Jump to content

[προκηρύξεις αγροτικών] Ιανουάριος - Σεπτέμβριος 2007


drsiena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Last Reply

Ρε παιδιά στην Ελλάδα ζούμε υπάρχει περίπτωση πριν περάσει και η Κυριακή του Θωμά να επιστρέψει Έλληνας δημόσιος υπάλληλος για δουλειά?

Μην περιμένετε αυτήν την εβδομάδα αποτελέσματα , από εβδομάδα και να δούμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τελικά έχει καταντήσει η κατάσταση εγκυμοσύνη , κοινώς γκάστρωμα...............

αναμονή........ και μετά ξαφνικά τα "βγάζουνε" στη φόρα και αυτά με λάθη και παραλήψεις........

τσιουάουα emband

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απαπαπααα,με τίποτα δεν συμφέρει.Πολύ μεγάλη γκανιότα,άσε που ξέρεις από πριν πως θα'σαι χαμένος...

Απαπαπααα,με τίποτα δεν συμφέρει.Πολύ μεγάλη γκανιότα,άσε που ξέρεις από πριν πως θα'σαι χαμένος... :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή το τηλ δεν το σηκώνουν μήπως έπιασε κανείς γραμμή σήμερα; υπάρχει καμιά πιθανότητα να βγουν σήμερα;μαλλον οοοοοοοχι εεεεεεεεε; emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή το τηλ δεν το σηκώνουν μήπως έπιασε κανείς γραμμή σήμερα; υπάρχει καμιά πιθανότητα να βγουν σήμερα;μαλλον οοοοοοοχι εεεεεεεεε; emconfused

Γεια σας παιδια.Αν και εγω προσωπικα ενδιαφερομαι για το ποτε θα γινει η νεα προκυρηξη ,ρωτησα και για σας που περιμενετε αποτελεσματα και μου ειπανε οτι θα βγουνε μαλλον την επομενη βδομαδα.Μας λυπαμαι ολους με την αδιαφορια τους.Θα παρακαλουσα ομως να μου απαντησει καποιος που εκανε αιτηση την προηγουμενη φορα αν ειναι αληθεια οτι απο την προηγουμενη προκυρηξη απαγορευτηκε να δηλωνουμε σαν δευτερη προτιμηση αζηητο σε καποια περιφερεια.Το εχω ξαναρωτησει αλλα δυστυχως δεν μου απαντησε κανεις.Ευχαριστω οποιον απαντησει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή το τηλ δεν το σηκώνουν μήπως έπιασε κανείς γραμμή σήμερα; υπάρχει καμιά πιθανότητα να βγουν σήμερα;μαλλον οοοοοοοχι εεεεεεεεε; emconfused

Γεια σας παιδια.Αν και εγω προσωπικα ενδιαφερομαι για το ποτε θα γινει η νεα προκυρηξη ,ρωτησα και για σας που περιμενετε αποτελεσματα και μου ειπανε οτι θα βγουνε μαλλον την επομενη βδομαδα.Μας λυπαμαι ολους με την αδιαφορια τους.Θα παρακαλουσα ομως να μου απαντησει καποιος που εκανε αιτηση την προηγουμενη φορα αν ειναι αληθεια οτι απο την προηγουμενη προκυρηξη απαγορευτηκε να δηλωνουμε σαν δευτερη προτιμηση αζηητο σε καποια περιφερεια.Το εχω ξαναρωτησει αλλα δυστυχως δεν μου απαντησε κανεις.Ευχαριστω οποιον απαντησει

