Jump to content

[προκηρύξεις αγροτικών] Ιανουάριος - Σεπτέμβριος 2007


drsiena

Recommended Posts

καλημέρα!κανένα νέο απο τα αγροτικά?

πήγε κανείς στο υπουργείο σήμερα?

η σελίδα του υπουργείου είναι μπλοκαρισμένη από το πρωί

ευχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Last Reply
1ον δεν καταλαβαινω το επιθετικο σου υφος!

2ον, συμφωνα με την δικια σου λογικη οταν σε αυτο το κρατος γινονται αδικιες (ειμαι σιγουρος οτι δεν εγιναν για να βλαψουν 80-100 ατομα,απλα ετυχε και ταν οντως αδικια) , για να ισοσταθμιστει πρεπει να συνεχιζει να γινεται????? Αν ναι ειλικρινα απορω με τη λογικη σου...

3ον, πιστευω πως η καθυστερηση δεν εχει να κανει καθολου με τους γιατρους φανταρους, αλλα με το τι θα γινει με τις αυτοματες αναγνωρισεις πτυχιως εκ Ρουμανιας-Βουλγαριας, καθως και με πιθανη αλλαγη της αποφασης περι υπολογισμου των μοριων αυτων...

4ον, ρωτησα μηπως απολυθηκες απ το 401 και τυχον σε ξερω...

5ον, Λημνο υπηρετησα (730 χλμ μακρια απ το σπιτι μου...). Σου κανει η μηπως επρεπε να με στειλουν στο Αφγανισταν???

1ον δεν εχω επιθετικο υφος

2ον, δεν μιλαμε γενικοτερα για αδικιες. Μιλαμε για συγκεκριμενο πραγμα που χανεις μηνες απο τη ζωη σου και μετρας μηνες για μορια. Οταν μας κρεμασανε το νοεμβρη για 5 εργασιμες ημερες και χασαμε τοσους μηνες δεν μπορω να ενθουσιαστω βλεποντας οτι εγινε μονο στην ΕΣΣΟ μας.Λες εσυ να μην ξερανε οτι απολυομασταν σε 7 ημερες και να μην μπορουσαν να κρατησουν και αλλο?Η λες να μην μπορουσαν να δεχτουν τν βεβαιωση απολυσης της μοναδος και να μας αφησουν να καταθεσουμε?Απλα δεν θελανε για να μην μπουνε και αλλα ατομα με πολλα μορια. Οταν λοιπον ισχυει κατι ισχυει για ολους, αυτο λεγεται ισονομια αν και δεν αναφερομαστε σε νομο τωρα. Αυτοι το επελεξαν αυτοι πρεπει να το τηρησουν

3ον, αν ηταν το προβλημα με αυτους να βγουν επισημα και να πουν κυριοι εχουμε προβλημα αυτο ειναι και θα βγουν μολις ληξει το προβλημα, οπως εγινε και το 2005. Ομως αντι αυτου λενε αυριο και αυριο, δεν με πειθει

4ον, πως να με ξερεις αφου ημουν 293

5ον, εσυ με ρωτησες απο που απολυθηκα..και αρα να υποθεσω για να με ξερεις οτι εσυ υπηρετεις τωρα 401?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλα ρε Φωταρα ΤΣΙΠΑ δεν εχεις πανω σου!

Πτυχιο πηρες παρανομα με χρηματισμους σε φτωχους Ρουμανους

ΔΙΚΑΤΣΑ περασες με 2500 ερωτησεις απαντημενες απο αλλους

Μπουκωσες τη λιστα αναμονων εσυ και καποιοι που ουτε για να μαζευετε μπαμπακι δεν κανατε

Και τωρα θες και να σου αναγνωρισουν και τα μορια απο την ημερομηνια ληψης του πτυχιου σου(να υποθεσω οτι θα'ναι απο το 1990 γιατι αν δεν ειχες παρει τις ερωτησουλες ακομα θα εδινες)

Τι αλλο θα ζητησεις δηλ;

Αντι να ανοιξεις κανενα βιβλιο να ξεστραβωθεις και να μαθεις 5 χρησιμα πραγματακια μπας και γλιτωσεις την ξεφτιλα καθεσαι εδω και λες αρλουμπες και ζητας και μορια;Τα μορια σε μαραναν.Το οτι δεν εμαθες ιατρικη δεν βλεπω να σε απασχολει παντως!

