Jump to content

[προκηρύξεις αγροτικών] Ιανουάριος - Σεπτέμβριος 2007


drsiena

Recommended Posts

την πρωτη φορα αυτοπροσωπως

ποιον θα εμπιστευοσουν να στειλεις στο ποδι σου?...

Η εξουσιοδοτηση παιζει αυτον ακριβως το ρολο. Εξουσιοδοτεις καποιον να σου κανει μια δουλεια

Λειπω εξωτερικο, και θα το κανει η μανα μου

Μου φαινεται αδυνατο να μην δεχτουν τα χαρτια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Last Reply
Η εξουσιοδοτηση παιζει αυτον ακριβως το ρολο. Εξουσιοδοτεις καποιον να σου κανει μια δουλεια

Λειπω εξωτερικο, και θα το κανει η μανα μου

Μου φαινεται αδυνατο να μην δεχτουν τα χαρτια...

Φιλε μου δε ζητουν ταυτοτητα.Ακομα και ο ψιλικατζης της γειτονιας σου μπορει να τα δωσει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΒΓΗΚΑ ΕΚΤΟΣ ΛΟΓΟ ΣΤΡΑΤΟΥ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥΛΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝ ΜΥΤΗ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΑΜΠΑΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΦΑΝΤΑΡΟΙ ΜΕ 45 ΜΟΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΡΟΥΦΙΞΩ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα σε όλους! Πέρασε κανείς από υπουργείο σήμερα? Για να μην περιμένουμε άδικα αν συνεχίζεται το απ’αύριο σ’αύριο με τα αγροτικά. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα σε όλους! Πέρασε κανείς από υπουργείο σήμερα? Για να μην περιμένουμε άδικα αν συνεχίζεται το απ’αύριο σ’αύριο με τα αγροτικά. :)

Το μεσημερι λεει θα τοιχοκολησουν την προκυρυξη, για το ιντερνετ αν οχι σημερα αυριο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδες εκει που λεει " ΠΙΝΑΚΑΣ Κ. Υ. ΚΑΙ Π. Ι. ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΗ

ΥΠΟΧΡΕΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΥΠΑΙΘΡΟΥ ( ΜΕ ΘΗΤΕΙΑ) " , ειναι και για αυτους που δεν εχουν κανει ακομα θητεια, ή μονο για αυτους που κανανε ηδη αγροτικο και θελουν παραταση?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδες εκει που λεει " ΠΙΝΑΚΑΣ Κ. Υ. ΚΑΙ Π. Ι. ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΗ

ΥΠΟΧΡΕΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΥΠΑΙΘΡΟΥ ( ΜΕ ΘΗΤΕΙΑ) " , ειναι και για αυτους που δεν εχουν κανει ακομα θητεια, ή μονο για αυτους που κανανε ηδη αγροτικο και θελουν παραταση?

ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΜΟΡΙΑ

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ??? ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟ CSO ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΟΧΙ ....

ΕΑΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νομιζω ειναι ξεκαθαρο οτι αφορα οσους εχουν θητεια και ειναι τα αζητητα των τελευταιων προκυρηξεων

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε παδιά η ημερομηνία διπλα στην καθε θεση πχ. ΚΥ Μακρακώμης (11-ο4-2007) αναφέρεται στο πότε θα διοριστείς στο Νοσοκομείο για τρίμηνο(άρα η θέση κενωνεται 3 μήνες αργότερα στο ΚΥ) η πότε φεύγει ο ιατρός απο την συγκεκριμένη θέση; emcolgate Άσχετος εε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νομιζω ειναι ξεκαθαρο οτι αφορα οσους εχουν θητεια και ειναι τα αζητητα των τελευταιων προκυρηξεων

Για να το ρωταει καποιος δεν θα ειναι και πολυ ξεκαθαρο. Και δεν απαντησες στην ερωτηση που εκανα. Εν παση περιπτωση ,για να μην μπερδευτουν ενδεχομενως και αλλοι εκτος απο μενα, μπορουν να τα δηλωσουν ολοι, και οι "με" και οι "χωρις" θητεια.

Βρε παδιά η ημερομηνία διπλα στην καθε θεση πχ. ΚΥ Μακρακώμης (11-ο4-2007) αναφέρεται στο πότε θα διοριστείς στο Νοσοκομείο για τρίμηνο(άρα η θέση κενωνεται 3 μήνες αργότερα στο ΚΥ) η πότε φεύγει ο ιατρός απο την συγκεκριμένη θέση; emcolgate Άσχετος εε;

στο ποτε φευγει ο ιατρος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΜΟΡΙΑ

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ??? ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟ CSO ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΟΧΙ ....

ΕΑΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ

Την εχω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδες εκει που λεει " ΠΙΝΑΚΑΣ Κ. Υ. ΚΑΙ Π. Ι. ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΗ

ΥΠΟΧΡΕΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΥΠΑΙΘΡΟΥ ( ΜΕ ΘΗΤΕΙΑ) " , ειναι και για αυτους που δεν εχουν κανει ακομα θητεια, ή μονο για αυτους που κανανε ηδη αγροτικο και θελουν παραταση?