Ναι την προηγούμενη φορά δεν άφησαν να δηλώσουμε αζήτητο (και το είπαν τελευταία στιγμή). Αλλά επειδή είναι απρόβλεπτοι και κάθε φορά αποφασίζουν διαφορετικά μπορεί σε αυτή την προκήρυξη να το επιτρέπουν, άρα θα ρωτήσεις για να είσαι σίγουρος. Ευχαριστώ για την πληροφορία, άρα να πάω για το καφεδάκι μου το μεσημέρι, όχι άγχος για σήμερα(έστω)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια εγω απο την προηγουμενη δευτερα που ρωτησα ειχα την απαντηση "την εβδομαδα μετα την κυριακη του θωμα θα βγουν".Ελειπα διακοπες κι ετσι δεν μπορεσα να το γραψω εδω πιο πριν.Οσο για την προτιμηση του αζητητου θα πρεπει να δειτε τι γραφει η προκηρυξη.Αν επιτρεπεται θα το γραφει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχουμε να παλευουμε με το μαλ..μπουκομα των..του υπουργειου εχουμε και καθε αντε μην πω ..να αμολαει πληροφοριες ρουφαγαλα και ερχεται....λιγο μετρο.τα νευρα μου δεν ειναι καλα και πολλων αλλων υποθετω ...μην λετε τιποτα αν δεν ξερετε.ταχα μιλησε ο ενας με την αρχοντοκυρα των αγροτικων του υπουργειου ταχα ο αλλος τα μαθε προ 2 εβδομαδων ταχα ο αλλος το ξερε οτι μετα του θωμα...ελεος .τουμπεκισταν στο ελληνισταν ...και θα μαθουμε που θα παει.παλι θα τα αρχησω λαντος..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω συμφωνα με πολυ εγκυρες πηγες (η ρουφογαλα ειναι θεια της ξαδερφης της γκομενας του μπαμπη του σουγια) σας λεω σφαλιαρες παιζουμε απο την οικειοτητα

δηλαδη σας λεω βασιμοτατες ειναι οι πληροφοριες μου..

τα αποτελεσματα θα βγουν σας το λεω με απολυτη σιγουρια αυτο και ειλικρινια που διεπει καθε ελληνα δημοσιο υπαλληλο που θελει να σεβεται τον εαυτο του...

τα αποτελεσματα θα βγουν του Αγιου Π.....ου ανημερα!! :anavwfwties:

Προσοχη! ανημερα!(μην μπερδευτειτε και πειτε οτι σας μπερδεψα) Ανημερα!

ουτε μια μερα πανω ουτε μια μερα κατω! :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή προσπαθώ να μπω στη σελ του υπουργείου από τις 13:30 και δεν μπορώ μήπως έγινε κάτι σημαντικό ή έχει πρόβλημα η σελ ή ο server μου?

Πάντως για τα σχόλια περί ανταλλαγής πληροφοριών όταν αυτά δεν είναι αρκουδιές αλλά γίνονται υπεύθυνα δεν νομιζω ότι πρέπει να χαλιόμαστε κιόλας ρε παιδιά...Εντάξει όλοι τραβάμε το ζόρι μας αλλά κουβέντα να γίνεται... emconfused

Επειδή προσπαθώ να μπω στη σελ του υπουργείου από τις 13:30 και δεν μπορώ μήπως έγινε κάτι σημαντικό ή έχει πρόβλημα η σελ ή ο server μου?

Πάντως για τα σχόλια περί ανταλλαγής πληροφοριών όταν αυτά δεν είναι αρκουδιές αλλά γίνονται υπεύθυνα δεν νομιζω ότι πρέπει να χαλιόμαστε κιόλας ρε παιδιά...Εντάξει όλοι τραβάμε το ζόρι μας αλλά κουβέντα να γίνεται... emconfused

Επειδή προσπαθώ να μπω στη σελ του υπουργείου από τις 13:30 και δεν μπορώ μήπως έγινε κάτι σημαντικό ή έχει πρόβλημα η σελ ή ο server μου?

Πάντως για τα σχόλια περί ανταλλαγής πληροφοριών όταν αυτά δεν είναι αρκουδιές αλλά γίνονται υπεύθυνα δεν νομιζω ότι πρέπει να χαλιόμαστε κιόλας ρε παιδιά...Εντάξει όλοι τραβάμε το ζόρι μας αλλά κουβέντα να γίνεται... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω συμφωνα με πολυ εγκυρες πηγες (η ρουφογαλα ειναι θεια της ξαδερφης της γκομενας του μπαμπη του σουγια) σας λεω σφαλιαρες παιζουμε απο την οικειοτητα

δηλαδη σας λεω βασιμοτατες ειναι οι πληροφοριες μου..