Οσον αφορα το cso.auth εξακολουθω να πιστευω οτι καπου βρωμαει η δουλεια.

Τοσες βδομαδες εχει πεσει.Αν ηθελαν το σηκωναν σε μια ωρα.

Και επειδη ο επικινδυνος για την κοινωνια Φωτακος πιστευει οτι εμεις περιμενουμε το cso.auth για να σωθουμε να του θυμισω οτι το cso.auth ηταν χρησιμο γιατι εκτος απο μια ενδειξη γυρω απο το που κυμαινονται οι αναμονες,περιειχε χρησιμες πληροφοριες πχ για τα αγροτικα,για δικαιολογητικα αλλα και τηλεφωνα νοσοκομειων και διευθυνσεων υγιεινης.Οχι οτι χωρις αυτο δεν θα βγαλουμε ακρη απλα κατακρινουμε την καφριλα.

Τι οργιο θεε μου πρεπει να εισαι!Αναθεμα την ωρα που αποφασισε η μανα σου να σε στειλει Ρουμανια!

ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΔΟΘΟΥΝ 20 ΜΟΡΙΑ ΣΤΟΝ ΦΩΤΑΚΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΝΑ ΞΕΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΘΩΟΥΣ ΚΑΙ ΔΥΣΜΟΙΡΟΥΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ ΚΑΝΕΝΑΝ!

TERMINATOR ΦΩΤΑΚΟΣ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ελπίζω να βλέπει κάποιος moderator το παραλήρημα του νταζλεντ.

νταζλεντ όσο και να το θες δεν θα φτάσεις το επίπεδο μου και δεν θα πέσω στο δικό σου φυσικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α ρε Φωταρα μετα τα μορια βλεπω οτι σε μαρανε και το επιπεδο!

Οταν παρακαλαγες στη Ρουμανια να σε περασουν με 50 δολλαρια και 2 λιτρα λαδι τοτε ειχες φροντισει να να ριξεις το επιπεδο σου αρκετα τοσο ωστε να αγορασεις ενα πτυχιο-μπακαλοχαρτο!

Οταν περασες το ΔΙΚΑΤΣΑ με 2500 ερωτησουλες απαντημενες απο αλλους και εγινες "ιατρος" φροντισες να το ξανανεβασεις εκει που ηταν αρχικα δηλαδη στον πατο!

Κατα βαθος ομως γνωριζεις καλα οτι ουτε ιατρος εισαι με την πραγματικη εννοια του ορου και ουτε αξιζεις να γινεις.Να ειναι καλα η κοινωνια μας που ειναι τοσο ανεκτικη ακομα και με'σενα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1ον δεν εχω επιθετικο υφος

2ον, δεν μιλαμε γενικοτερα για αδικιες. Μιλαμε για συγκεκριμενο πραγμα που χανεις μηνες απο τη ζωη σου και μετρας μηνες για μορια. Οταν μας κρεμασανε το νοεμβρη για 5 εργασιμες ημερες και χασαμε τοσους μηνες δεν μπορω να ενθουσιαστω βλεποντας οτι εγινε μονο στην ΕΣΣΟ μας.Λες εσυ να μην ξερανε οτι απολυομασταν σε 7 ημερες και να μην μπορουσαν να κρατησουν και αλλο?Η λες να μην μπορουσαν να δεχτουν τν βεβαιωση απολυσης της μοναδος και να μας αφησουν να καταθεσουμε?Απλα δεν θελανε για να μην μπουνε και αλλα ατομα με πολλα μορια. Οταν λοιπον ισχυει κατι ισχυει για ολους, αυτο λεγεται ισονομια αν και δεν αναφερομαστε σε νομο τωρα. Αυτοι το επελεξαν αυτοι πρεπει να το τηρησουν

3ον, αν ηταν το προβλημα με αυτους να βγουν επισημα και να πουν κυριοι εχουμε προβλημα αυτο ειναι και θα βγουν μολις ληξει το προβλημα, οπως εγινε και το 2005. Ομως αντι αυτου λενε αυριο και αυριο, δεν με πειθει

4ον, πως να με ξερεις αφου ημουν 293

5ον, εσυ με ρωτησες απο που απολυθηκα..και αρα να υποθεσω για να με ξερεις οτι εσυ υπηρετεις τωρα 401?

