Jump to content

[προκηρύξεις αγροτικών] Ιανουάριος - Σεπτέμβριος 2007


drsiena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Last Reply

Ειλικρινά δεν τους καταλαβαίνω αυτούς, εκεί, στο Υπουργείο.

Είναι οφθαλμοφανές πως η επεξεργασία των αιτήσεων απαιτεί λιγότερο χρόνο από όσο μας υποχρεώνουν να περιμένουμε.

Οι ενδιαφερόμενοι είναι πολλοί και ως επί το πλείστον ανάλογα νοήμονες ώστε να μπορούν να αξιολογήσουν μια συγκεκριμένη κατάσταση (κοινώς δεν τρώνε κουτόχορτο, ή ίσως, όχι τόσο όσο εκείνοι πιστεύουν)

Τόσο μεγάλη καθυστέρηση δίνει το δικαίωμα ανάπτυξης συνειρμών και υποθέσεων που μόνο ευχάριστα δεν μπορεί να είναι για το υπουργείο.

Η ενόχληση και ταλαιπωρία έχει ως αποδέκτες όπως τους ενδιαφερόμενους έτσι και την υπηρεσία που υποχρεώνεται σε καθημερινή τηλεφωνική ενημέρωση και όχι μόνο.

Ποιοι μπορεί να είναι οι λόγοι που οδηγούν στη συντήρηση αυτής της κατάστασης;

Κάποιοι λένε το μαγείρεμα των αποτελεσμάτων. 2 μήνες για μαγείρεμα; και πάλι πολύ είναι. Η "δουλειά" μπορεί να γίνει σε ένα απογευματάκι. Πόσοι είναι πλέον αυτοί που θα εξυπηρετηθούν έτσι;

Άλλοι αναφέρουν την εσκεμμένη καθυστέρηση πλήρωσης των θέσεων. Μα κάνουν παρατάσεις οι αγροτικοί που καλύπτουν ήδη τις θέσεις, οπότε δεν τίθεται θέμα οικονομικών συμφερόντων.

Μερικοί ισχυρίζονται παιχνίδια πολιτικά με την έννοια πως όπου υπάρχει κόλλημα, ο μαθημένος πλέον Έλληνας ψηφοφόρος θα χτυπήσει τη πόρτα του βουλευτή ή του αρμόδιου της υπηρεσίας για "αλληλοεξυπηρέτηση". Θεωρώ πως για αυτό έχουμε φτάσει σε τέτοιο σημείο, που όλα τα πολιτικά κόμματα προσπαθούν να το εξαλείψουν. Φαντάζει κάπως τραβηγμένο. Ή μήπως όχι;

Άκουσα άποψη που αναφερόταν σε θεωρία μποϊκοτάζ από τους διορισμένους υπαλλήλους της προηγούμενης κυβέρνησης οι οποίοι κατέχουν νευραλγικές θέσεις στο εκάστοτε υπουργείο. Εκτός από υπερβολικό, θα το χαρακτηρίσω και ως αδικαιολόγητη αδυναμία τέλεσης διοικητικών και ελεγκτικών καθηκόντων των από "πάνω" τους υπευθύνων, που προφανώς δεν ανήκουν στην αντιπολίτευση.

Προσπαθώ να καταλάβω. Ποιοι άλλοι λόγοι μπορεί να υπάρχουν;

Τι σχόλιο να κάνεις για την αναφορά του κ.Υπουργού περί ηλεκτρονικού υπολογισμού των μορίων για τη μεθεπόμενη προκήρυξη; Θα σκανάρουν τις αιτήσεις και θα βγάζει ο πισις τα μόρια; Πάλι ανθρώπινο χέρι θα κάνει τη δουλειά. Το πολύ πολύ να γίνεται το "πέρασμα" της επεξεργασίας στον υπολογιστή. (Φοβάμαι πως θα είναι ακόμη πιο χρονοβόρο και εάν υπολογίσω τον απαιτούμενο χρόνο εξοικείωσης δημοσίου υπαλλήλου....κλάφτα Χαράλαμπε)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βικη έχω πάρει και το κέντρο και μ έχουν συνδέσει με… κέντρο κατευθείαν.

