Jump to content

Πρόσκληση για 5χ5


mixmavros

Recommended Posts

Λοιπόν παιδιά για πρώτη φορά στην ιστορία του GM, πάρθηκε η πρωτοβουλία να κατεβάσουμε «ομάδα GreekMeds» σε τουρνουά 5χ5.

Ο λόγος για το τουρνουά της ΝΑΔΗΠ, την Κυριακή 19 (και όποιος περάσει μετά και την επόμενη Κυριακή) του τρέχοντος μήνα, στα γήπεδα του Βαζέχα στο Χαλάνδρι. Το κόστος είναι 60Ε για κάθε ομάδα (θα παίξει τουλάχιστον 2 αγώνες).

Τα 2 σίγουρα μέλη της ομάδας είμαστε ο γράφων και ο m@n1|< (πιθανότατα υπάρχει ήδη και ο 3ος). Αναζητούμε συμπαίκτες με την εξής απλή προϋπόθεση: να μην είναι (πολύ) άμπαλοι.

Όσοι ενδιαφέρονται μπορούν είτε να το γράψουν εδώ, είτε να στείλουν ένα πμ (προτιμότερο) για να συννενοηθούμε.

Άντε... να ξεσκουριάζουμε! B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Αυτό είναι το επόμενο βήμα, κάτσε να μαζέψουμε την ομάδα πρώτα...

Εννοείται ότι θέλουμε και κοινό!! (στην ανάγκη αν δεν έχουμε παίκτες μπορούμε να βάλουμε το κοινό να παίξει!) :P

Άντε ρε παιδιά... Μόνο 1; :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ολια εννοείτε οτι θα έρθεις να πανηγυρίσεις τις γκολάρες που θα βάλω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ προσφέρομαι για κοουτσάρισμα, γιατί έχουμε και μια κάποια ηλικία :P

Χωρίς πλάκα, Τζιοβάνι και Τσιάρτα τους σκεφτήκατε; Τελευταία παίζουν πραγματικά ΟΠΟΥ να ναι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν παιδιά απ' ότι φαίνεται έχουμε μαζευτεί 5-6 άτομα.

Θα κανονίσω να πάμε αύριο πουθενά να προπονηθούμε λιγάκι, θα επικοινωνήσω τηλεφωνικώς.

Όσοι άλλοι ενδιαφέρονται, πμ. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν παιδιά απ' ότι φαίνεται έχουμε μαζευτεί 5-6 άτομα.

Θα κανονίσω να πάμε αύριο πουθενά να προπονηθούμε λιγάκι, θα επικοινωνήσω τηλεφωνικώς.

Όσοι άλλοι ενδιαφέρονται, πμ. :)

Mix το πήρες το Πμ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και προπόνηση ε… εσείς το έχετε πάρει ζεστά το θέμα… (να μου προσέχετε τον Alban είναι τραυματισμένο το πουλάκι μου…όχι κεφαλιες..ε…)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μασάμε....

Αν πάμε εχεις δεσμευτεί οτι θα έρθεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν δυστυχώς άκυρη η προπόνηση, καθώς και ομάδα αντίπαλη δε βρήκα εύκαιρη και δεν μπορούσαν όλοι από μας.

Οπότε ραντεβού αύριο στο Βαζέχα, αλλά να να πάμε καμιά ώρα νωρίτερα να γνωριστούμε...

Ώρα κλπ θα πω από 'δω.

Επίσης αν κάποιος δεν ξέρει πώς θα πάει να ρωτήσει εδώ.

ΥΓ: Όλα αυτά αν δεχθούν τη λίγο καθυστερημένη αίτησή μας (αν και έχουμε βύσμα τον Alban :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κυριλέ δε παίζει άγχος........

Τους είπα οτι η ομάδα μου δεν είναι έτοιμη και να μας δώσουν μια εβδομάδα προθεσμία και έτσι έγινε :P

Τώρα σοβαρα μου είπαν οτι πήγε για την άλλη εβδομάδα οπότε και την πτυχιακή δε μας γ@μ@ει και προπονησούλα θα κάνουμε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά τι πίνουν εκεί στη ΝΑΔΗΠ; :blink:

Το επόμενο Σάββατο είναι της Αγ. Αικατερίνης, την Κυριακή της Αγ. Στυλιανής... Ποιός θα πάει να παίξει μπάλα;

Αν μείνει ως έχει εγώ δε θα μπορέσω να συμμετάσχω, γιορτάζει η μάνα μου και θα έχουμε τραπέζι.

Θα περάσω τα τηλ κλπ στο m@n1|<.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε ρε Μιχ πάντα κάποιος γιορτάζει και εθές γιόρτααν οι Πλάτωνες

Ελεος

Εντάξει δε λέω μαλακεία που το αλλάξαν αλλα όχι να μας παίρνουν και τηλεφωνο να μας ρωτάνε αν μας βολεύει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι να κανονίσουμε ρε Μιχ;;

Πλάκα μας κάνεις;

Ζητάς το τηλεφωνό μου; μου ζητάς να κλείσω ομάδα; κ μετα τι;

Με γράφετε στα π@π@ρια σας;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά άμα θέλετε να πάτε το κανονίζετε μεταξύ σας, καθώς εγώ το δήλωσα απ' την αρχή ότι δεν μπορώ να έρθω τη νέα ημερομηνία (άσε που έχω και λοιμώδη μονοπυρήνωση)!

Δηλαδή έπρεπε εγώ να σας κανονίσω να πάτε να παίξετε μπάλα; :blink:

Εσύ πόσα πμ έστειλες, αφού ενδιαφερόσουν; :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.