Ενταξει,και παλι δεν καταλαβαινω την λογικη σου, οτι δηλαδη επειδη γ@μησαν καποιους,πρεπει να γ@μησουν και τους υπολοιπους για να επελθει δικαιοσυνη! Ουτως η αλλως το θεμα δεν περναει ουτε απ τα χερια σου ουτε απ τα δικα μου δυστυχως η ευτυχως...Το προβλημα σου ειπα που πιστευω κι εγω αλλα και οι περισσοτεροι που εγκειται.

off topic

ΥΓ : Εσυ δηλαδη δεν γνωρισες ατομα 292 στην παραμεθωριο αλλα και μετα....??????????????

Ναι απο 401 απολυομαι..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tελικα τι εγινε ρε παιδια προκυρηξη βγηκε σημερα? Χαιρετω την 293 και κατακρινω τις κουφαλες που μας εβγαλαν απο την προηγουμενη προκυρηξη. Κατω οι ρουμανοι και οι βουλγαροι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλησπερα.θα θελα να ρωτησω κατι.Αγροτικα μονο στο υπουργειο δηλωνουμε στην Αθηνα?πουθενα αλλου?

αν είναι η πρώτη φορά ναι δρουιδη.

αν είναι η δεύτερη μπορείς να στείλεις κι ένα φαξ χωρίς να πας αθηνα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλησπερα.θα θελα να ρωτησω κατι.Αγροτικα μονο στο υπουργειο δηλωνουμε στην Αθηνα?πουθενα αλλου?

ναι , την πρωτη φορα πρεπει αυτοπροσωπως

κατι σαν επιβεβαιωση ταυτοπροσωπιας δες το

και απο κει και περα καθε φορα με κουριερ η' φαξ στο συγκεκριμενο γραφειο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βαμος το είδες το αποκαλύπτω του μελ?

ναι

δες το οπωσδηποτε στο σινεμα

ειναι απ τις ταινιες που τις απολαμβανεις στην μεγαλη οθονη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι , την πρωτη φορα πρεπει αυτοπροσωπως

κατι σαν επιβεβαιωση ταυτοπροσωπιας δες το

και απο κει και περα καθε φορα με κουριερ η' φαξ στο συγκεκριμενο γραφειο

Mε εξουσιοδοτηση δε παιζει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tελικα τι εγινε ρε παιδια προκυρηξη βγηκε σημερα? Χαιρετω την 293 και κατακρινω τις κουφαλες που μας εβγαλαν απο την προηγουμενη προκυρηξη. Κατω οι ρουμανοι και οι βουλγαροι

καλοσωρίζω τον στρατηγό και χαιρετώ με τη σειρά μου την 294[/size] που απολαμβάνει την άδεια απολύσεως και σπρώχνει να χώθεί και αυτή στη λίστα των αγροτίκών....

έτσι όπως πάει το πράγμα ίσως και να προλάβει..

αν κάποιος ξέρει κάτι νεότερο ας το μοιραστεί μαζί μας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενταξει,και παλι δεν καταλαβαινω την λογικη σου, οτι δηλαδη επειδη γ@μησαν καποιους,πρεπει να γ@μησουν και τους υπολοιπους για να επελθει δικαιοσυνη! Ουτως η αλλως το θεμα δεν περναει ουτε απ τα χερια σου ουτε απ τα δικα μου δυστυχως η ευτυχως...Το προβλημα σου ειπα που πιστευω κι εγω αλλα και οι περισσοτεροι που εγκειται.

off topic

ΥΓ : Εσυ δηλαδη δεν γνωρισες ατομα 292 στην παραμεθωριο αλλα και μετα....??????????????

Ναι απο 401 απολυομαι..

οσο δεν ανακοινωνουν τπτ υποπτευομαι οτι περιμενουν να απολυθουν συγκεκριμενα ατομα για να ικανοποιησουν. Αν τωρα παρει η μπαλα και ολους τους αλλους φυσικο ειναι οπως εγινε χιλιαδες φορες στο παρελθον, εγω κατακρινω που ακομα και για αυτο φερονται βρωμικα και ανηθικα. Αυτο κατακρινω. Αν τωρα ειναι αλλος ο λογος ας βγουν οπως το 2005 και να το ανακοινωσουν, γιατι τοτε το κανανε?επειδη ηταν αλλος υπουργος?δεν νομιζω, ετσι και αλλιως ο ιδιος παλι χειριζεται τα παντα.....