NikNik000 όλα όσα γράφεις τα έχουμε σκεφθεί αλλά όσο εμείς δεν μπορούμε να πιέσουμε για να βγουν νωρίτερα τα αγροτικά καλά μας κάνουν.

Αντίθετα τρέχουμε να βρούμε το βύσμα-μέσον να μας κάνει την δουλειά , τέτοιοι είμαστε ως Έλληνες τέτοιοι μας αξίζουν να μας κυβερνάνε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για μενα τα πραματα ειναι απλα...1ον βαριουντε να δουλεψουν...2ον μαγειρευουν....το τι συντομα θα μαθουμε.αυτο που πρωτα μου ερχεται στο μυαλο ειναι το εξης σκηνικο...χαρουμενοι γιατροι να ανηφοριζουν κατηφοριζουν(δεν θα τα χαλασουμε στο σημειο του οριζοντα)με διορισμο σε αγονο...οταν πλεον το ατου δηλωσης του δευτερου κομματιου ειδικοτητας δεν θα υπαρχει.το οπψιον Νο 2 ειναι να μην αλλαξει η κατασταση και οι χαρουμενοι να ειναι τα βυσματα για αλλη μια φορα και ολοι οσοι σαν μαλακες περιμενουν 2 χρονακια για κανα μοριο(πρωτη μουντζα σε μενα ,που με εχω και προχειρο) ...να περιμενουν για 2 χρονακια και βαλε μεχρι το διορισμο...ελα μωρε ενα 3μηνακι ακομα ...και που θα παει κοντα ειναι τα 30.

Μαγκες οτι και να γινει καλοκαιρακι επιασε...χοσε κσεχοσε με κουερβο θα βγει και αυτο και οποιος αντεξει.

Λετε για παρασκευη???...μπααααααααααα.αν βγουνε κερναω αν οχι κατω τα χερια απο το μπουκαλι :anavwfwties:

μπιουντιφουλλλλλλλλλλλλ!!!!!!!!!

Παντως αν δεν βγουνε και την παρασκευη να θυμαστε ...

ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΑΝ ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΦΕ...ΤΑ ΓΚΑΖΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πραγματικα αδιαφορω πληρως για οσους θα βολευτουν,αν βολευτουν.Το ολο θεμα εχει καταντησει μια μεγαλη αηδια....μας κοροιδευουν καταμουτρα και σαν να μην φτανει η ολη μας ταλαιπωρια στο περιμενε,οταν αξιωθουν και σηκωσουν κανα τηλεφωνακι,μας μιλανε σαν να μας κανουνε και τρελη χαρη!Ουτε το γεγονος οτι εχουμε φαει αρκετα χρονακια για να το σπουδασουμε το περιμενε δεν σεβονται πια?????Εγω τελειωνοντας τη σχολη ειχα ονειρα....να παιρνω τηλ καθημερινα σε γραμματεις και φαρισσαιους,σε καθε γνωστη υπηρεσια-νοσοκομειο-νομαρχια και να ρωταω ΄΄Μηπως αλλαξε κατι στις αναμονες?΄΄

΄΄Μπορειτε να μου πειτε ποτε φευγει ο 13ος ειδικευομενος?΄΄

΄΄Συγγνωμη,ποτε περιπου θα ανακοινωθουν τα αποτελεσματα της προκηρυξης?΄΄

Κι ολα αυτα τα ερωτηματα περιμενα να μου τα απαντουν μελισταλαχτοι υπαλληλοι,με το σεις και με το σας.....

Τωρα,με τι μουτρα θα αντικρυσω τους γονεις μου που πληρωσαν να με σπουδασουν??????ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????