τα αποτελεσματα θα βγουν σας το λεω με απολυτη σιγουρια αυτο και ειλικρινια που διεπει καθε ελληνα δημοσιο υπαλληλο που θελει να σεβεται τον εαυτο του...

τα αποτελεσματα θα βγουν του Αγιου Π.....ου ανημερα!! :anavwfwties:

Προσοχη! ανημερα!(μην μπερδευτειτε και πειτε οτι σας μπερδεψα) Ανημερα!

ουτε μια μερα πανω ουτε μια μερα κατω! :blink:

επιτελους μια εγκυρη πληροφορια . emeleos ...αντε βρε καλο διορισμο ..βγαλτε καποτες να το γιορτασουμε. του αγιου Πουτσου δεν εννοουσες ...η για τον αγιο Πινω.καφεδακι.στο.υπουργειο&πληρωνομαι?

Εγω συμφωνα με πολυ εγκυρες πηγες (η ρουφογαλα ειναι θεια της ξαδερφης της γκομενας του μπαμπη του σουγια) σας λεω σφαλιαρες παιζουμε απο την οικειοτητα

δηλαδη σας λεω βασιμοτατες ειναι οι πληροφοριες μου..

τα αποτελεσματα θα βγουν σας το λεω με απολυτη σιγουρια αυτο και ειλικρινια που διεπει καθε ελληνα δημοσιο υπαλληλο που θελει να σεβεται τον εαυτο του...

τα αποτελεσματα θα βγουν του Αγιου Π.....ου ανημερα!! :anavwfwties:

Προσοχη! ανημερα!(μην μπερδευτειτε και πειτε οτι σας μπερδεψα) Ανημερα!

ουτε μια μερα πανω ουτε μια μερα κατω! :blink:

επιτελους μια εγκυρη πληροφορια . emeleos ...αντε βρε καλο διορισμο ..βγαλτε καποτες να το γιορτασουμε. του αγιου Που..τσου δεν εννοουσες ...η για τον αγιο Πινω.καφεδακι.στο.υπουργειο&πληρωνομαι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχουμε να παλευουμε με το μαλ..μπουκομα των..του υπουργειου εχουμε και καθε αντε μην πω ..να αμολαει πληροφοριες ρουφαγαλα και ερχεται....λιγο μετρο.τα νευρα μου δεν ειναι καλα και πολλων αλλων υποθετω ...μην λετε τιποτα αν δεν ξερετε.ταχα μιλησε ο ενας με την αρχοντοκυρα των αγροτικων του υπουργειου ταχα ο αλλος τα μαθε προ 2 εβδομαδων ταχα ο αλλος το ξερε οτι μετα του θωμα...ελεος .τουμπεκισταν στο ελληνισταν ...και θα μαθουμε που θα παει.παλι θα τα αρχησω λαντος..

Ειλικρινα λυπαμαι πολυ για την αντιδραση σου.Καποιος συναδελφος ρωτησε αν καποιος ειχε μιλησει χθες με το Υπουργειο γιατι δεν μπορεσε να βγαλει γραμμη,και επειδη εγω ειχα μιλησει,τον ενημερωσα για αυτα που μου ειπανε.Δεν καταλαβαινω που βλεπεις το παραξενο και αντεδρασες με τετοιο τροπο,

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ροζιταπερ νομίζεις ότι είσαστε πολλά άτομα σαν εσένα που μιλάτε και βγάζετε γραμμή στο υπουργείο?

Είσαστε λίγοι και τυχεροί?

Ή προνομιούχοι απλά?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ροζιταπερ νομίζεις ότι είσαστε πολλά άτομα σαν εσένα που μιλάτε και βγάζετε γραμμή στο υπουργείο?

Είσαστε λίγοι και τυχεροί?

Ή προνομιούχοι απλά?