btw στην παραμεθωριο ναι, μετα οχι γιατι με την αλλαγη του νομου οσοι ηρθαμε απο παραμεθωριο και δεν πηγαμε ΚΕΝ ή ΤΕΝ δεν γνωρισαμε τους παλιους, βρηκαμε μονο αδεια ιατρεια καθοτι φτασαμε τελη μαιου στην τελευταια μεταθεση. Για αυτο σε ρωτησα πως θα με ηξερες αφου οταν εσυ θα ερχοσουν 401 εγω θα ημουν φυσιολογικα με ταυτοτητα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι

δες το οπωσδηποτε στο σινεμα

ειναι απ τις ταινιες που τις απολαμβανεις στην μεγαλη οθονη

το έχω δει. έχει και πολλά στοιχειά αληθείας μέσα όντως κάνανε οι μαγιάς τέτοιες θυσίες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικα ουτε χθες βγηκαν τα αγροτικα . Πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν μαλλον αυριο αλλα αυτο το μαλλον το ακοθω 3 μηνες περιπου . ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΕΣ του υπουργειου μας τρωτε τη ζωη.... Α και κατι ακομα δεν γινεται με καποιο τροπο οταν βαλουν την προκυριξη στο mohaw να την σηκωσετε και στο φορουμ? αφου η μαλακια του υπουργειου μπλοκαρει ετσι και αλλιως να υπαρχει και alternative

A το mohaw ακομα να σηκωθει..... μονο με βιαγκρα Θα γινει η δουλεια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mε εξουσιοδοτηση δε παιζει?

Και χωρίς παίζει.

Μήπως σου ζητάνε ταυτότητα;

Μπορείς όμως να το στείλεις με κούριερ και σου επιστρέψουν και τον αριθμό πρ. σπίτι σου.

Πληρώνεις κάτι παραπάνω αλλά δεν τρως την ουρά στη μάπα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mε εξουσιοδοτηση δε παιζει?

την πρωτη φορα αυτοπροσωπως

ποιον θα εμπιστευοσουν να στειλεις στο ποδι σου?...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η βλαβη αποκατασταθηκε και συνεχιζω δριμυτερος.Τσατσε σταματησε να μου ριχνεις παρασιτα...Θα το πληρωσεις αυριο με τη συνδρομη του κομμαντο-αλεξιπτωτιστη απο γκατζολια.Σου εχουμε πολλα κρατημενα....στρατορουφιανακο.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η βλαβη αποκατασταθηκε και συνεχιζω δριμυτερος.Τσατσε σταματησε να μου ριχνεις παρασιτα...Θα το πληρωσεις αυριο με τη συνδρομη του κομμαντο-αλεξιπτωτιστη απο γκατζολια.Σου εχουμε πολλα κρατημενα....στρατορουφιανακο.......

ασε τα τρελα σου και θελω ρεπορταζ απο υπουργειο. Θα προλαβουν οι φανταροι ή δε θα προλαβουν?

καλωσήρθες και συ!! emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αφου σου ειπα ρε φιλαρακι δεν ξερω...θα εξαρτηθει απο τη σταση που θα κρατησουν και την πιεση που θα ασκησουν καποια εξυπνοπουλα σαν εσενα...ουπς μου ξεφυγε..........αντε τωρα γυρνα στο ποστο σου η μηπως ξεχασες ηδη τι σημαινει αυτη η λεξη;;;;;;;;;;

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αφου σου ειπα ρε φιλαρακι δεν ξερω...θα εξαρτηθει απο τη σταση που θα κρατησουν και την πιεση που θα ασκησουν καποια εξυπνοπουλα σαν εσενα...ουπς μου ξεφυγε..........αντε τωρα γυρνα στο ποστο σου η μηπως ξεχασες ηδη τι σημαινει αυτη η λεξη;;;;;;;;;;

:antegeia:

βλεπω το μαθαίνεις το εργαλείο...

σου πήρε καποιες μερες, αλλά είσαι σε καλο δρόμο...

μετράω τα τελευταιά μου λεπτά στον Ε.Σ. emcolgate

105 μέρες άδειας σε 1 χρόνο θήτείας ήταν καλό νούμερο

ευχομαι και σε σένα να τις ξεπεράσεις...

δυσκολο το κόβω....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.