Τσαμπα κοπος 6 χρονια.......Φευ! :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πραγματικα αδιαφορω πληρως για οσους θα βολευτουν,αν βολευτουν.Το ολο θεμα εχει καταντησει μια μεγαλη αηδια....μας κοροιδευουν καταμουτρα και σαν να μην φτανει η ολη μας ταλαιπωρια στο περιμενε,οταν αξιωθουν και σηκωσουν κανα τηλεφωνακι,μας μιλανε σαν να μας κανουνε και τρελη χαρη!Ουτε το γεγονος οτι εχουμε φαει αρκετα χρονακια για να το σπουδασουμε το περιμενε δεν σεβονται πια?????Εγω τελειωνοντας τη σχολη ειχα ονειρα....να παιρνω τηλ καθημερινα σε γραμματεις και φαρισσαιους,σε καθε γνωστη υπηρεσια-νοσοκομειο-νομαρχια και να ρωταω ΄΄Μηπως αλλαξε κατι στις αναμονες?΄΄

΄΄Μπορειτε να μου πειτε ποτε φευγει ο 13ος ειδικευομενος?΄΄

΄΄Συγγνωμη,ποτε περιπου θα ανακοινωθουν τα αποτελεσματα της προκηρυξης?΄΄

Κι ολα αυτα τα ερωτηματα περιμενα να μου τα απαντουν μελισταλαχτοι υπαλληλοι,με το σεις και με το σας.....

Τωρα,με τι μουτρα θα αντικρυσω τους γονεις μου που πληρωσαν να με σπουδασουν??????ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????

Τσαμπα κοπος 6 χρονια.......Φευ! :withstupid:

Welcome to the club φίλε μου...Άκου και τον foti...Από ένα σημείο και μετά γίνεται συνήθεια(νομίζω πως δεν χρειάζεται να αναφέρω την παροιμία με το αγγούρι...είναι γνωστή άλλωστε...). :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω προτεινω εαν δεν βγουν μεχρι την Παρασκευη τα αποτελεσματα (γιατι απο Παρασκευη σε Παρασκευη το πανε)

την Δευτερα το πρωι να κανονισουμε μια συναντηση εξω απο το Υπουργειο Υγειας, οσοι μπορουμε ,ωστε να τους πιεσουμε να δουμε τι θα γινει.

Τι λετε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω προτεινω εαν δεν βγουν μεχρι την Παρασκευη τα αποτελεσματα (γιατι απο Παρασκευη σε Παρασκευη το πανε)

την Δευτερα το πρωι να κανονισουμε μια συναντηση εξω απο το Υπουργειο Υγειας, οσοι μπορουμε ,ωστε να τους πιεσουμε να δουμε τι θα γινει.

Τι λετε?

Όπως θα έπρεπε να είχε γίνει εδώ και πολύ καιρό. Αλήθεια, όλοι αυτοί που γκρινιάζουν, που ήταν όταν ο ΣΦΙΑ είχε κάνει πριν καμιά 20αριά μέρες μια επίσκεψη με θέμα (και) τα αγροτικά; Κι αν δεν τους αρέσει ο ΣΦΙΑ, γιατί δεν οργανώθηκε κάτι ανεξάρτητο; Πρέπει να είναι κάπου 3000 άτομα που κάθονται και περιμένουν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω προτεινω εαν δεν βγουν μεχρι την Παρασκευη τα αποτελεσματα (γιατι απο Παρασκευη σε Παρασκευη το πανε)

την Δευτερα το πρωι να κανονισουμε μια συναντηση εξω απο το Υπουργειο Υγειας, οσοι μπορουμε ,ωστε να τους πιεσουμε να δουμε τι θα γινει.

Τι λετε?

