μια γνωστη μου λοιπον,που κλαιγοταν ολη την ςρα για την ανεργια,για το οτι δεν θα παρει παλι αγροτικο κτλ κτλ κτλ δηλωσε,οπως μου ειχε πει,2 θεσεις στο νομο μας.Ως δια μαγειας,πηρε αγροτικο σε αλλο νομο,δηλαδη με μορια τιποτα,και οταν την πηρα τηλ μου ειπε οτι ειχε δηλωσει κι ενα αγονο.....Οταν αρχισα να της λεω πως και γιατι ενιωσα η αληθεια ειναι μεγαλο ουφο....Γιατι τι να λεει το γεγονος οτι το ξερω κι οτι ξερει πως το ξερω?Αφου την εκανε τη δουλεια της,τουμπεκι ψιλοκομμενο οι υπολοιποι....Δεν ξερω πως μπορουν να γινει ελεγχος σε τετοια ζητηματα,αλλα ειναι κριμα για καποιους που πραγματικα εχουν αναγκη να δουλεψουν. :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχω και γω ανάλογη εμπειρία με πολύ καλό φίλο, αλλά τουλάχιστον είχε τα @@ να παραδεχτεί το πως τα κατάφερε..

Ίσως επειδή ξέρει ότι έχω βαρύ χέρι και ήταν προς το συμφέρον του να μη μου πετάξει καμιά λαλακία..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τΕΛΙΚΑ ΤΟ Ο,ΤΙ ΑΡΓΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΟ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ Κ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΟΥΝ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΒΙΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΑΝ 1600 ΑΤΟΜΑ.ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΒΙΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τΕΛΙΚΑ ΤΟ Ο,ΤΙ ΑΡΓΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΟ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ Κ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΟΥΝ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΒΙΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΑΝ 1600 ΑΤΟΜΑ.ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΒΙΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ...

Εδώ κολλάει και η διαφήμιση..

..το έχω διπλάσιο...

..το βύσμα και τσιμπάω το αγροτικούλι..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συναδελφοι δε ξέρω αν είμαι τόσο καχύποπτος,

αλλα θέλω να σας κάνω μια ερώτηση και όποιος ξέρει απαντάει:

Μήπως έχει βγει και κανένα άλλο ΦΕΚ, εκτος των γνωστων τεσσαρων, που να περιέχει και νέα αγονα αγροτικα?

γιατι το λέω?

γιατι το ΠΙ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ της ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ που βρισκεται στη λιστα του cso ως αγονο εχει μία θεση,

ενω στην προκηρυξη την προηγουμενη που βγηκαν 2θεσεις στο συγκεκριμένο ΠΙ και οι δύο ήταν αγονες τελικα

Ηταν μια ελλειψη-παραλλειψη του cso ή υπαρχει και κατι ακομη που δεν έχουμε μάθει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συναδελφοι δε ξέρω αν είμαι τόσο καχύποπτος,

αλλα θέλω να σας κάνω μια ερώτηση και όποιος ξέρει απαντάει:

Μήπως έχει βγει και κανένα άλλο ΦΕΚ, εκτος των γνωστων τεσσαρων, που να περιέχει και νέα αγονα αγροτικα?

γιατι το λέω?

γιατι το ΠΙ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ της ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ που βρισκεται στη λιστα του cso ως αγονο εχει μία θεση,

ενω στην προκηρυξη την προηγουμενη που βγηκαν 2θεσεις στο συγκεκριμένο ΠΙ και οι δύο ήταν αγονες τελικα

Ηταν μια ελλειψη-παραλλειψη του cso ή υπαρχει και κατι ακομη που δεν έχουμε μάθει?

ΩΠΑ...

Πάρα πολύ καλό ερώτημα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συναδελφοι δε ξέρω αν είμαι τόσο καχύποπτος,

αλλα θέλω να σας κάνω μια ερώτηση και όποιος ξέρει απαντάει:

Μήπως έχει βγει και κανένα άλλο ΦΕΚ, εκτος των γνωστων τεσσαρων, που να περιέχει και νέα αγονα αγροτικα?

γιατι το λέω?