Αφορά αυτούς που έχουνε κάνει ήδη αγροτικό και θέλουν να κάνουν δεύτερο αγροτικό.

Μπορεί να τα δηλώσει και κάποιος που δεν έχει κάνει αγροτικό και έχει προτεραιότητα απέναντι σε αυτούς που έχουν ήδη κάνει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως η προκήρυξη έχει μία σοβαρή παράλειψη-λάθος :( :κάποιες από τις θέσεις είναι στην πραγματικότητα εξυπηρετούμενες κοινότητες και έτσι έπρεπε να είχαν προκηρυχθεί.....

Π.χ η προκήρυξη του Υπουργείου λέει :

ΚΥ Κασσανδρείας (18-06-2007)

ενώ έπρεπε να λέει Κ.Υ.Κασσανδρείας με εξυπηρέτηση/εγκατάσταση στην κοινότητα Παλιουρίου(18-06-2007) ή

ΚΥ Ν.Μαδύτου (5-1-2007)

ενώ έπρεπε να λέει Κ.Υ. Ν.Μαδύτου με εξυπηρέτηση/εγκατάσταση στην κοινότητα Βρασνών (5-1-2007)

(Τα παραδείγματα αυτά τα γνωρίζω προσωπικά με σιγουριά ότι έτσι είναι....).

Πιστεύω ότι αύριο θα τα διορθώσουν ,γιατί έχουν παραλείψει τις εξυπηρετούμενες κοινότητες σε όλη την Ελλάδα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε παδιά η ημερομηνία διπλα στην καθε θεση πχ. ΚΥ Μακρακώμης (11-ο4-2007) αναφέρεται στο πότε θα διοριστείς στο Νοσοκομείο για τρίμηνο(άρα η θέση κενωνεται 3 μήνες αργότερα στο ΚΥ) η πότε φεύγει ο ιατρός απο την συγκεκριμένη θέση; emcolgate Άσχετος εε;

η ημερομηνια που αναγραφεται ειναι ποτε ληγει η θητεια του αγροτικου που υπηρετει στο ιατρειο.

αν καποιος εχει κανει ηδη τριμηνο η κομματι ειδικοτητας εμφανιζεται ορκιζεται στο νοσοκομειο και καταλαμβανει τη θεση την αμεσως επομενη ημερα

αν δεν εχει κανει τριμηνο το ξεκινα μολις εμφανιστει στο νοσοκομειο και οταν το τελειωσει εμφανιζεται στο ιατρειο ενω ο αγροτικος που ηδη υπηρετει παιρνει αυτοματα παραταση για το δεδομενο χρονικο διαστημα. αν δεν το ζητησει κανεις μπορει να παρει παραταση μεχρι 1 χρονο στη θεση του. μετα αποχωρει οριστικα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μηπως επρεπε να υπαρχει ενα σαιτ που να βλεπαμε ποσα μορια εχει ο καθενας και ποιο αγροτικο επιλεγει για να μην τα βαζουμε τσαμπα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι δεν υππάρχει κάτι τέτοιο.

Τα μόρια υπολογίζονται εκ των υστέρων, αφού κλείσει η προκύρηξη.

Μόνο αν έχεις κάποιον γνωστό μέσα, θα μπορούσε να σου πει τι γίνετε για θέσεις που σε ενδιαφέρουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

thanx, αλλά εννοώ οτι δεν ανοιγει η σελίδα του υπουργειου..

thanx, αλλά εννοώ οτι δεν ανοίγει η σελίδα του υπουργείου..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γκάιζ εντ γκερλζ, να ρωτήσω κι εγώ κάτι;

Δεν μου λέτε... παίζει να γίνει απάτη με τα αγροτικά; Δηλαδή εγώ που κατέθεσα τα χαρτιά μου νωρίς, υπάρχει περίπτωση οι ρουφα-γαλίδες (μμμμ......) να πουν "στο μιλητό" σε κάποιον "ε φίλε βάλε εδώ τα χαρτιά γιατί τα έχει ήδη βάλει ένας μαλ@#$#@ με 2 μόνο μόρια" ;;;

Μπορούν δηλαδή οι ρουφα-γαλιδούλες να δώσουν σε δικούς τους ανθρώπους πληροφορίες από ΗΔΗ υποβληθείσες αιτήσεις ώστε να βολέψουν δικούς τους και να θάψουν εμάς;;;

Ε;;;; Ε;;; Ε;;;;

:bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιζει και αυτο να σου πουν την τελευταια μερα της προκηρυξης οτι αυτο το εχει ζητησει γενικος ιατρος δεν παιζει

για τα υπολοιπα πρεπει να εχεις χοντρο βυσμα για να κατσουν να ψαξουν αιτησεις και τηλεγραφηματα που θελει πολυ ψαξιμο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.