Δυστυχως φιλε μου οχι απλως δεν ειμαι προνομιουχα αλλα ακριβως το αντιθετο.Απλα εχω διαπιστωσει οτι 12 με 12.30 αν επιμεινεις θα πιασεις γραμμη και αυτο εφαρμοζω.Και θα σου πω και κατι ακομα.Δυστυχως για μενα δεν ειμαι καθολου του εαυτουλη μου και γι αυτο εχω χασει πολλα στη ζωη και μια τετοια αντιμετωπιση σαν τη δικη σου την εχω εισπραξει πολλες φορες και μυαλο δεν εβαλα.Αυτα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλα Ροζιτα καθεσαι και απαντας σε καποιον που σε λεει προνομιουχα επειδη σου απαντησαν στο τηλεφωνο!!!!Ο κοσμος ειναι τρελος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειρηνη υμιν!

Το σηκωνουν δεν το σηκωνουν το τηλεφωνο το αποτελεσμα ειναι το ιδιο:

οτι τα αποτελεσματα θα βγουν του Αγ.Πουτσου ανημερα!

embounce8

ΥΓ.Μονο ο froutopia το επιασε το μηνυμα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλα Ροζιτα καθεσαι και απαντας σε καποιον που σε λεει προνομιουχα επειδη σου απαντησαν στο τηλεφωνο!!!!Ο κοσμος ειναι τρελος!

Ίσα ρε βικη εσύ αμέσως .

Εγώ προσωπικά και να μην αναφέρω πόσους ακόμα γνωρίζω που πολεμάμε όχι 12-12:30 αλλά 12-2,3 το μεσημέρι αλλά και από το πρωί από τις 8 να βγάλουμε τηλέφωνα σε Υ.Υ.Κ.Α ή νομαρχία Αθηνών και θες να σου πω ποιος μας απάντα?

Εμείς στο πηγάδι κατουρησαμε δηλαδή που λένε στο χωριό μου και το ροζιταπ πολεμά μισή ώρα και βγάζει γραμμή?

Πως θες να το δεχτώ χωρίς να σκεφθώ και τις 2 πιθανότητες που προανέφερα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα...Έχουμε κάτι νεότερο για τα αγροτικά?Please ας απαντήσει κάποιος που πέρασε από το υπουργείο και γνωρίζει υπεύθυνα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλα Ροζιτα καθεσαι και απαντας σε καποιον που σε λεει προνομιουχα επειδη σου απαντησαν στο τηλεφωνο!!!!Ο κοσμος ειναι τρελος!

Ίσα ρε βικη εσύ αμέσως .

Εγώ προσωπικά και να μην αναφέρω πόσους ακόμα γνωρίζω που πολεμάμε όχι 12-12:30 αλλά 12-2,3 το μεσημέρι αλλά και από το πρωί από τις 8 να βγάλουμε τηλέφωνα σε Υ.Υ.Κ.Α ή νομαρχία Αθηνών και θες να σου πω ποιος μας απάντα?

Εμείς στο πηγάδι κατουρησαμε δηλαδή που λένε στο χωριό μου και το ροζιταπ πολεμά μισή ώρα και βγάζει γραμμή?

Πως θες να το δεχτώ χωρίς να σκεφθώ και τις 2 πιθανότητες που προανέφερα.

Εσυ εισαι απο Λαρισα αλλα εγω η πονηρη "βλαχα".Απλα παιρνω στο τηλ. κεντρο!!!!!!

Επισης λογω εντοπιοτητας περναω απο κει...αλλα επειδη πλεον τους βαρεθηκα θα τα δω απο την ιστοσελιδα οποτε δεησουν να τα βγαλουν...

Μολις πηρα τηλεφωνο και ειπαν παρασκευη βγαινουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έστειλα και εγώ ένα φίλο(μια που δεν είμαι από Αθήνα) και του είπαν το ίδιο...Παρασκευή.

Έστειλα και εγώ ένα φίλο(μια που δεν είμαι από Αθήνα) και του είπαν το ίδιο...Παρασκευή.

Έστειλα και εγώ ένα φίλο(μια που δεν είμαι από Αθήνα) και του είπαν το ίδιο...Παρασκευή.

Υ.Γ:Γιατί όταν κάνω fast reply μου βγάζει error και όταν το στέλνω από το more options μου εμφανίζει το post πολλές φορές????????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.