Όπως θα έπρεπε να είχε γίνει εδώ και πολύ καιρό. Αλήθεια, όλοι αυτοί που γκρινιάζουν, που ήταν όταν ο ΣΦΙΑ είχε κάνει πριν καμιά 20αριά μέρες μια επίσκεψη με θέμα (και) τα αγροτικά; Κι αν δεν τους αρέσει ο ΣΦΙΑ, γιατί δεν οργανώθηκε κάτι ανεξάρτητο; Πρέπει να είναι κάπου 3000 άτομα που κάθονται και περιμένουν

Προσωπικα κανενα προβλημα με τον ΣΦΙΑ απλα...με εφαγε η αθανατη ελληνικη περιφερεια...ξερεις εκει που παμε για το αγροτικο...εγω ειμαι ηδη εδω και η τσουγκρανα δινει και περνει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατι σε μενα δεν το σηκωνουν το τηλ ακομα και οταν πιανω γραμμη...δεν μπορω να το καταλαβω.

μην το παρει κανεις προσωπικα...μια μαλαχια λεω να περναει η ωρα και εγω,ενω σερφαρω και περιμενω το αυριο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΙΔΕΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΡΩΣΤΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΑ ΓΝΩΣΤΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ, ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ΔΕN ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ.ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΑΡΑΕΧΕΤΕ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ,ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.

SORRY ΓΙΑ ΤΑ BAD NEWS, DON'T SHOOT THE MESSENGER.......

-ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΙΑΨΕΥΣΟΥΝ ΕΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΡΙΟ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ-

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΙΔΕΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΡΩΣΤΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΑ ΓΝΩΣΤΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ, ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ.ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΑΡΑΕΧΕΤΕ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ,ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.

SORRY ΓΙΑ ΤΑ BAD NEWS, DON'T SHOOT THE MESSENGER.......

Καλα οχι οτι δε μας ειχε περασει απο το νου πως θα μπορουσε να συμβει....η ιστορια επαναλαμβανεται ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΙΔΕΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΡΩΣΤΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΑ ΓΝΩΣΤΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ, ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ΔΕN ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ.ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΑΡΑΕΧΕΤΕ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ,ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.

SORRY ΓΙΑ ΤΑ BAD NEWS, DON'T SHOOT THE MESSENGER.......

-ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΙΑΨΕΥΣΟΥΝ ΕΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΡΙΟ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ-

Γιατι εχουν αδικο?Να γεμισει το φεγγαρι να σταματησει να ναι αναδρομος και ο ερμης και μετα....βλεπουμε .Βιαζεται κανεις?Ειπα μηπως...

ΤΑ ΓΚΑΖΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΙΔΕΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΡΩΣΤΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΑ ΓΝΩΣΤΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ, ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ΔΕN ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ.ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΑΡΑΕΧΕΤΕ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ,ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.

SORRY ΓΙΑ ΤΑ BAD NEWS, DON'T SHOOT THE MESSENGER.......

-ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΙΑΨΕΥΣΟΥΝ ΕΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΡΙΟ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ-

Γιατι εχουν αδικο?Να γεμισει το φεγγαρι να σταματησει να ναι αναδρομος και ο ερμης και μετα....βλεπουμε .Βιαζεται κανεις?Ειπα μηπως...

ΤΑ ΓΚΑΖΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Cheer up. Εδώ λέγανε ήδη απ' το Φλεβάρη ότι είναι για μετά το Πάσχα, ε βάλε και τη διαστολή του χρόνου (ένα τουλάχιστον 50% μέσα σε δυο μήνες) δεν μπορώ να πω ότι τα περίμενα πριν το Μάη. Εδώ τη βδομάδα μετά τις 25 Μάρτη είχαν πάρει τηλέφωνο γνωστή μου για να τις ζητήσουν να τους στείλει καινούριο πιστοποιητικό εντοπιότητας, οπότε μέχρι τότε δεν είχαν ουσιαστικά αρχίσει. Αν τα καταφέρουν μέσα στον Απρίλη μάλλον για αναστάσιμο θαύμα θα πρόκειται

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΑ ΓΚΑΖΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ούτε και σήμερα...Αρχίζουν να εξαντλούν την υπομονή μου και η ιδέα σου μοιάζει κάθε μέρα που περνάει και πιο ελκυστική...Άλλος για τη βάρκα???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΑ ΓΚΑΖΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ούτε και σήμερα...Αρχίζουν να εξαντλούν την υπομονή μου και η ιδέα σου μοιάζει κάθε μέρα που περνάει και πιο ελκυστική...Άλλος για τη βάρκα???