γιατι το ΠΙ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ της ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ που βρισκεται στη λιστα του cso ως αγονο εχει μία θεση,

ενω στην προκηρυξη την προηγουμενη που βγηκαν 2θεσεις στο συγκεκριμένο ΠΙ και οι δύο ήταν αγονες τελικα

Ηταν μια ελλειψη-παραλλειψη του cso ή υπαρχει και κατι ακομη που δεν έχουμε μάθει?

ΩΠΑ...

Πάρα πολύ καλό ερώτημα..

Το τηλ του κεντρου υγειας ειναι το παρακατω αν δεν κανω λαθος ΤΗΛ.22370-95.269

αν θελει καποιος να το εξακριβωσει.

Για οποιον ενδιαφερεται για τηλ νοσοκομειων και κ.υ. της Ελλαδας ας μου στειλε το e mail του.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδια να ρωτησω κατι ?

αν καποιος παρει αγροτικο, και πανω που χαιρεται δει να βγαινει η οριστικη επιλογη και τελικα να το χανει λογω διορθωσης μοριων καποιου αλλου, μπορει να ελεγξει αν ο αλλος ειχε οντως περισσοτερα μορια ?

πως μπορει να ξερει οτι ο αλλος δεν εβαλε βυσμα ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

'Οποιος έχει την παραμικρή αμφιβολία για ο,τιδήποτε, πρέπει να κάνει ένσταση.

Εκεί θα φανεί ποιός έχει τι..

Αν και τα βύσματα δε χρησιμοποιούν συνήθως τέτοιες προχειροδουλειές..

Υπάρχουν πολύ καλύτεροι και κυρίως ασφαλείς τρόποι, από τα μαϊμού μόρια..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κι εγω αυτο σκεφτομαι.. Αν καποιος εχει το βυσμα λογικα μπορει να διοριστει με τα πρωτα αποτελεσματα,και δεν χρειαζεται να φαει πρωτα το ακυρο,για να βρει τελικα την ακρη και να σου φαει την θεση στην οριστικη επιλογη..

anyway,thanks για την απαντηση !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

που είναι το ΦΕΚ οεο?

ρε παιδιά άμα μπορούσε καποιος από εμάς να έχει μια τέτοια πληροφορία θα την έβγαζε στο GM?

όποιος μπορεί στην χώρα μας κάνει, εγώ δεν μπορούσα να βρω τις άκρες να περάσω τον δοαταπ σ μια νύχτα (χωρίς κόπο) κι έτσι το πήγα με την νόμιμη οδό έχασα 3 χρόνια ζωής και καριέρας εσείς όσοι γράφετε εδώ και τελειώσατε Ελλάδα δεν μπορείτε να βρείτε τις άκρες να περάσετε σ ένα αγροτικό το ταχύτερο δυνατόν ή να μάθετε πότε και που θ ανοίξουν οι νέες θέσεις να τρέξετε να δηλώσετε.

Όσοι μπορούν δεν κάθονται ν ασχολούνται με το ν ανακαλύπτουν απλά τα σκάνδαλα που γίνονται μέσα στ αγροτικά μπαίνουν στην δουλειά και ρίχνουν μαύρη πέτρα πίσω.

Και όσοι σαν εσάς κι άλλοι σαν εμένα δεν μπορούμε να το κάνουμε αυτό ψάχνουμε από εδώ κι από εκεί να βρούμε κάτι για να πούμε να αυτός μου έφαγε την θέση παράνομα ή σ αυτόν δώσανε μια θέση φωτογραφική για αγροτικό και μετά τι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τρεις μήνες για αυτό το πράγμα........νο κοπρεντε.

Νιώθεις πως είναι ανούσιο να αναφέρεις ο,τι πρέπει να αλλάξει ο τρόπος επιλογής των ιατρών που στελεχώνουν αγροτικά ιατρεία. Ακόμη και αν αποδεχτούν την ανάγκη αλλαγής, σκέφτεσαι -μετά από αυτό- το πόσο χρόνο θα τους πάρει για να αποφασίσουν νέο τρόπο.

Κάποια αγροτικά βγάζουν μάτι πως είχανε πληροφόρηση εκ των έσω οι ενδιαφερόμενοι για θέσεις με λίγα μόρια. Χαρακτηριστικό παράδειγμα συναδέλφου που σε νομό με εντοπιότητα είχε 8 μόρια αλλά επέλεξε ταυτόχρονα σε άλλο διαμέρισμα (όχι, δεν ήταν νησί ή κατσάβραχα) και.....ώ, τι τύχη....πήρε το αγροτικό με τα 4.

Η περίπτωση με τα αζήτητα είναι κατάφωρη αδικία. Ή μήπως παρανομία; Εμένα γιατί με πήρανε να μου πουν να αλλάξω την αίτησή μου; Θεώρησα πως το έκαναν με καλή θέληση για να μη πάει χαμένη η δεύτερη επιλογή μου. Ομολογώ είχα ξαφνιαστεί ευχάριστα. Εκ του αποτελέσματος......γελάστηκα.

Συνάδελφος παραπάνω αναφέρει πως ο μέσος όρος είναι 12,5. Συμφωνώ, αλλά είναι κάπως σχετικό. Οι περισσότερες θέσεις δόθηκαν σε αιτούντες με 7 μόρια. Συγκεκριμένα, 52 αγροτικά. Καλή δουλειά σε όσους πήρανε, αλλά οι αναμένοντες ας μη χάνουν το κουράγιο τους.

Αναλυτικά τα μόρια και θέσεις που επιλέχθηκαν:

2=9 3=10 4=9 5=3

6=20 7=52 8=31 9=20

10=35 11=23 12=18 13=23

14=39 15=11 16=11 17=12

18=10 19=7 20=9 21=4

22=8 23=3 24=6 25=4

26=2 29=1 30=2 32=2

33=2 34=2 38=1 39=1

59=1

Νομίζω το σύνολο ήταν 490 α.ιατρεία. 60 δόθηκαν σε γενικούς ιατρούς και για 32 θα γίνει κλήρωση.

Ένας συνάδελφος είναι με άγνωστο αριθμό μορίων (θέλω να πιστεύω τυπογραφικό λάθος) και 2 δόθηκαν ως αζήτητα.

Από το τσεκάρισμα των αποτελεσμάτων βρήκα 4 κενά αγροτικά ιατρεία. Τα παραθέτω και εάν κάποιος βρει διορισμένους ή προς κλήρωση ας διορθώσει.

1. Νομ. Δωδεκανήσου Νοσ.Ρόδου. Κ.Υ. Έμπωνα για το Π.Ι. Σύμης Β θέση (10/04/07). (Μήπως γι'αυτό δόθηκε μια θέση ως αζήτητη; επειδή το Κ.Υ. θα έμενε ακάλυπτο;)

2. Νομ. 'Εβρου Νοσ. Διδυμοτείχου. Κ.Υ Ορεστιάδας για το Π.Ι. Αμπελακίων (11/04/07)

3. Νομ. Σάμου Νοσ. Σάμου. Κ.Υ. Καρλοβασίου για το Π.Ι. Κοντακαίκων (26/06/07)

4. Νομ. Σάμου Νοσ. Ικαρίας. Κ.Υ. Ικαρίας Γ θέση (14/05/07)

Και μέσα σε όλη αυτή την αναμπουμπούλα, ένας συνάδελφος με θητεία περιμένει το αποτέλεσμα μιας εκ των κληρώσεων και εφόσον ευνοηθεί, θα πάρει αγροτικό ιατρείο, εάν θυμάμαι καλά στη Κρήτη. Δεν έχω τίποτε με τους συναδέλφους με θητεία αλλά είναι κάπως άδικο για όσους δεν έχουν εργαστεί ακόμη. Όπως είναι άδικο το να μην παίρνουν αγροτικό συνάδελφοι με 11 μόρια επειδή δεν ήταν τυχεροί στη δήλωση ή δεν είχαν "βοήθεια" στην επιλογή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άψογος Δημήτρη..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

2 χρονια το κυνηγω και δεν ερχεται,ηθελα αγονο βλεπεις ο μαλακας αφου ειπα οτι εχω και ενα μοριο ρε γμτ παραπανω μετα απο τοσο καιρο..Τελικα σε τουριστικο θα την βγαλω .τσπ! απο το ολοτελα καλη και η παναγιωτενα.παντως ενημερωτικα...ουτε με δικατσαδες ουτε με επι θητεια ουτε με γενικους με κανεναν δεν τα χω.Μονο με την τυχη μου την γκαντεμα , τα βυσματα και τους μαλακες του υπουργειου.Καλο καλοκαιρι παιδες.Απο φθινοπορο παλι εδω,αρκει βεβαια να μην εχουν αλλαξει τοοοοοοοοσο τα πραγματα και στο τελος οχι αγονο...ουτε καν απλο αγροτικο δεν θα μπορω να βρω.Να περνατε τελεια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συναδελφοι δε ξέρω αν είμαι τόσο καχύποπτος,