νοκ αγορι μου με την τσιμπλα στο ματι αγροτικα περιμενεις?

κατσε να πιασει 2-3 το μεσημερακι, μη τους πρηζουμε τα @@.... με τα τηλεφωνα μας μετα την ανακοινωση τους

γκαζακια :anavwfwties:

γκαζακια :anavwfwties:

γκαζακια :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΑ ΓΚΑΖΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ούτε και σήμερα...Αρχίζουν να εξαντλούν την υπομονή μου και η ιδέα σου μοιάζει κάθε μέρα που περνάει και πιο ελκυστική...Άλλος για τη βάρκα???

νοκ αγορι μου με την τσιμπλα στο ματι αγροτικα περιμενεις?

κατσε να πιασει 2-3 το μεσημερακι, μη τους πρηζουμε τα @@.... με τα τηλεφωνα μας μετα την ανακοινωση τους

γκαζακια :anavwfwties:

γκαζακια :anavwfwties:

γκαζακια :anavwfwties:

Όπα ρε τσάτσε...Τι έγινε διόρθωσες τη βλάβη στο pc και θυμήθηκες ότι ξέρεις να πληκτρολογείς :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: Πάντως φίλε ούτε σημερα βλέπω φως. emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σήμερα το πρωί με πήρε ο δημητρης ο Αβραμόπουλος ντε με ξύπνησε κιόλας και ο μαλεας τελικά όντως πάνε πρωί πρωί για δουλεία οι υπουργοί.

τεσπα να μην τα πολυλογώ μεταξύ των άλλων που είπαμε -να ψάξω να του βρω εισιτήριο για να δει τον τελικό όπου θα σηκώσει η ΑΕΛΑΡΑ το κύπελλο φέτος στο πανθεσσαλικο στις 5 του Μάι και θα είναι ωραία με την κου με την κούπα για παρέα - είπε ότι τ αγροτικά δεν βγαίνουν μέχρι να βρει η κυβέρνηση που πήγαν τα λεφτά από τα ομόλογα και γιατί βούλιαξε το SEA DIAMONT.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα. Για τα παράπονά σας για τα αγροτικά, δίνουν από το κέντρο το τηλ. 2105236047 –προισταμένη. Απαντάει μια κυρία με πολύ θράσος. Ότι για την ασυνέπεια στις ημερομηνίες ανακοίνωσης φταίμε εμείς που απαιτούμε απάντησή!!

Πάρτε τώρα πριν φύγει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να μην σας στεναχωρήσω αλλά μάλλον την επόμενη παρασκευή θα βγουν.... από ότι έμαθα εγώ εκ των έσω

what???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

ελπίζω να είναι αστειάκι αυτό το χαριτωμένο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ακου θρασος η κυρατσα...εμεις φταιμε μωρη θειααααα που το ξυνεις κανονικα?Αντε ειπαμε να φας και κοκορετσι ,αντε και του θωμα να γυρισεις απο το πουρναροχωρι που παρακαλαμε να μας στειλετε για αγροτικο...αλλα το κακο παραεγινε.Δεν θα μου κατσεις σε καμια εφημερια...με φραπεδουμπα στο χερι θα σε εξεταζω και θα στην λεω οταν απαιτησεις να κανω κατι για τα πονιδια σου

ΤΑ ΓΚΑΖΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ενας ενας ρε παιδια...δεν εχω και πολλα.οτι απεμεινε απο το καλοκαιρι που εκανα καμπινκ

Τσπ !Ολα εδω πλερωνοντε

Λετε να με μπαγλαρωσουν αμα γινει τιποτα στο mohaw?ελπιζω να εχουν χιουμορ...διοτι ορεξη για δουλεια δενννννννν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.