αλλα θέλω να σας κάνω μια ερώτηση και όποιος ξέρει απαντάει:

Μήπως έχει βγει και κανένα άλλο ΦΕΚ, εκτος των γνωστων τεσσαρων, που να περιέχει και νέα αγονα αγροτικα?

γιατι το λέω?

γιατι το ΠΙ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ της ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ που βρισκεται στη λιστα του cso ως αγονο εχει μία θεση,

ενω στην προκηρυξη την προηγουμενη που βγηκαν 2θεσεις στο συγκεκριμένο ΠΙ και οι δύο ήταν αγονες τελικα

Ηταν μια ελλειψη-παραλλειψη του cso ή υπαρχει και κατι ακομη που δεν έχουμε μάθει?

ΩΠΑ...

Πάρα πολύ καλό ερώτημα..

Επειδή το έψαξα λίγο όχι για το συγκεκριμένο άγονο αλλά γενικότερα,μπορεί να έχει γίνει το εξής:Σε ορισμένα άγονα που εξαρχής ήταν 2θέσια εδώ και πολλά χρόνια η μία θέση είναι καπαρωμένη από γενικό γιατρό.Σε περίπτωση παραίτησης του γενικου για οποιοδήποτε λόγο(όλα αυτά μου τα απάντησαν από την διεύθυνση του νοσοκομείου στο οποίο υπάγονται αρκετά από τα άγονα του νομού μου)η θέση ανοίγει ξανά.Το περίεργο δεν είναι λοιπόν που στο ΦΕΚ δεν φαίνεται η 2η θέση αλλά γιατί όταν βγαίνουν οι νέες θέσεις δεν αναφέρεται σε μια συμπλ. ανακοίνωση ότι και η άλλη θέση είναι άγονη.Πιστεύω πως θα ήταν πολύ πιο έντιμο. Επειδή για μένα που φεύγω φαντάρος αυτά είναι ψιλά γράμματα,καλό θα ήταν οι λοιποί ενδιαφερόμενοι να το ψάξουν το θέμα στους νομούς τους τουλάχιστον...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένα είναι σίγουρο...

πάμε για νέο ρεκορ...3 μήνες!!!

για μία προκήρυξη(9/2/2007 η προηγούμενη, 4/5/2007 σήμερα και ακόμη περιμένουμε..)

Συγχαρητήρια στο υπουργείο υγείας και σε όσους δουλεύουν εκεί...

Να μου πεις με τέτοιο υπουργό τι περίμενες...

Αυτό που τον καίει και βγαίνει στα κανάλια είναι να μην αγοράζουν τσιγάρα οι ανήλικοι...

βέβαια, όπου ανώδυνο θέμα και κάμερα εκεί,

όπου προβλημα και κίνδυνος απώλειας ψήφων..''με αυτά ασχολείται ο υφυπουργός"

τα γκαζάκια έρχονται... :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με βάση τη καθυστέρηση στα αποτελέσματα, που είναι μεγαλύτερη από την άλλη φορά, τότε σίγουρα πάμε για νέο ρεκόρ!! Και να σου πω τα κακά νέα? Το προηγούμενο ρεκόρ, τουλάχιστον όσον αφορά τη λήξη, ήταν πάνω από 3 μήνες 30/10-09/02

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένα είναι σίγουρο...

πάμε για νέο ρεκορ...3 μήνες!!!

Δεν κρατιέσαι φίλε μου τσάτσε έτσι???Σου έχω όμως έτοιμη τη λύση...εθελοντική 2η ΕΣΣΟ (από Αυγουστο μαζί)και όλα ζάχαρη.Άλλωστε οι εμπειρίες σου ήταν κάτι παραπάνω από καλές από ότι μου έλεγες... :bloodomen: :bloodomen: :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.